Hello!

Ας συστηθώ κι εγώ! Λέγομαι Κωνσταντίνος θα είμαι σε 11 μέρες 16 χρονών και μένω στην Ξάνθη! Ασχολούμαι σχετικά λίγο καιρό με τη rock/metal οπότε δεν ξέρω και πολλά πράγματα απο συγκροτήματα κτλ. Αγαπημένες μπάντες οι Maiden, Metallica (mexri Black Album απο εκεί κ ύστερα δεν μπήκα στον κόπο να ακούσω τα άλλα), Muse, Paradise Lost, Pink Floyd, Iced Earth… Όπως καταλαβαίνετε έχω πολλά να μάθω…:slight_smile:

Μια χαρά γαμάτα ξεκίνησες!:wink:

Ακου και τα αλλα των metallica παντως… Δεν ειναι ασχημα…

μπες στον κοπο να ακουσεις και τα μεταγενεστερα του black album και μην κρινεις ακουγοντας ηλιθιες αποψεις.
επειδη, οπως λες, εισαι μικρος ακομα, οταν θα αποκτησεις παραπανω γνωσεις και εχεις περισσοτερα ακουσματα, τοτε θα καταλαβεις τι ειναι τα load/reload.
αυτα τα λιγα. :wink:

Συμφωνω με τους προλαλησαντες…

Ααα και κατι ακομα… Welcome!" :smiley: :wink:

Ας συστηθώ και εγώ εδώ(δεν πιστεύω να ενοχλεί τον king of angmar,απλά το θεωρώ ανούσιο να κάνω καινούργιο thread):wink:

Σε σχεδόν έναν μήνα γίνομαι και εγώ 16,ασχολούμε με την rock μουσική εδώ και 2 χρόνια και με την metal πολύ λιγότερο:p(έχω να μάθω πολλά ακόμα) .Μένω στην εκπληκτική Σαλόνικα:D .Favorite band of all time ,the ULTIMATE AC/DC.Genarally favorite bands Metallica,Iced Earth,Deep Purple,Led Zeppelin,Blind Guardian.Blue Oyster Cult,Jethro Tull,Megadeth,Judas Priest,Pink Floyd,Rainbow

ΥΓ: Και εγώ Φυσική γράφω αύριο(άσχετο,το είδα σε άλλο topic:lol: :stuck_out_tongue: )

Τόλμησες και έγραψες στο τόπικ μου? 8O 8O 8O
Για τους Μεταλικα θα τα ακούσς και το λοαδ ρελοαδ πάντως το st.anger ηταν αθλιο.&- Επίσης μου αρέσουν αρκετά και οι Deep Purple, Rainbow (ειδικά), Black sabbath, Sepultura απλά δεν έχω ακούσει παρά ορισμένα αλμπουμ τους για να τους κρίνω συνολικά…
Α, και καλωσήρθες Laharl… σαν πιο παλιός που είμια μπορώ να το πω… Κ καλη επιτυχία αυριο στη φυσική :slight_smile:

Απο το στ.ανγκερ ακου φραντικ και ομονυμο… Τα σπανε…8)

Kαλωσήρθατε!

Καλωσήρθες ρε πατριώτη. :slight_smile: Απο Metallica εγώ τα Load/Reload τα έχω αποκυρήξει αλλά δεν χάνεισ τίποτα να τα ακούσεις. Το St.Anger για μένα χρηιμεύει μόνο ως καυστική ύλη στο τζάκι τις κρύες ωύχτες του χειμώνα. Για μένα είναι σκέτο ξεπατίκωμα System Of A Down, Rage Against The Machine και Slipknot.

γεια! :hippy:

Καλως ηρθατε:D

σωστόστ
και να προσθέσω ότι με τπτ δν είναι ξεπατικωσιά.
Αν ήταν αξιοπρεπής ξεπατικωσιά θα είχε τουλάχιστον καλύτερο ήχο

cheers m8!

:-k Αν αυτός ο δίσκος δεν είχε το όνομα Metallica πάνω του θα υποστήριζες τα ίδια? Φιλικά πάντα:wink:

Όχι εννοώ ότι τόσο άθλιο ήχο που έχει ούτε ξεπατικωσιά δεν χαρακτηρίζεται
Τεσπα Γεια και από μένα:hippy:

ΗELLO!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΣΟΥ!!!:drunk: