Hello

Γεία σας παίδες! Λοιπόν αποφασισα να κάνω join γιατι έμαθα οτι εδώ μπορω να βρω κοπέλες απο Τσεχια για να κανουμε cyber sex.

Αυτα για την ωρα.

[SIZE=“1”]και ναι, βάζω τονους οποτε μου κατέβει[/SIZE]

welcome!!!

πάντως να ξέρεις ότι τα milf (35-50) είναι πιασμένα από μένα

1.είσαι απο Γιάννενα?

2.Σαρεσουν οι Ενφορσερ?

3.Ποσο χρονών είσαι?

4.τοννους δεν μπορεις να βάζεις οποτε σου κατέβει ,οκ?
αν θες μπορείς να γράφεις ανορθογραφα δεν επιρρεαζει την πρόταση.

5.αν απάντησες σωστα τις 1,2 τοτε καλως ήρθες.

αν κρίνω από αυτό tο θρεντ
wellcum

Όχι.

2.Σαρεσουν οι Ενφορσερ?

Όχι.

3.Ποσο χρονών είσαι?

17

[B][SIZE=“3”]4.τόνους[/SIZE][/B] δεν μπορεις να βάζεις οποτε σου κατέβει ,οκ?
αν θες μπορείς να γράφεις ανορθ[B][SIZE=“3”]ό[/SIZE][/B]γραφα δεν επιρρεαζει την πρόταση.

Αιντάκσυ

5.αν απάντησες σωστα τις 1,2 τοτε καλως ήρθες.

:roll:

Εσένα θα σε συμπαθήσει πολύ ο Bleedin History:wink:. Τέσπα, καλωσήρθες, καλά ποστ και πές και τι ακούς πάνω κάτω.

σακαπώ απκομα δεν ήρθες,πως σε λένε?

με παντρέυεσαι?

Και ποιός στο είπε αυτό? :p:p

Με λένε Αντώνη και επειτα από ώριμη σκέψη απορρίπτω την πρότασή σου.

Ναι όντως το ξέχασα αυτό :stuck_out_tongue:

Ε λοιπόν ακούω διάφορα είδη rock και metal…
Από τα κλασσικά: λατρεύω τους Zeppelin που ειναι και η αγαπημένη μου μπάντα και τους Deep Purple. Πολύ καλοί οι Rolling Stones και ιδιαίτερη αγάπη για τους The Who (Tommy και Who’s Next). Επίσης έχω ένα κόλλημα με τους Guns N’ Roses που δεν με κουράζουν ποτέ (μα ποτέ) ,και ναι, το Chinese Democracy μου άρεσε. Δεν λέω όχι σε καινούργιες μπάντες: Πολυ ωραίοι οι Alter Bridge και οι Godsmack. Επίσης μου αρέσουν και οι Muse (αλλα το τελευταίο τους το θεωρώ μια αποτυχία) και βρήκα ωραία την καινούργια δουλεία του Nikki Sixx (Sixx:AM), άλλωστε την βρίσκω που και που με glam (Motley Crue, Skid Row κυριως, καθώς και νεότερα πράγματα απο Crashdiet και Veins of Jenna-δεν με χαλάνε οι Buckcherry). Μεγάλος φαν των AC/DC και καλή η πρώιμη punk (Stooges, New York Dolls κλπ). Επίσης θεωρώ φοβερούς τους Aerosmith, με το Rocks να είναι το αγαπημένο μου album τους. O Alice Cooper αξιόλογος. Ωραίοι και οι Nine Inch Nails και ο Manson (freak αλλά τι να κάνουμε;). Δεν πολυγουστάρω την grunge. Εντάξει καποια καλά τραγουδάκια είχαν αυτοί οι Nirvana αλλά όχι και απο τις καλύτερες μπάντες. Μια εξαίρεση στον κανονα οι Foo Fighters και το album Yield των Pearl Jam. Γενικά δεν μου αρέσουν τα 90σ, είναι στεγνά και αδιάφορα. Από μεταλιές δεν αντέχω την black. Δεν τους παω τους Metallica (αλλά τους εκτιμώ) ούτε τους άλλους thrashαδες (αλλά καλοί οι Anthrax). Οι System of a Down, πολύ καλοι. Κατι τύποι σε στυλ Dream Theater μου τη δίνουν. Δεν μου αρέσουν ουτε κάτι Porcupine Tree και Anathema.

Γενικα να κάποιοι ακομη:

Thin Lizzy
Bruce Springsteen
Rory Gallagher
Neil Young
Bob Dylan
Iggy Pop
Queens of the Stone Age
Them Crooked Vultures
Kyuss
Queen
Pink Floyd (λιγο)

και πολλά ακόμη αλλά αυτά κυριως

πραγματικά πως και γιατι δεν σαρεσει το θρας?δεν μπορω να το καταλάβω?

:slight_smile:

Όμορφα πράγματα ακούς με έμφαση από τη μεριά μου σε AC/DC, System Of A Down και respect στη προτίμηση σου στα 70s (The Who, Aerosmith, Led Zeppelin, Deep Purple, Thin Lizzy, Rory Gallagher, Queen, Pink Floyd) και σε καλλιτέχνες με άπαιχτο στίχο αν και δεν τους ακούω (βλέπε Bob Dylan). Όσο για το Thrash metal, αγγίζεις μια ευαισθητη χορδή μόνο που το αναφέρεις:D, κι ας μη το γουστάρεις δε τρέχει τίποτα. Τουλάχιστον το άκουσες πριν το απορρίψεις. Για τους Dream Theater όπως είναι τώρα συμφωνούμε εν μέρει, αλλά άκου κάποιο από τα Images And Words (1992), Awake (1994), Scenes From A Memory (1999) αν δε το χεις κάνει ήδη. Όπως και να χει, καλά να περνάς Αντωνάρα!:rockon:

edit: Ρε άλεξ επίτηδες το κάνεις? Αφού σου λέει ήρθε ψάχνοντας για Τσέχες τότε πιθανότατα είναι αντρας. :lol::lol::lol:

Έχεις καμιά σχέση με έναν Thomas?

http://www.google.com/search?q=Τσέχες&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:el:official&client=firefox-a#hl=el&client=firefox-a&hs=AxQ&rls=org.mozilla:el%3Aofficial&q=Τσέχες+μέταλ&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&pbx=1&fp=508433cc6b89bc43

6η καταχώρηση.
Καλά τα λέει το παιδί, για Τσέχες έψαχνε.
Δεν θα βρεις εδώ, τις έχει πάρει άλλος.

Για tο 2011 σου ευχομαι η λέξη δίπλα από τους pink floyd από “λίγο” να γίνει “πολύ” και tο “τσεχες” να γίνει “Ιαπωνεζες” :stuck_out_tongue:

Οι Ασιατισες είναι ή του ύψους ή του βάθους γενικά…

δηλαδή αυτή σε χαλάει?

:stuck_out_tongue:

ιαπωνεζα ειναι αυτη???

ναι :smiley:

Οχι, εκολλαπτόμενο UFO.

Και η συγκεκριμένη είναι του ύψους.

και που το ξερετε ρε παιδες πως ειναι σιγουρα ιαπωνεζα??? εμενα ολοι οι ασιατες ιδιοι μου φαινονται… δε μπορω να καταλαβω απο ποια χωρα ειναι!! :smiley:

Επίσης γιατί τα κινούμενα avatar δεν δουλεύουν; Κανονισμοί του site?