Helloween/Stratovarius live in Athens [21/01/2011], in Thessaloniki [22/01/2011]

Ειμαι κατα 90% σιγουρος οτι θα ειναι 30αρι…

δεν ανακοινωσαν μυκονο ρε man, χαλαρωσε:p:p:p

ολο και καλυτερα τα συναυλιακα νεα. θα κανω λιστα γαμου στο ticket house!!:lol::lol:

Χαχαχαχαχα ελιωσα. Ακόμα κλαίω. Πραγματικά λόγος για να παντρευτεις!!! :slight_smile:

Πολυ κρυο…![-X:p

ετσι!!!ουχαχαχαχαχα!!!ωραια θα ξεκινησει η χρονια

Τι χαρά τι χαρά σκίζει η βάρκα τα νερά!!!:vibrate::vibrate::vibrate: Και πάνω που είχα αρχίσει να τους πεθυμώ!!! Μακάρι να χώσουνε και Stratovarius αν και δεν το βλέπω…

Να το δεις,να το δεις…!

ωραια!!

Παρασκευη 21 τους βλεπουμε Αθηνα…
το βραδακι απευθειας για την Σαλονικα (22 Σαββατο) τους βλεπουμε και εκει…

αν εχουμε και κανενα παιχνιδι του ΑΡΗ στο Βικελιδης στης 23 Κυριακη θα ειναι ενα καταπληκτικο 3ημερο :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

:vibrate::vibrate::vibrate: Ωραίο πακετάκι αν τους φέρουν και τους 2. Ελπίζω και σε μια καλή τιμή εισιτηρίου. Αρχίσαμε να κανονίζουμε και τις συναυλίες που θα πάμε το 2011 :smiley:

Άντε, μας έγινε το χατίρι…και σε καλή εποχή, γιατί το φθινόπωρο, έχει γεμίσει:):!:

Ακριβώς. Μι γίνει καμιά στραβή και το 2011 είναι άδειο ενώ φέτος μας έχουν τεντώσει με τόσα λάιβ!!!

NΕ ΡΕ HELLOWEEN !!! :smiley:
ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ,ΑΥΤΗ Η ΣΟΥΠΕΡ ΕΙΔΗΣΗ !!!

Πολυ καλο νεο, δεν πωρωνομαι οπως οι περισσοτεροι γιατι δεν ειμαι και τρελος φαν των τωρινων Helloween, αλλα θα τιμησω το live…

Και με τη βουλα πλεον και οι Stratovarius Ελλαδα αφου ανεβασαν και τις υπολοιπες ημερομηνιες και ειναι μεσα και οι 2 δικες μας.

http://www.stratovarius.com/tour

Άντε ωραία. Να τους δω και αυτούς μία φορά! :stuck_out_tongue:

Άντε να τους δούμε, χωρίς τον χοντρούλη, αλλά δεν νομίζω νά’ναι και τόσο άσχημα:):!:

Γιούχου ανακοινώθηκαν και οι stratovarius, δεν το περίμενα!!!:yahoo: Ελπίζω να παίξουν πολλά από τα παλιά γιατί τα καινούρια δεν παλεύονται με τπτ.

στα 90ς τους είχα δει 3 φορές, αυτές στο Rodon με τον κόσμο να τραγουδά κάθε στίχο δε ξαναγίνονται…

Τελευταία φορά τους είδα πριν 9 μήνες στο San Francisco. Ήταν καλά αλλά ένιωθες την παρακμή πλέον και ναι ο Τολκι έλειπε…

Εχω και ένα βιντεάκι του Forever, στο οποίο έχω και το setlist εκείνης της βραδιάς.

απο τους stratovarious δεν περιμενω κ πολλα,κ χωρις tolki!!!

Ασταδιαλα αυτα ειναι! Stratovarius δεν θα πηγαινα να δω μονους τους, αλλα ετσι, πολυ καλη φαση.