Helloween-Gamma Ray tour confirmed

Τσέκαρε το Master of the Rings, έχει κομματάρες μέσα.

Nαι κι αυτο (και ελεγα ποιο ξεχασα;)

Το κακό με τους Helloween στην περίοδο του Άντυ Ντέρις είναι οτι κάθε δίσκος έχει κάποιες κομματάρες μέσα άλλα σίγουρα και 4-5 fillers αν όχι παραπάνω :expressionless: . To μόνο που δεν έχει είναι το Better than raw όπου κάθε κομμάτι έχει δικό του χαρακτήρα αλλα είναι πολύ πειραματικά και μπορεί να μην αρέσουν σε κόσμο…
Πάντως εμένα μ’άρεσε και το υπερχαζοχαρούμενο Rabbit don’t come easy :yahoo: καθώς ο βασικός λόγος που μ’αρέσουν οι Helloween είναι οτι διαφέρουν απο όλους επειδή βγάζουν αυτό το στύλ και το κάνουν τέλεια στα πετυχημένα κομμάτια τους.

Τα must τραγουδια ζητησα οχι δισκογραφια :lol: :stuck_out_tongue:

Τελος παντων, θα τα ψαξω σιγουρα τωρα που εμαθα και τα τορρεντ…#-o

Thanx :slight_smile:

απλά κατέβασε το the dark ride, κάτι παραπάνω από must

tsekare pm:wink:

Χαλαρά θα είμαι εκέι .&-

ΧΑΜΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ:thumbup: :yahoo: :yahoo:

Σορυ για την ερώτηση αλλά δεν έχω παρακολουθήσει τι κάνουνε στα tour τους τα δύο αυτά bands οπότε
1)Οι Helloween θα πούνε τίποτα από Kiske εποχή?
2)Οι Gamma Ray θα πούνε το Rebellion In Dreamland?:stuck_out_tongue:

Ευχαριστώ

Ε, αυτά θα τα τσεκάρουμε από το τι θα παίξουν έξω. :wink:

Panta paizoun Kiskiaka. An den paizan tha 'tan aytoi kai o koukos.

χμμ να μια playlist μονο Derris που δεν θα χαλουσε κανεναν φιλε…
Εστω 15τραγουδια (με τυχαια σειρα)

1)King for a 1000 years
2)When the Rain Grows
3)Power
4)Before the War
5)Kings Will Be Kings
6)Falling Higher
7)Midnight Sun
8 )Mr Torture
9)If I Could Fly
10)The Departed
11)We Damn The Night
12)Salvation
13)Hell Was Made in Heaven
14)Sole Survivor
15)A Million to One(απο τα αγαπημενα:) )

Και εχουμε και τα καινουρια περιμενε μπας και βγει κανα καλο…

Ε πως, τη παλιαδούρα του τη θέλουμε. Μόνο Derris εγώ θα βαριόμουν πάντως :stuck_out_tongue:
Και μερικά Κισκιακά καλά είναι. Αν κάποια στιγμή αποφασίσουν να τα αλλάξουν βέβαια ακόμα καλύτερα :smiley:

Εχει ακουσει κανεις για εισητηρια κατι??? ή εστω ποτε θα ανακοινωθουν οι τιμες??

Μην ανησυχείς, είναι νωρίς ακόμα. :wink:

Το καλο-κακο ειναι πως οι Helloween σε καθε περιοδεια αλλαζουν το setlist τους! Τουλαχιστον τις δυο φορες που τους εχω δει ειχαν αρκετα διαφορετικο setlist. Αυτο παντως ειναι προς τιμην τους καθως εχουν κατι καλες εκλαμψεις και ξεθαβουν υμνους! Οποιος τους ειδε στο ΑRΚ το 2003 νομιζω καταλβαινει τι εννοω! :wink:

Και φιλε ναι. Το Rebellion In Dreamland ειναι στανταρ κομματι Gammaray για τα λαιβ!

16/11 ξεκινανε περιοδεια…

Ο δισκος ποτε βγανει?

31 Οκτωβρη. Ανημερα του Halloween! :roll:

Αναμνήσεις…

How many tears…:roll: :roll:

θελω I want out να το πουν και οι 2
και απο Kai Guardians,Hevy Metal Is The Law kai Judas αμα γινεται8) :stuck_out_tongue:

Και μετα θα ξυπνησουμε ολοι μαζι… :lol: Οχι ενταξει, περα απο τη πλακα οτι και να παιξουνε απο Walls τελεια θα ναι!

:-k δεν ειναι και τοσο απιθανο αυτο.Εγω πιστευω οτι 2 τραγουδακια θα τα παιξουν απο Wall στανταρ…Ελα αφου κι ο Kai αυτα θελει να πεινα πει για να γουσταρει, αφου το ξερουμε:roll: .Ε θα πεταξει και ενα Rebellion,Gardens,Heaven or Hell,Lake of Tears και τετοια και ειμαστε νταξει:p …