Helloween/Stratovarius live in Athens [21/01/2011], in Thessaloniki [22/01/2011]

Και εγώ τους έχασα, αλλά δεν χαλιέμαι…Από ότι άκουσα δεν ήτανε και τέλεια…
edit: helloween μιλάω

Τους Gamma ray τους ειδα φετος.Βασικα εχασα τον Hansen μαζι με Helloween πιο πολυ:)

κανα νεο για τιμη ρε παιδια?

38? λενε πιο πισω - νομιζω…

μολις εκανα fail, ε deathakia?.. :wink:

:roll:
cool dude…8)

Λόγια παρηγοριάς ότι Helloween-Gamma Ray δεν ήταν καλοί το 2007! Το λάιβ ήταν εκπληκτικό!!! (Θεσσαλονίκη τουλάχιστον…)
38 τσούζει αλλά θα τα δώσουμε γιατί Helloween είναι συγκρότημα καρδιάς:p

Έτσι ακριβώς!!! Το live του 2007 ήταν μοναδικό. Με Kai και Helloween επί σκηνής!!!

Anyway και τον Γενάρη εκεί θα είμαστε!!!

πωωωωω ακομα δεν μπορω να πιστεψω πως ειχα επιτρεψει στον εαυτο μου να χασω το λαιβ του 07…αλλα μεσα σε λιγοτερο απο 1 χρονο θα χω δει και τους 2…απλα το 38αρι ειναι πολυ χοντρο τετοιες μερες…:frowning:

Γενικά πολύ δύσκολη η φετινή συναυλιακή χρονιά…

Κουράγιο αδέρφια…ξεκίνησε η προπώληση?

η συναυλια helloween/gamma ray ηταν καταπληκτικη μεχρι την στιγμη που βγηκαν ολοι μαζι και επαιξαν i want out και future world :?:?[-X

οταν λες οτι “θα βγουμε μαζι να παιξουμε” διαλεγεις καποια κομματια που δεν τα παιζεις συχνα ή καθολου…παιξτε ρε ενα heavy metal is the law…

τεσπα…παρακατω…καλο μου φαινεται το 38 αν και το 40αρι καλο θα μου φαινοταν μπορει και το 50αρι:D

παμε για Αθηνα κουλ συναυλια με την γυναικα παρεα:D
αλλα Θεσ/νικη πιτσιρικαδες το νου σας…8):smiley:

ΠΑΙΔΙΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΑΚΟΥΩ STRATOVARIUS ΑΠΟ ΤΑ 13 ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΩ LIVE!!! NAI RE NAIIIIIIIIIIIIIII!!!

Αλλα σας παρακαλω απαντηστε μου κατι επειγει! Δεν διαβασα τπτ για προπωληση… Εχει ξεκινησει??? Γιατι ουτε στο ticketpro δεν εχει για διαθεσιμη αγορα… Ξερεις κανεις τπτ??? Επισης γιατι ειναι η πρωτη φορα που 8α παω fuzz υπαρχει πι8ανοτητα εξαντλησης εισητηριων ετσι…???

Η προπώληση δεν έχει ξεκινήσει ακόμα νομίζω και είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα γίνει sold out! Αλλά ακόμα είναι σχετικά νωρίς για να ανησυχείς!

Σ’ευχαριστω πολυ φιλε μου για το info! :slight_smile: Ω ναι sold out θα γινει!

Άντε να δούμε, να τελειώσει ο μήνας να πιάσει 7 sinners το χέρι μας…

Naturally we have a new setlist, which so far contains five tracks from the new record, as well as a few other things. Also some little interludes, instrumental stuff, drum solo and whatever, plus a few tracks we’ve never played live and some that we did in the past that came out quite well.We have a new setlist and we’ll have to check if it comes across well. Our management will also think of something optical, I just don’t know what it’s going to be yet.

-ARE YOU GONNA SPILL THE BEANS ON WHICH FIVE NEW TRACKS YOU’LL BE PLAYING?

No.

-ARE YOU METAL?

That one for sure. But the setlist will be online after the first show and if it remains the same, then everybody will know it by the time we get to Sofia.

_____

Μακάρι να δούμε κάτι αξιόλογο…

Αυτο το βαλα για να καλυψω τους 5 χαρακτηρες,ενδιαφερουσα μου φανηκε η περιγραφη:p

Καλημέρα! Ξέρει κανείς πότε ξεκινά η προπώληση;