Hellfest 2013

Οχι ρε, εγω απο Γαλλια δεν ειχα γραμμα σπιτι. Απο Βελγιο και Ελβετια βεβαια, ηρθαν τα tickets σπιτι…-.-

Α ναι??? Νόμιζα ότι αν είσαι κάτοικος εξωτερικού την γλιτώνεις τη γραφειοκρατία των κλήσεων!
Γράμμα όχι, μόνο τα τσαφ στην πορεία. Ανώδυνα πράματα!

δεν τα χω καταφερει να παω ποτε στο συκεκριμενο…:frowning:

Bump! Μεσα στο επομενο 10ημερο ανακοινωνεται μια ακομα φουρνιά απο μπάντες! :yahoo::yahoo:

Double post, bump και update

The new bands confirmed are :

7 WEEKS - A DAY TO REMEMBER - AGNOSTIC FRONT - ASKING ALEXANDRIA - ATTENTAT ROCK - AUDREY HORNE - BANE - BERRI TXARRAK - BLACK BREATH - BLACK COBRA - BLACK PYRAMID - BURY YOUR DEAD - BUZZCOCKS - CASUALTIES - COCKNEY REJECTS - CULT OF LUNA -DANZIG - DEEZ NUTS - DR LIVING DEAD - ERYN NON DAE - FINNTROLL - GALLOWS - GHOST - GRAVEYARD - HEATHEN - HELLYEAH - HYPOCRISY - JUSTINE - KISSIN DYNAMITE - KOLDBRANN - KROKUS - LE BAL DES ENRAGES - MANILLA ROAD - MISANTHROPE - MISERY INDEX - MONSTROSITY - MOONSPELL - PALLBEARER - PIG DESTROYER - PROCESSION - RETOX - RIVERSIDE - SETH - SIX FEET UNDER - SLEEP - STILLE VOLK - SURTR - SWANS - SYMPHONY X - T.A.N.K. - THE ARRS - THE DECLINE - THE GREAT OLD ONES - THE OLD DEAD TREE - THE SECRET - TOYDOLLS - VERA CRUZ - VOIVOD - WALKING PAPERS - WALTARI -WHITESNAKE ?

In addition to the previously 83 bands announced :

3 DOORS DOWN - ABSU - ACCEPT - AMORPHIS - ANTI FLAG - ARCH ENEMY - ASPHYX - AT THE GATES - ATARI TEENAGE RIOT - AURA NOIR - AVANTASIA - BAD RELIGION - BLACK SPIDERS - BETWEEN THE BURIED AND ME - BULLET FOR MY VALENTINE - CANDLEMASS - CAPTAIN CLEANOFF - CARPATHIAN FOREST - CEREMONIAL OATH - CLUTCH - COAL CHAMBER - CONVERGE -CRADLE OF FILTH- CRYPTOPSY - DANKO JONES - DARK FUNERAL - DEAD CONGREGATION - DOWN- EAGLE TWIN - EQUILIBRIUM - EVOKEN - GOD SEED - HAEMORRHAGE -HARDCORE SUPERSTAR - HEAVEN’S BASEMENT - HELLOWEEN - HOODED MENACE - IHSAHN - IMMORTAL - INQUISITION - KAMPFAR - KARMA TO BURN - KISS -KORN - KORPLIKLAANI - KREATOR - KRISIUN - LEPROUS - MARDUK - MASS HYSTERIA - MUSTASCH - MY DYING BRIDE - MY SLEEPING KARMA -NACHTMYSTIUM - NEGATIVE APPROACH - NEUROSIS - PARKWAY DRIVE - PAPA ROACH - PRIMORDIAL - PUNISH YOURSELF - ROTTING CHRIST -RED FANG - SAXON - SENSER - SKINDRED - SICK OF IT ALL - SINISTER - SPIRITUAL BEGGARS - SSS - STONESOUR - TERROR - TESTAMENT -THE ACACIA STRAIN - THE GHOST INSIDE - THE SWORD - TRUCKFIGHTERS - TWISTED SISTER - TYR - UNCLE ACID AND THE DEAD BEATS - VOLBEAT - WINTERSUN - WITCHCRAFT - ZZ TOP

Τις πουτανας γινετε παλι…

Αυτο που με κανει εντυπωση ειναι πως ότιδηποτε εχει περάσει απο εδω ή θα περασει μεχρι το καλοκαιρι θα ειναι και στο Hellfest! πχ Helloween, Kreator, Karma to Burn, Swans, Accept, Primordial, Marduk, Heathen! Φυγαμε στο εξωτερκο για συναυλιες! Τέλος!

The secret… <3

Ω Θεοί των αεροπορικών, βγάλτε κάποιος φτηνά εισιτήρια, μας έχουν γονατίσει φέτος

Βασικα ειστε αμπαλοι κλασσικα. Εχει Danzig. Και θα φερει το legacy Ευρωπη. Αλλα τι σας λεω.

αρρωστεια απλα.

ΕΧΕΙ DANZIG! :vibrate::vibrate::vibrate:
Να ενας καλλιτεχνης που ποτε δεν πιστευα οτι θα δω!

By plane :
WITH AIR FRANCE
Get a discount on flights with Air France and KLM Global Meetings!
By using the following reservation code : 18329AF
Available on flights between the : 15/06/12 au 28/06/12
For more information : www.airfranceklm-globalmeetings.com

Συμφωνα με αυτο που λέει, υπάρχει κάποια εκπτωση στις πτησεις με Air France ή κανω λάθος;

Aegean βρισκεις φτηνα, αλλα θελει υπομονη στις φασεις που δεν εχει οικονομικες θεσεις. Εγω ειχα κλεισει για Hellfest με 130 πηγαινε - ελα, τελη Απριλιου αυτο. Και να ανεβουν τα αεροπορικα, σε φασεις βγαζει φτηνες, αλλα θελει να σαι λιγο κωλοφαρδος να τις πετυχεις. Μια φορα μου χει κατσει μονο.

που λαμβανει χωρα?
εντιντ γαλλια τωρα το ειδα
εγω ειμαι μεσα εχει μεταφορα απο γερμανια!

Bump! Ticket just bought! Έκλεισα και ξενοδοχειο και αεροπόρικα! Ολα 400?! :D:D:D:D:D:D

…τά’σκασες:p…καλά να περάσεις:):!:

Rasputin αν εννοεις περιδρομιασμα τη παρολιγο πίτσα με καρχαρια που πηγαμε να φαμε, γιατι δε μπορουσαμε να συννενοηθουμε, καλά ήταν :stuck_out_tongue:

Με αυτο το θεμα να σε πω την αληθεια δεν ξερω τι θα κανω! Θα αγορασω κανενα γαλλικο λεξικο τσεπης για άσχετους μηπως και καταφερω να συννεοηθω! ή θα μιλάω σαν το Joey απο τα Φιλαρακια! :stuck_out_tongue:

Αστα…οι καταλογοι μονο γαλλικα…ευτυχως που οι μπυρες εχουν παντου το ιδιο ονομα :stuck_out_tongue:

Εγώ έπαιξα ασφάλεια και πήρα ζαμπόv-τυρί…Εσείς μου θέλατε πειράματα με τους Γάλλους και τα γαλλικά… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ερωτησουλα απο εμενα (πάλι!)!

Αγόρασα το εισητηριο και το κατεβασα σε ψηφιακη μορφη, και σε .pdf και ως εικονα . jpg! Τωρα αυτο το εκτυπώνω και πηγαινω με αυτο στην συναυλία; Και πως θα επιβεβαιωσουν οτι ειναι αυθεντικο και οχι πλαστο οεο; Μην βρεθω προ εκπληξεως! Τα φωτα σας, παίδες!