Hello

Γειά σας και απο εμένα…
Νίκος 29 Αθήνα…
Ξεκίνημα αρχες 90 με Metallica,maiden,ac/dc,rainbow,priest,zeppelin,scorpions,accept και λοιπές δημοκρατικές παλίες δυνάμεις…
Στη πορεία προστέθηκαν, ANATHEMA,rotting christ,paradise lost,rammstein,opeth,moonspell,in flames,DARK “ΘΕΟΙ” TRANQUILLITY…
και συνεχίζουν να προσθέτονται κι αλλοί, as i lay dying,unearth,the haunted,the black dahlia murder,lamb of god…
Η μουσική πάντα θα έχει να δίνει…ή όπως το είπε καλύτερα κάποιος πολύ πιο σπουδαίος από εμένα…
…“Without music, life would be a mistake”…

Καλώς σας βρήκα λοιπόν και ελπίζω να τα πούμε στο forum σε διάφορες συζητήσεις και καυγάδες!! :stuck_out_tongue:

υγ. ελπ’ιζω να μη σας έπρηξα!!! :smiley: 8) :stuck_out_tongue:

Pink Floyd? όχι Pink Floyd? καλάαααααα…

Θα σε έχω υπό στενή επιτήρηση εσένα, αφού δεν ακούς Floyd…

ΥΓ. Καλωσήρθες στο φόρουμ!!! :slight_smile:

Αμάν!!!Εχεις δίκιο!!
Πάω να κάνω 1000 μετάνοιες!!!
Λατρεία με Floyd!!!Τρέλα!!
Αλλά λόγω της ώρας μάλλον…είμαι ασυγχώρητος!!! #-o

Και δε το έλεγες από την πρώτη στιγμή? Καλωσήρθες βρε στο φόρουμ μας!!! :smiley:

επειδη ο davidian (γνωστος πιπινολατρης του φορουμ ) μαλλον δεν θα πει τιποτα . αντε καλα ποστ :smiley: . και προσοχη στους γραφικους σαν κι εμενα :roll:

Σ’αγαπαμε ηδη.

Χερτσλιχ βιλκομεν που λενε και οι βαρβαροι εδω.

To nick σου τα σπάει και φαίνεται ότι και εσύ τα σπας το ίδιο.:smiley:

Γεια σου!!!

Welcome και καλα ποστς.:slight_smile: Σε βρισκω σωστο για το ‘‘προστιθενται’’, επειδη δυστυχως πολλοι επισης ‘‘αφαιρουν’’.

welcome κι απω μενα…ωραια συγκροτηματα προσθεσες…μπραβο!!!

ελπίζω να μην το λες ειρώνικα… :stuck_out_tongue:

σας ευχαριστώ όλους…έστω και μετά από καιρό για το καλοσόρισμα!!!

welcomez :slight_smile:

οχι καλε δεν το λεω ειρωνικα!! μ’αρεσουν πολυ οι rotting christ,paradise lost,dark tranquility! :wink:

χαίρετε και σε σένα frozen angel :slight_smile:

μια χαρά γούστο έχεις!!!σε συμπάθησα ήδη!! :smiley:

thanx!:smiley:

Welcome non serviam.Ωραιο γουστο εχεις.Μαρεσε αυτο που προσθεσες αναμεσα στο Dark και το Tranquillity.

καλώς σε βρήκα κι εσένα φίλε Deathster…μέτα και από τη φετινή συναυλία τους…τι άλλο να πω…μας έδειξαν σέβασμο,τους δείξαμε λατρεία…άψογοι!!

καλως το παπαρι :har:

[QUOTE=villain;280732]καλως το παπαρι :har:[/

τστστστστστστστστστστστσ ντροπηηηηηηηηηηηηηηηη εδω εμεις δεν μιλαμε ετσι… τι εντυπωση θα δωσεις δηλαδη??? (τελος το savoir vivre για σημερα!:stuck_out_tongue: )

Αν κ πάλιωσες …τώρα που το ειδα anyway…Welcome:)