Hell-o!

Ντρέπομαι λίγο με όλο αυτό που μας βάζετε να κάνουμε και δεν νιώθω καθόλου άνετα, γι’αυτό θα τα πω γρήγορα, σχεδόν με μια ανάσα…
Βρίσκομαι εδώ καιρό και σας διαβάζω, έξω από τα κάγκελα. Σήμερα πήρα την απόφαση να μπουκάρω και ότι θέλει ας γίνει :roll::roll:
Είμαι μεγαλοκοπέλα, απροσδιορίστου ηλικίας <–ανάλογα τον καιρό, τα ψυχολογικά και την περίοδό μου και ακούω ΜΕΤΑΛ ΚΑΙ ΡΟΚ! Δεν θα αναφέρω συγκροτήματα, γιατί θα χρειαστώ καινούρια δάχτυλα μετά από αυτό… Αγάπη μου μεγάλη οι Motorhead και απο’κει και πέρα βλέπουμε. Ο,τι δεν χαλάει τα αυτιά μου, το ακούω με μεγάλη ευχαρίστηση. Είμαι ενοχλητική και ακατάλληλη για γείτονας. Είμαι τσαμπουκαλού και τρολλάκι, αλλά πολύ καλό παιδί (!) κατά βάθος (αμέτρητο). Εύχομαι να απολαύσετε την παρέα μου και εγώ τη δική σας!
Το “Lady G” προέρχεται από το Lady Grinning Soul αλλά δεν χωρούσε ολόκληρο και το τσεκούρωσα!:stuck_out_tongue:
Αυτά εν ολίγοις, τα υπόλοιπα στην πορεία…

(φανταστείτε να μην ένιωθα και άβολα, πόσα ακόμη θα έγραφα)

Είμαι βέβαιος πως οι 9 στους 10 που βλέπουν αυτό το “Lady G” το πρώτο που σκέφτονται είναι “Lady Gaga”.

Όχι εγώ όμως, αμέσως σκέφτηκα “α, το g θα σημαίνει grinning soul”, και φυσικά έπεσα μέσα. :stuck_out_tongue:

Καλώς ήρθες στο φόρουμ λοιπόν κοπέλα απροσδιορίστου ηλικίας, το φόρουμ εδώ έχει μια τάση να μας συγχύζει όσο αφορά την ηλικία μας ούτως ή άλλως (μερικές φορές νιώθουμε λες και γυρίσαμε στο νηπιαγωγείο και άλλες σα να φοιτούμε σε κολλέγιο παλιοροκάδων).

Είσαι τρολ κατά τα λεγόμενα σου και ενοχλητική, έχεις όμως καλή ψυχή, άρα εντάξει.

You are welcome. 8)

Αφού δεν είναι από το Lady Gaga πάλι καλά! :smiley:

  1. Γουέλκωμ και καλά ποσταρίσματα! Και μη μας φύγεις κι εσύ μετά από λίγες μέρες! :stuck_out_tongue:
    2.http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=22877

Οh my god αυτό με την Gaga ούτε που το σκέφτηκα!!! Τι ντροπή… :stuck_out_tongue:

Σας ευχαριστώ για το καλοσώρισμα… θα μου πάρει κάμποσο να πάρω μπρος, αλλά απαξ και πήρα δεν σβήνω εύκολα :wink:

Καλως ήρθες κοπελιά!!

Θενκς ε λοτ! :smiley:

καλως ηρθες Lady G!!!

εμένα ,για να είμαι ειλικρινής, το μυαλό μου πήγε στο σημείο g.

Εμένα στον Γκας Τζι :!:

εγω εδω και λιγο καιρο, ψάχνω το μυαλό μου. κάπου ανάμεσα σε cd θα ειναι…

*γουελκαμ γυναίκα χωρίς ηλικία

γεια σου lady g!
εγω ειμαι ο midnight g.θες να κανουμε παρεα?:oops:

Καλως ηρθες στην παρεα κοπελια χωρις ηλικια :smiley:

Όταν λες απροσδιορίστου ηλικίας, δηλαδή πόσο

και ελεγα ποιος θα το ρωτησει…

Δε σε καταλαβαίνω. Δηλαδή, ποιός άλλος.

μυρίστηκε ο μπαρμπαγράκχος ότι είναι πιπινάκι η δεσποινίς 8)

Δεν αντέχω άλλο αυτή τη διαπόμπευσή μου σ’ αυτό το φόρουμ ε.
Μια ερώτηση έκανα ο καριόλης.

ε ,εσύ τις κάνεις αυτές τις ερωτήσεις. ποιος άλλος:!:

Ναι, γιατί εσείς οι υπόλοιποι είστε αδερφές, ντρέπεστε ξέρω γω να ρωτήσετε κτλ.
Αυτός δεν είναι λόγος να με λέτε παντού σάτυρο. :frowning:

hi .

.

.