Helloween - Release Festival

Σωστό… 15! Συν πλην ένα ακόμα το κόβω για εδώ…

Προσωπικά θα ήθελα να ακούσω Starlight σαν opener και να έπαιζαν το Ride The Sky μόνο του με σκάτζα το Heavy Metal Is The Law το οποιό κολλάει καλύτερα στο medley.

2 Likes

Απ’ ότι βλέπω το ίδιο setlist είχαν και στις ΗΠΑ. Οπότε δεν αναμένονται αλλαγές-εκπλήξεις.

Βασικά,

The Saw Is the Law

2 Likes

Ναι σε Sodom, όχι σε Whitechapel

2 Likes

Αυτό :arrow_up:

Αν βρέχει κι αύριο έτσι όπως εδώ στη νέα Φιλαδέλφεια που έκανε κατακλυσμό θα πέσει κλάμα πάντως…

1 Like

Όλα τα σάιτ που έχω δει λένε για καταιγίδες μέχρι τις 6 και ασθενείς βροχοπτώσεις μέχρι τις 7. Εκείνη την ώρα περίπου θα φτάνω ΚΤΕΛ Κηφισού, ελπίζω να πέσουν μεσα

1 Like

Εντάξει το πολύ να ξαναμουλιάσουν τα @@ του Παντελή όπως με την καταιγίδα στη συναυλία του Nick Cave.

9 Likes

Ρε μλκες ολα τα σημειωνετε :joy:;

7 Likes

bump

Και γω εκεί ήμουν,παιζει να εγινε μόνο Φιλαδέλφεια αυτο.Οσοι ημασταν πεζοί εκείνη την ωρα τρέχαμε να σωθουμε.

Άσε…και Ίλιον και Καματερό ειχαμε πολλες μετατροπες δρομων σε ποταμια. Καταιγιδα με μπολικο αερα και κεραυνους.

Χαμός γίνεται έξω καταιγίδες πόσο ξενερώνω πφφφ

δίνω όσο όσο για το κουνάβι του Kai.

1 Like

Ελπιζω η πλατεια Νερου να μην επαληθευσει το όνομά της σημερα.

1 Like

Στο τέλος μαζί με μπαγκέτες και πένες θα έπρεπε να πετάνε και το κουνάβι , θα ήταν το μέγιστο συλλεκτικό αντικείμενο

Kai θεέ

Έχω ξενερώσει τη ζωή μου που δεν θα παρευρεθώ, μεγάλη πίκρα

7 Likes

Θα βρέξει στάνταρ, δεν ξέρω πόσο όμως. Απο 6 μέχρι 9 δίνει βροχή το meteo. Kαι κουνούπια.

1 Like

Στο Facebook το release λεει οτι θα δωσει αδιάβροχα σε περίπτωση βροχής.

3 Likes

Για πάμε

7 Likes