Helloween - Release Festival

Δεν θα πάω, μόνο οι Jinjer μ’ ενδιαφέρουν, αλλά σ’ ευχαριστώ.

1 Like

Θα παίξουν και οι Silent Winter, ρε Silent, για αυτό το είπε :stuck_out_tongue:

2 Likes

Ποιός με αντιγράφει;;;; :joy: :joy: :joy: :joy: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

3 Likes

για τα πανηγύρια. Helloween και μετά ο βόλος, το υπόλοιπο είναι Κ@ΛΟΣ !

Γκρέιβ ντίγκερ στο Βόλο.

Θα θέλανε να ήταν Steve ‘n’ Seagulls :stuck_out_tongue:

3 Likes

πφφφφ… σιγά…

έλα να ξεσαλώσουνε τα καθαρόαιμα…

2 Likes

Καλά αυτό είναι πολύ μεγάλο έπος.Οι μισές προβολές είναι δικές μου.

2 Likes

Παντως θα εχε ενδιαφερον να βλεπαμε την αντιδραση καποιυ απο τους Helloween οταν ακουγε μια ελληνικη κοπια των Helloween που θα εμφανιστεί την ιδια μερα με τους ίδιους.

1 Like

Περουκινι θα έχει όμως ο κιθαρίστας; :stuck_out_tongue:

2 Likes

Θα παιζουν πλειμπακ; Αυτα ειναι ερωτηματα

άτομο που κάνει συναυλίες πάντως και λογικά θα ξέρει κάτι παραπάνω, έλεγε οτι έχει πάει πολύ μέτρια σαν προπώληση. και οτι τα σαππορτ, δεν τραβάνε κόσμο. μάλλον η λογική - θα σας αναγκάσω να πάρε σε όλες για να δείτε απο ένα, δεν έπιασε. Εγώ έκλεισα Βουλγαρία, αφού πούλησα το δικό μου (και πρόλαβα να φτιάξω και την άδεια, αν και θα κατέβω να δω συγγενείς). Scorpions, Europe, Guardian, Dynazty, Fortress Under Siege (!), Lacuna, Epica, Battlebeast, Helloween και Iron Savior (!) Κι Ελλάδα, έχει τζιντζερ και μιντζέρ.

7 Likes

Αξίζει να πάρουμε αεροπλάνο και να ρθούμε, απλά μόνο και μόνο, για να ακούσουμε live το -αριστούργημα- Keeper of the Seven Keys (από τους “Pumpkins United”)!

3 Likes

θα παρουμε και ομπρελες το Σαββατο; οχι τιποτα αλλο μην βραχει και το περουκινι… :stuck_out_tongue:

6 Likes

Και να βρέξει θα σταματήσει. Λολ
Πάντως εγώ αυτές τις λίγες φορές που έχω κατέβει ριλίς αγαπώ το φυσικό κλιματιστικό που παίζει εκεί μετά τις 9. Τι υπέροχο δροσερό αεράκι ακριβώς την κατάλληλη ώρα !

2 Likes

Παιδια, ψαχνω 2 εισιτηριακια μονα αν περισσευουν σε καποιον

Παντως οι προβλέψεις καιρου δεν ειναι ιδιαίτερα καλές. Ολη την ημερα καταιγίδες με κεραυνούς, δεν ξέρω πως θα γινει ολη η προετοιμασία.

image
Εντάξει, δεν είναι τόσο χάλια, πιθανή βροχή λέει βέβαια αυτά τα ξαφνικά που κάνει τώρα τελευταία δεν μπορούν να τα προβλέψουν αλλά μέχρι το βράδυ θα χει καθαρίσει σίγουρα.

1 Like

Κάθε ιστοσελίδα λέει και διαφορετικά

Anyway , ως γνωστόν λάιβ με βροχή είναι χίλιες φορές καλύτερο :stuck_out_tongue:

3 Likes