Hello forum

Τι κάνετε παιδιά??Είμαι σχετικά καινούριος στο forum, έχω περίπου 2 μήνες… Αν και είστε λίγο χαζούληδες, παρόλα αυτά τα λέτε ωραία, έχετε πλάκα και λέω να ασχοληθώ λιγουλάκι με το rocking (ντρέπομαι ακόμα βέβαια:-s )… Μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει για το πως λειτουργούν τα πράγματα εδώ πέρα??
Ευχαριστώ εκ των προτέρων…

:-s :-s :-s 8O 8O 8O :lol: :lol: :lol:

χμ. λοιπον. δυστυχως λυπαμαι. αργησες μια μερα απο το τελος προθεσμιας για να συστηθεις. οποτε πρεπει να πληρωσεις το τιμημα…:twisted: εκτος απο χαζουληδες, ειμαστε και λιγο καννιβαλοι. δε πιστευω να σε πειράζει ε; :twisted: ε, ολο και καποιο ελλατωμα εχουν ολοι βλεπεις…:twisted:

“νοστιμη” η παρεα σου…για κόπιασε…:twisted:

σοβαρα τωρα.:stuck_out_tongue:

welcome aboard και σε καλωσοριζουμε εστω και αργα.:stuck_out_tongue: :wink:

Ε μα, δεν ήξερα ότι υπάρχει τέτοιο πράγμα, το είδα από τους άλλους και ζήλεψα!!!8) Εξάλλου ακόμα καινούριος είμαι!!!:stuck_out_tongue:

Καινούριος με 1710 μηνύματα ήδη; Μακάρι όλοι οι ‘‘καινούριοι’’ να ήταν έτσι! :lol: :roll:

Σε λίγο θα μου πεις ότι έχω κάνει και πολλά posts!!#-o

:stuck_out_tongue:

μηνύματα = posts :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley:

KAI NAI, KAI XΑΖΟΥΛΗΔΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll:

Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι!!!:stuck_out_tongue: :lol:

:har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har:

Ξαναπόσταρα το ίδιο κατά λάθος αλλά έκανα edit!! Δεν την παλεύω…

καλως μας ήρθες κι εσυ!:smiley:

Μέσα σε 2,5 μήνες 1,714 ποστ;;; 8O

Πάει για ρεκόρ rocking ο Μάνος…#-o :lol: :lol:

Σε λίγο θα με ξεπεράσει…

του ποιο καμμενου User !!!

οντως…

τρέμε bluezlick τα τρεις χιλιάδες κάτι posts σου είναι πολύ λίγα για μένα!! :evil:

Αλήθεια, τι κερδίζω???

Μία ελαφρώς μεταχειρισμένη τσίχλα:p

Γαμώτο και πριν δω το spoiler σου μου είχαν δημιουργηθεί φρούδες ελπίδες για κάτι καλό:(