Hellfest 2017

Παιδιά χτες βράδυ πόσταρα βιαστικά την αφίσα σε λάθος thread οπότε ανοίγω τώρα καινούριο. Μου κάνει εντύπωση ότι οι Guns N’ Roses δεν είναι healiners και είναι οι Aerosmith, Linkin Park και System Of A Down.

ισχυει σιγουρα?

To είδα χτες σε κάποιο rock site. Αλλά πάντως έχεις δίκιο, στην επίσημη σελίδα τους δεν υπάρχει κάποια ανακοίνωση για τα ονόματα που θα παίξουν.

Πάντως οι SOAD έχουν γίνει ήδη confirmed για Werchter (Σάββατο 01/07). Μπορεί όντως να πάρουν σβάρνα τα καλοκαιρινά φεστιβάλ της Ευρώπης.

Μόλις απάντησα και στο άλλο thread ,
είναι ψεύτικη η φώτο…

μπορει να ειναι fake το poster αλλα και το πραγματικο που θα βγει μπορει να ειναι ίδιο, χα χα χα !

Παλι sold out το 3ημερο ρε πστ μου, τι ειν’ τουτοι ρε!

Παντως πιστευω λιγο καιρο πριν το φεστιβαλ θα μπορεις να βρεις απο καποιον που τα πουλαει για καποιο λογο, σωστα ?

Καλα έχει γιγαντωθεί τα τελευταία χρόνια το φεστιβάλ ( καλό κ κακό) .
Δυνατό lineup αλλά οι υπόλοιπες μπάντες θα κάνουν τη διαφορά

Ναι συνήθως βαζει το site αργότερα μερικά , και θα βρεις σίγουρα από ένα σιτε (που μου διαφεύγει τώρα) που συνεργάζεται με το Hellfest , οπότε είναι 100% ότι θα βρεις αν ψαχτείς αργότερα.

++ ότι όσες φορές έχω πάει πάντα υπάρχουν άτομα έξω από το φεστιβάλ που έχουν εισιτήρια για πούλημα, αλλά είναι λίγο ρίσκο αυτό :slight_smile:

1 Like