Helloween - Release Festival

Οι καλες σελιδες ομως λενε βροχη, πιθανως και καταιγιδα. Ομπρελα, αδιαβροχο, γαλοτσες, κομπλε θα ειμαστε εμεις οι μπαρμπαδες (@kbil δεν σε πιανει αυτο)

3 Likes

Πιθανότατα το μεσημέρι θα ρίξει το περισσότερο, όπως λένε οι προβλέψεις. Θα πρέπει να έχουμε το νου μας για καμιά ανακοίνωση από Release.

1 Like

Μην αγχώνεστε μωρέ. Το πολύ πολύ να μην έχει καλό ήχο

6 Likes

Σε περίπτωση διακοπής θα πάρουμε τίποτα πίσω ή θα περιμένουν το ΑΣΕΑΔ για την τύχη της συναυλίας;

1 Like

double post

αμα δεν γινει θα ειναι 2 στα 2 αποτυχιες

1 Like

Το Σάββατο η κεντρική Μακεδονία (ειδικότερα η περιοχή της Χαλκιδικής), η ανατολική Μακεδονία , η Θράκη, η Θεσσαλία (συμπεριλαμβανομένων των Σποράδων), η Εύβοια, η κεντρική και ανατολική Στερεά (συμπεριλαμβανομένης πρόσκαιρα της Αττικής),

δεν μασάμε

5 Likes

Υπάρχει λέτε πιθανότητα να ακυρωθεί η συναυλία λόγω του εθνικού πένθους;

Επισήμως είναι μέχρι τα μεσάνυχτα της Παρασκευής

6 Likes

2ωρακι οι Helloween λογικα ε?

1 Like

double post περι καιρου

Ισχυροί άνεμοι σε Αιγαίο και Ιόνιο – Τριήμερο καταιγίδων στην Αττική

Σύμφωνα με το meteo, θα πρέπει, επιπλέον, να επισημανθούν:

  • Η πρόσκαιρη ενίσχυση των ανέμων στο Νότιο Αιγαίο και στο Ιόνιο, σε ισχυρούς και τοπικά σχεδόν θυελλώδεις (6-7 μποφόρ)
  • Οι αυξημένες συγκεντρώσεις σκόνης
  • Η συνέχιση των καταιγίδων και την Κυριακή 18/06, με περιορισμό όμως των φαινομένων, στα ανατολικά τμήματα της χώρας

Ειδικά για την Αττική, σημειώνει ότι βροχές και τοπικές καταιγίδες θα εκδηλώνονται κυρίως τις θερμές ώρες της ημέρας, από την Παρασκευή 16/06 έως και την Κυριακή 18/06.

2 Likes

Δεύτερη τετραετία θέλατε…

17 Likes

δηλαδή το τυπικό που μας παίρνει μία τροπική καταιγίδα μεταξύ 12 - 4 και μετά κουλάρει (θέλω να πιστεύω)

1 Like

ετσι βλεπω και εγω, οτι μεχρι τις 18.00 δειχνει βροχες και μετα ειναι ηρεμα. βεβαια εδω και 1-2 μηνες που το κοιταζω, ολο λεει οτι θα ριξει βροχη και δεν βρεχει ή μπορεί να βρέχει τοπικα και νοτια που ειμαι εγω να μην ριχνει. κοντος ψαλμος, αυριο θα δουμε.

Για Παλαιό Φάληρο

Οι προβλέψεις είναι μόνο για κανονικές καταιγίδες ή και για ηλεκτρικές;

4 Likes

14 τραγούδια παίζουν+το medley απο Jericho…αλλά δεν τα πολυβιάζονται κιόλας και βγαίνει 2ωρο γεματο.

1 Like

Στην Ισπανία έπαιξαν 16 τραγούδια με δυο encore…

Βγάλε το guitar solo