Helloween - Release Festival

Θα κανω μια ειλικρινη ερωτηση και θα προσπαθησω να μεινω σε αυτη την ερωτηση (για να μη νομιζεις οτι θελω να σου παω κοντρα). Ρωταω με αφορμη οτι θα του ριξεις ροχαλα, δλδ φανταζομαι οτι θα εισαι εκει: αν δεν σου αρεσει το συγκροτημα εξαιτιας ενος minor γεγονοτος, οπως η εικονα ενος μελους, γιατι το παρακολουθεις; Εκτος αν ειναι υποχρεωτικη η παρουσια σου εκει, π.χ. να δουλευεις εκει. Ή αν δεν ειναι minor η εικονα ενος μελους για εσενα.

Όποιος είδε συναυλία του ριγιούνιον, μπορεί να το επιβεβαιώσει. Το δεκάλεπτο που αντιστοιχεί στο Kai medley είναι από τις κορυφές (edit: για μένα, ήταν η ΚΟΡΥΦΗ) της συναυλίας. Τα υπόλοιπα είναι περιττά.

9 Likes

Ειπα καπου οτι δεν μου αρεσουν οι helloween? Απο τα αγαπημενα μου.
Οι περουκες και οι μιλι βανιλι δεν μου αρεσουν

Μεγαλώνουμε ξέρεις.

Το βαμμενο μαλλι του Αρχηγου ειναι κομπλε δηλαδη :stuck_out_tongue:;

2 Likes

Παντα πρεπει με αξιοπρέπεια ομως.

Ούτε εμένα μου αρέσει αισθητικά η περούκα, γενικά μιλώντας, αλλά δεν θα χρησιμοποιούσα τον όρο αξιοπρέπεια σε αυτές τις περιπτώσεις. Μερικοί άνθρωποι είναι δύσκολο να δεχθούν την φθορά του χρόνου.

3 Likes

Κάποιοι άλλοι (βλέπε Lars Ulrich) φοράνε ανάποδα το καπέλο για να κρύψουν την καράφλα.

Αν και θα μπορούσαν αντί για ημίμετρα να πάνε να κάνουν μια εμφύτευση (λέω εγώ τώρα). Σίγουρα η εμφύτευση δεν είναι κάτι απλό, δηλαδή πήγες μισή μέρα έβαλες μαλλιά και όλα κομπλέ αλλά είναι όμως μια μόνιμη λύση.

Φυσικα και μιλαμε για αξιοπρεπεια, ο ανθρωπος εχει πιο πολλα μαλλια απο οταν ηταν 20, ο ανθρωπος δεν κανει headbanging για να μην φυγει η περουκα στο κοινο. Η ελλειψη αξιοπρεπειας ηταν καταλυτης για την αποφαση να παιξουν κονσερβα.

:saluting_face:

Περιεργο?

Αγόρασε κανονικό εισιτήριο (!)

7 Likes

Τους είδα Hellfest το καλοκαίρι,επιβεβαιώνω 100%!!!

Καλά όλα αυτά, την ύπερκαλτ flying v No fear δεν θα την σχολιάσει κανείς όμως. Εσύ με την ροχάλα ήσουν και στο Περιστέρι το 99 ?

Ναι αλλα φτυνω μονο αυτους που μου προκαλουν αποστροφη

Έρχονται οι Helloween με Kiske και Hansen και ασχολούμαστε με τρίχες μωρέ; Αντε καλά Χριστούγεννα σε όλους!

20 Likes

Η κατάντια του φόρουμ (Έλληνα επιστήμονα) τα τελευταία χρόνια είναι αυτή απλά.

2 Likes

Με εναν περουκα και εναν πλειμπακ, γαμω

Ανθρωπος που εγραψε τον στιχο full moon standing in the streets i know the time is near incarnate power roaring from the sky μπορει ν ανεβει στη σκηνη κ με ζαρτιερες.

7 Likes

Δεν είναι υποχρεωτικό για κανέναν νσ πάει. Οποιος δεν γουσταρει να κατσει σπίτι του να μην ενοχλείται και κυριως να μην μας ενοχλεί. Το ιδιο ισχύει για καθε συναυλία.

4 Likes