Hello forum

Εχει μεσο ορο 24 ποστς την μερα :lol:

Όλοι το περιμένατε…Όλοι ξέρατε ότι θα έφτανε η ώρα…
Ναι, ναι πρόκειται για το post μου που φέρει τον αριθμό 2000. Νοιώθω σαν να μην έχουν περάσει ουτε 3 μήνες από όταν μικρός και ανυποψίαστος είπα να κάνω login στο εν λόγω site. H συγκίνηση είναι φανερή και προκαλεί αν μη τι άλλο ρίγη!
Με λιτό και απέριττο τρόπο, με μικρές μα ουσιαστικότατες απαντήσεις, με το ήθος και το ταλέντο που με διακρίνουν κατάφερα να γίνω ο πυρήνας αυτού του forum… Αλλά δε θα μπορούσα να φτάσω εκεί που έφτασα χωρίς εσάς, τους υπόλοιπους κοινούς συμφορουμίτες μου. Και γι’ αυτό θα ήθελα να πω ότι σας αγαπάω όλους!!!
Παρόλες τις βλακειούλες που λέτε, παρόλα τα ορθογραφικά και συντακτικά λάθη σας, παρόλα τα κολλήματα και τα σημάδια φανερούς έλλειψης λογικής σας, σας έχω στην καρδιά μου, χαζά!!! Έσεις με ανεβάσατε εδώ που είμαι τώρα…
Και ένα απεριόριστο συγγνώμη στους mods και στον Kourou ιδιαίτερα που απέρριψα την πρόταση να γίνω Ultra-Editor, αλλά όπως καταλαβαίνετε δεν έχω πολύ χρόνο να ασχολούμαι με τέτοια!

Και ένα δώρο προς όλους όσους με έχουν στηρίξει όλον αυτόν τον καιρό, θα σας αποκαλύψω την πραγματική σχέση του nickname μου με τον Maynard...

Manos=hands (στα ισπανικά)
87   ->    ακολουθία αριθμών που υποδηλώνει το 6 για δύο λόγους:
        α)   Προφανώς     8....   7....    6
        β)   8+7=15   1+5=6


Συνεπώς manos87=hands six... Αν βάλετε hands six στο google και πατήσετε αισθάνομαι τυχερός θα σας βγάλει σε μια σελίδα ενός κτήματος-βιοτεχνίας παραγωγής κρασιού που ως γνωστόν είναι το μεγάλο hobby και λατρεία του Maynard

Αυτά… Η συγκίνηση είναι εμφανής, δεν μπορώ να συνεχίσω άλλο:cry:

Υ.Γ. Αν είστε καλά παιδιά και συνεχίσετε να εκτιμάτε την αξία μου θα συνεχίσω να τιμώ το forum με την παρουσία μου. Ευχαριστώ!

κάνε και άλλα τέτοια ποστ με τέτοιους συλλογισμούς για το νικ σου και βλέπω να σε παίρνουν με τις πέτρες οι υπόλοιποι φορουμίτες!!!:lol: :lol:

Πότε είπαμε ότι αποχωρείς και εσύ? :roll:

Στα 6.666 posts… Και αυτό είναι δήλωση.-

Κανείς δεν αποκλείει ένα reunion όμως

#-o #-o #-o #-o #-o #-o

Απεριγραπτος!!!

Πλεον ειμαι πεπεισμενος οτι ο Μανος ειναι μακραν ο πιο καμμενος User!!!

Εχεις χτυπήσει δυχίλιαρο.Απιστευτος…!Στα 5000 κερνας μπύρες…

We love manos!!!:stuck_out_tongue:

[SIZE=“1”]πιστευω οτι ηρθε η ωρα να πειραξετε τα ποστ του Μανου[/SIZE]

Και γω σας αγαπώ ρε παλιοχαρακτήρες!! :hippy:

Προφητικά τα λόγια σου…

Λοιπόν ξεθάβω αυτό το thread που έκανε θράυση στο παρελθόν για να με καλωσορίσουν όσοι εμπαθείς δεν το έχουν κάνει μέχρι τώρα!:stuck_out_tongue:

ΓΕΙΑ ΜΑΝΟ!!!:slight_smile:

Hi!!!:smiley:

Γεια σου Μάνο! Καλωσήρθες! Καλά ε, δε θα το πιστέψεις! Βρήκα ότι το nickname σου έχει σχέση με τον Maynard! Αλήθεια! Θα στην πω με πμ :wink:

:stuck_out_tongue:

Έλα; Σοβαρά; Και ποιος είναι αυτός ο Maynard; :-s

ΟΕΟ???

Ο τραγουδιστής των The Danny Carey Band ρε! :stuck_out_tongue:

Πάντως πλάκα πλάκα, στο http://www.caduceus.org/ έχετε μπεί; Είναι η σελίδα του οινοποιείου του Maynard και είναι πολύ ωραία :smiley:

Λεπόν, αρχίζω να ανησυχώ.

Έχω κάνει τόσα ποστ εδώ μέσα και δεν έχω διαπληκτιστεί-τσακωθεί με κανέναν.

Κάνω κάτι λάθος?

χαχααχααχχαχαχααχ

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΜΑΝΟ! :smiley: :smiley: :smiley:
καλως ορισες και οι λοιπες βλακειες που λενε οι αντμινς :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8)

[μισο χρονο εισαι εδω ε?στα 6666 ποστς σταματας οντως?:stuck_out_tongue: ]