Hello!

fantasteite se kati katastash vriskomai (eimai sto ergasthrio kai exw mathima) pou anoigw topic mpas kai ksupnhswww!!! eseis ti kanete twra??? koimaste (merikoi to kanoun olh mera) trwte…ti???

Τώρα μας έθιξες εις διπλούν!

1ον) Μας θυμάσαι μόνο όταν έχεις εργαστήριο και βαριέσαι
2ον) Ανοίγεις topic και γενικά “συνεισφέρεις στο έργο που επιτελούμε” μόνο όταν θες να ξυπνήσεις!

:twisted:

1on … esena den se thimamai POTE!
2on …an koimamai pws na sunhsferw???

pantws esu suneisfereis sto diko mou!!

Πάρτα G-kourou … :lol:

sumfwneis ee???

Τι εργαστήριο έχεις και που???

ASOEE! !!! oikonomiko panepisthmio!

ASOEE! !!! oikonomiko panepisthmio![/quote]

Υπερβολικά γρήγορη απάντηση…Εμείς στα δικά μας εργαστήρια pc ούτε ζωγραφιστά δεν έχουμε(μόνο στο εργαστήριο πληροφορικής :stuck_out_tongue: )

Τι εργαστήριο είναι αυτό?

ASOEE! !!! oikonomiko panepisthmio![/quote]

Υπερβολικά γρήγορη απάντηση…Εμείς στα δικά μας εργαστήρια pc ούτε ζωγραφιστά δεν έχουμε(μόνο στο εργαστήριο πληροφορικής :stuck_out_tongue: )

Τι εργαστήριο είναι αυτό?[/quote]

oxi exoume pc!!! ti ergasthrio exw? prosomoiwsh!!!

Τι έτος είσαι?

Ok kourou ναι το ξέρω ότι υπάρχει και το chat για τέτοια θέματα… :lol: :lol:

trito etos!..pws na mpw sto chat apo edw? den exei mirc to ergasthrio?

Κατέβασέ το :stuck_out_tongue:

Πόσα εργαστήρια έχετε???

an to katevasw tha me mmaammmiiissss…nnnn den peirazei tha mpw apo to spiti :P…to tmhma mou exei 2…alla yparxei orofos me aithouses h/y ston opoio exoun prosvash oloi …emeis oi kaloi exoumeee dikooooo massss

Εγώ έχω 8 εργαστήρια στη σχολή…Και κανέναν προσωπικό υπολογιστή…Τι διάολο…

xixixixi emeis eimasteee kaloiiii…!!! (pou leei o logos vevaia :P)

Πρόσεξες ότι ένα ολόκληρο θέμα το γεμίσανε μόνο 2 άτομα…Έχω την εντύπωση ότι αυτό δεν επιτρέπεται…Φτιάξε καινούριο :lol:

allazw ergasthrio se ligo … tha ftiaksw apo ekei gia sunexeia!!! exw 2o ergasthrio analush kai montelopoihsh susthmatwn!!

Εγώ την κάνω…

Καλή βαρεμάρα!

1ον. Το chat αν δεν το έχετε καταλάβει λειτουργεί και από το site. http://www.rocking.gr/modules.php?name=Chat και είναι ακριβώς γι’ αυτές τις περιπτώσεις. Σταματήστε επιτέλους να γεμίζετε ανούσια post, τόσο δύσκολο είναι να τα πείτε στο chat; Για το λόγο αυτό το βάλαμε. Εαν είναι να το σταματήσουμε.

1ον. Το chat αν δεν το έχετε καταλάβει λειτουργεί και από το site. http://www.rocking.gr/modules.php?name=Chat και είναι ακριβώς γι’ αυτές τις περιπτώσεις. Σταματήστε επιτέλους να γεμίζετε ανούσια post, τόσο δύσκολο είναι να τα πείτε στο chat; Για το λόγο αυτό το βάλαμε. Εαν είναι να το σταματήσουμε.[/quote]

Ηλία να προτείνω κάτι? Δε βάζεις και ένα button “Chat”, όπως έχεις για το Forum, Άρθρα κτλ να το βλέπουν όλοι? Γιατί είναι όντως λίγο “κρυμμένο” (μόνο στο θέμα chatoom φαίνεται) :wink: