Helloween live

παντως στο sporting συναυλια με καλο ηχο δεν εχω ακουσει , δεν ξερω αν
πετυχατε εσεις ,

επισης ο χωρος ειναι απαραδεκτος απο πλευρας εξοδων κινδυνου ,πυρασφαλειας κτλ

επισης , ενα απο τα απαρεδεκτα που ισχυουν ,πιστευω κυριως στην Ελλαδα , ειναι οτι
χωρητικοτητα ενος χωρου ,υπολογιζεται σαν οι ανθρωoi να ειναι ‘σακια’ .
Οι θεατες μιας συναυλιας ,δεν αρκει να χωρανε στο χωρο , πρεπει να βλεπουν κιολας .

Στην συναυλια VAI , εβλεπα παρα πολλους ορθιους ,‘παστωμενους’ σε σκαλες, να βλεπουν την πλατη του μπροστινου .Δηλαδη γιαυτο πληρωσαν εισητηριο ? Η μηπως
αυτοι πληρωσαν λιγοτερο απο αλλους ?

aor

Για κάποιον πού ρώτησε το setlist των Ηelloween την προηγούμενη φορά, έχουμε και λέμε (χωρίς σειρά):

Starlight
Murderer
Keeper Of The Seven Keys
Dr. Stein
Future World
Power
Eagle Fly Free
Forever And One
Hey Lord!
If I Could Fly
Open Your Life
Sun 4 The World
Back Against The Wall
How Many Tears?

ηταν αρκετα διαφορετικη παντος

Τότε είχαν παιξει και μισή ωρίτσα λιγότερο όμως :wink:

[quote="SteveWrathchild"Προφανως δεν τον εχεις ακουσει live. Και εγω δε χρειαζεται να σφιχτω για τιποτα. Αλλοι σφιγγονται προσπαθωντας να κρατησουν στο προσκηνιο ξεπεσμενους και υπερτιμημενους ‘καλλιτεχνες’. Εγω εχω βγαλει τις παρωπιδες προ πολου. Οσο για τον Dickinson εχει τα @@ να αποδεικνυει το τι μπορει να κανει live εδω και 25 χρονια![/quote]

o dickinson einai apo tous xeiroterous live…ola ta live pou exw athlia einai…elaxista ksexwrizoun…antithetws o kiske (pou btw exw akousei para pola live (den exw dei profanws…ayto eleipe…twra kan den tha kaname aythn thn syzhthsh)

kai des ta prohgoumena post poios paei na krathsei ston proskhnio ksepesmenous kallitexnes…

tespa…telos…

queen - innuendo

Μα δεν λεω αποκλειστικα για εσενα (η και καθολου αν το θες), λεω για ολους αυτους που συμπεριφερονται σαν να ειναι ο Kiske η ‘ιερη αγελαδα’. Οσο για τον Dickinson, ok οτι πεις :smiley: .

Α… και μια φρεσκια δηλωση του Kiske μετα απο τηλεφωνημα του Marcus Grosskopf για να του ζητησει να συμετασχει στο νεο album: ‘i hate metal and the fans are stupid’…
ουδεν σχολιο…

Πώς να κρατηθώ και να μη μας βγάλω off όταν ο γραφικότερος των γραφικών aorάδων μου το παίζει προοδευτικός και κρατάει μια “χόρο στα νιάτα” attitude!! :lol: :roll:
Πίσω ρε γορίλα!! Οι Rasmus σπρώχνονται κάργα χωρίς να αξίζουν μία και σε σύγκριση μ’αυτούς…προτιμώ τους Bon Jovi. Για Metallica δεν σχολιάζω, γιατί θα βρίσω και θα φάω ban από τον προκατειλημένο admin…αλλά σίγουρα οι Helloween ήταν πολύ καλοί (τηρουμένων των αναλογιών πάντα) και δείχνουν ανανεωμένοι. (για να ξαναγυρίσουμε στο θέμα του topic :wink: )
Σίγουρα όχι το καλύτερο Live, αλλά με άφησαν με καλές εντυπώσεις…τουλάχιστον από πλευράς κεφιού! :lol:[/quote]

vre paparovits, oso grafikos eimai egw, alla toso eisai kai esi… ase pou exoume kai ta idia gousta!!!

Allaxe to avatar sou, pou exei araxniasei…

:smiley: 8O

:smiley: