Hellfest 2011

Μαγκες ανακοινωθηκαν ακομα 2 μπαντες!

Οι Whiplash που θα παιξουν ολο το POWER AND PAIN καθως κ οι ASPHYX!!!
ΚΟΛΑΣΗ!
Τσεκαρετε τα τουρ τους επδ δεν το λεει στο site tou hellfest!

ολο το POWER AND PAIN!!!??!?! πω τι ειπες τωρα!!!8O8O8O

Επειδή τα τραίνα είναι πανάκριβα εκεί θα πρότεινα αμαξάκι.

Εκτός και εάν μένεις στο camping (ΔΕΝ προτείνεται με την καμία) οπότε τραίνο και λεωφορείο.

Αλλά κλείσε από τώρα εισιτήρια γιατί είναι πολύ πιο φτηνά.

xμμ, ποσο χειρότερο ειναι το καμπινγκ εκει σε σχεση με τα αντιστοιχα βακεν και γκρασποπ δλδ?

εαν μεινω Ναντ, καλυτερα αμαξι ?

Πόσα άτομα θα έχεις παρέα; εάν πάτε 3+ μην το σκεφτεσαι. Σε συμφέρει 100% και από άποψη δωματίων και από άποψη μεταφορικών (και άνεσης προφανώς)

Είναι φτηνά τα αμάξια (λίγο πιασοκολε τα διόδια βέβαια) και στην ναντ έχει καλά deals από ξενοδοχεία.

Α και όσο για το πόσο άσχημο είναι το camping…don’t ask…απλά…Τουλάχιστον το ?07 ήταν ότι χειρότερο είχα δει στην ζωή μου και έχω πάει αρκετές φορές σε fest camps.

Τώρα εάν άλλαξε κάτι δεν έχω ιδέα.

η επίσημη ανακοίνωση σε 2 ώρες, αλλά έχει διαρρεύσει ήδη από το γαλλικό γουεμπζιν vs :
με επιφύλαξη λοιπον :stuck_out_tongue:

IGGY AND THE STOOGES - ROB ZOMBIE - APOCALYPTICA
CAVALERA CONSPIRACY - DISTURBED - ALTER BRIDGE
KYUSS LIVES! - MONSTER MAGNET - THE CULT
MR BIG - UFO - CRADLE OF FILTH - MORBID ANGEL - MESHUGGAH - CLUTCH - CORROSION OF CONFORMITY - GOATSNAKE - BUZZOV-EN - DESTRUCTION - - MUNICIPAL WASTE - WHIPLASH - MAXIMUM THE HORMONE - HAMMERFALL - CRUCIFIED BARBARA - BLACK RAIN - SUICIDE SILENCE - HAIL OF BULLETS - GORGUTS - MORGOTH - TSJUDER - TURISAS - GRAND MAGUS - LOCK UP - ANAL CUNT - TOTAL FUCKIN DESTRUCTION - TERROR - D.R.I. - US BOMBS - THE DWARVES - ARCHITECTS - TIMES OF GRACE - KNUT - KRUGER - DEEZ NUTS - LYZANXIA - SUP - KLONE - SVART CROWN - IMPUREZA - HANGMANS CHAIR + 2 SURPRISE ACT

απλα τρελο!

κλαμα…[-X[-X[-X

μαγγεσ το φεστ γαμει!εχο παει 2 φορεσ 2007 2009 κ θα παο κ φετοσ .αν ειστε πανο απο 3 αμαχι οποσδιποτε χενοδοχειο στη ναντ ειναι σχετικα φτηνα εμεισ 8 ατομα στη ναντ σε σπιτι μασ ωγικε 17 ε το ατομο τη μερα κ φορδ γαλαχυ 8θεσιο 4 ημερεσ 230ε αυτα !8O

μαγγεσ το φεστ γαμει!εχο παει 2 φορεσ 2007 2009 κ θα παο κ φετοσ .αν ειστε πανο απο 3 αμαχι οποσδηποτε ξενοδοχειο στη ναντ ειναι σχετικα φτηνα εμεισ 8 ατομα στη ναντ σε σπιτι μασ βγικε 17 ε το ατομο τη μερα κ ford galaxy 8θεσιο 4 ημερεσ 230ε αυτα !8O

οσες φορες και να το ποσταρεις, ακαταλαβιστικο θα παραμενει :stuck_out_tongue:

Μόνο και μόνο για την Terrorizer Tent θα πηγαινα, αλλα no money no honey.

Jesus!

:expressionless:

Οκ, αρα πρεπει να παμε και στο Hellfest φετος.

[SPOILER][/SPOILER]

πω μαγκες δεν αισθανομαι καλα…νομιζω κατι παθαινω…με λιγα λογια…

BE THERE OR DIE!!! 8O

Βασικα, αν ειχε και Autopsy θα ηταν το τελειο.

Αν δεν εχει γινει sold out μεχρι τα τελη Φλεβαρη (κατι που ψιλοφοβαμαι), κλεινω εισιτηρια και παω, εστω και μονος. Μετα μου μενουν 20 πραγματα να δω, και παω στο βουνο, με τα προβατακια και τις κοτουλες μου.

ναι ρε στα @@ θα βρεις κανεις γνωριμιες εκει…αμα μπορεσω θα παω…

Εχω standard παρεα με την οποια παω καθε χρονο, αλλα φετος ειναι ολοι για Roadburn. Δεν ξερω αν θ αλλαξουν γνωμη μολις το δουν, βεβαια.

Ο ορισμός της αρρωστειας!!!8O

Τα τελευταία χρόνια έχει αλλάξει απίστευτα. Έχει και φώτα και νερό και κλαμπάκι με 'αφτερ συναυλίες, και τουαλέτες, και φαγί και απ’όλα.
Ο silentunes (wtf θεωρητικά θα σε ξέρω?) καλά τα λέει για τη μεταφορά.
Έχω φωτογραφίες από το '07, ήταν η κόλαση επί της γής. Δεν είχε φως και νερό. Και έβρεχε επί 3 μέρες. Θυμάμαι να βουλιάζουν οι αστράγαλοί μου στη λάσπη, να γλιστράει, να μην μπορώ να δω για να βρω τη σκηνή, και να σκέφτομαι πως αν πέσω κάτω θα βάλω τα κλάματα και θα μείνω εκεί.

[SPOILER][/SPOILER]
Αλλά τα τελευταία χρόνια έχει γίνει κυριλέ. Κρύο βέβαια (στην κωλοχώρα), αλλά κυριλέ σαν εγκαταστάσεις. Βέβαια μετά το '07, ξενοδοχείο ΠΑΝΤΑ :roll:

Βump.
Έκλεισα.