Helloween - Release Festival

Το Μιχαλιό :face_holding_back_tears:

3 Likes

Μια από τις 10 καλύτερες συναυλίες που έχω παρακολουθήσει ποτε. Εύκολα.

11 Likes

Γραψτε report και για μας που δεν τα καταφεραμε να είμαστε σημερα εκει!

1 Like

Ουτε εγω πηγα. Χελοουιν μονο με Γκραποφ.

2 Likes
  • Τα παιδιά γαμησανε!
  • Ιστορική συναυλία επανένωσης, με τραγούδια ύμνους, σε άρτια εκτέλεση.
  • Φοβερός και ο κόσμος.
  • Πολύ καλός ήχος, μετά το Eagle Fly Free

ΥΓ. Τελικά υπάρχει σημαντικό Helloween κοινό… στην Ελλάδα!

13 Likes

Συγκινητικό forever and one και αγαπημένο eagle fly free

7 Likes

Δεν ξέρω για τους υπολοίπους του Hansen του φτιάξαμε τη μέρα πάντως… Και ας μην κέρασε κουνάβι! Μπράβο τους και μπράβο μας…

8 Likes

Είστε προκλητικός κύριε. Next time. Ότα ανέβηκε στα ηχεία δεξιά της σκηνής, είπα εδώ είμαστε. Άλλα δεν πήδηξε. Τεράστια συναύλια.

7 Likes

Απιστευτοι!!!δεν εχω φωνη!!!

9 Likes

Μεγάλη συναυλία. Αυτό για σήμερα.

7 Likes

ΕΠΙΚΗ συναυλία, απίστευτο πάρτυ, μπορεί να είναι και η πιο καλοκουρδισμενη/καλοπροβαρισμενη μπάντα που έχω δει τα τελευταία πολλά χρόνια.

Από φασαιο της κατηγορίας “καλοί δεν έκοβα ποτέ και φλέβα”.

9 Likes

Το ακούω το ακούω

Ο μόνος λόγος που δεν είναι και στο δικό μου τοπ 10 , είναι μάλλον ότι τους είδα το 2017 στη Σόφια σε 3ωρο σόου που έπαιξαν τα πάντα με τέλειο ήχο και φωνές καμπάνα και κλαιγαμε κυριολεκτικά

Έχει ξεχωριστή θέση στη καρδιά εκείνο το λάιβ, το δεύτερο καλύτερο της ζωής μου μετά από Μειντεν Μαλακάσα

Σήμερα λοιπόν πήγα με αυτό το σκεπτικό. Ότι τους έχω υπεραπολαυσει τότε , αρα σήμερα πάω να διασκεδάσω με κάτι που έχω ξαναδεί

Κατά τα άλλα ΆΛΑΛΑ ΤΑ ΧΕΊΛΗ ΤΩΝ ΑΣΕΒΩΝ

Πολύ μεγάλη εμφάνιση, συγκίνηση, κοπανημα σβέρκου, τραγούδι, ένα κοινό εξαιρετικό που το χάρηκε και η μπάντα , σαπορτ φωτιά ( ειδικά jinjer μεγάλη μπάντα του "τώρα " )

Όλα τέλεια σήμερα . Ένα μαγικό βράδυ

Heavy metal party όπως είπε και ο λατρεμένος Kai ( αχ αυτό το medley!! Πέτα κι ένα Judas 2 λεπτά ρε μαλακά όπως τότε )

Anyway , Κισκε σ αγαπώ, Ντέρις σεβασμός

Το ότι δεν έχει καμία συνοχή το κειμενακι μου , δείχνει πόσο καλά πέρασα κι εγώ

14 Likes

Πράγματα που έκανα σήμερα

Έχασα το παπούτσι μου :heavy_check_mark:
Το ξαναβρήκα :heavy_check_mark:
Λούστηκα με μπύρα :heavy_check_mark:
Καλμαρα έναν αγαθό γίγαντα για το μοσπιτ :heavy_check_mark:
Μπήκα σε μοσπιτ, και ενόχλησα τον εν λόγω γίγαντα :heavy_check_mark:
Βραχνιασα σε σημείο αηδιας :heavy_check_mark:
Τραγούδησα έστω τα μισά ρεφρεν σωστά :x:

23 Likes

Παρών στο “λουστηκα με μπύρα” αλλά σα να κλέβεις εκκλησία …

1 Like

Στις τουαλέτες, επειδή έτρεμε η χημική από τις δίκασες των Jinjer …

6 Likes

ΥΠΕΡΟΧΟ live, σίγουρα στα τοπ δύο που έχω δει στο release, όσο παίζανε στη σκηνή ήταν σα να είχαν φύγει 25 χρόνια από πάνω μου!!!

9 Likes

Ναι μόνο από τις δίκασες τους τρέμει η γη… Αλλά ας μην το ανοίξω :rofl:, η νύχτα είναι των Hell-O-ween…

2 Likes

Μαζι με το Rebel συμπασχω και γω
Τους ειχα δεκεμβρη του 18 τελευταια συναυλια της περιοδειας τους ,στη γενετειρα τους(Αμβουργο)
Κατα τα αλλα τα χετε γραψει οι πιο πολλοι
Να πω μονο οτι βρηκα το Kiske ενα κλικ καλυτερο απο το 18 που τον ειδα
Υπεροχη συναυλια λοιπον σημερα και χαιρομαι γιατι οι πιο πολλοι την απολαυσατε

6 Likes

Έχω βαρεθεί να ακούω γκρίνια για το κοινό σε σαπόρτ συγκροτήματα με διαφορετικό ήχο από ανθρώπους που αράζουν μεταξύ μπιφτεκιών και ηχολήπτη και τους πειράζει που δε φτάνει το πιτ μέχρι εκεί.

Εγώ πάντως που έφτασα κανά 5λεπτο αφού ξεκίνησαν οι Jinjer και διέσχυσα όλο το πλήθος μέχρι να φτάσω στους δικούς μου που ήταν ψιλοκέντρο και κάπου στα 15 μέτρα από τη σκηνή, πέρασα από 2 διαφορετικά πιτ και γύρω μου σε όλη την εμφάνισή τους γινόταν της πουτάνας. Δε ξέρω τι παλμό είχε ή δεν είχε στο… πίσω διάζωμα κι ούτε θεωρώ λογικό να κρίνουμε κοινά και εμφανίσεις από εκεί.

Τέσπα, Helloween γάμησαν. Δεν είμαι καν τόσο fan (και των Jinjer πάλι καθόλου, καθαρά φασαίος με την παρέα ήρθα) αλλά πραγματικά υποκλίνομαι. Μεγαλειώδης εμφάνιση.

2 Likes

Παρα πολυ ωραια και feelgood συναυλια.

9 Likes