Helloween..ξανα tour

Λοιπον σαν αρχικαμμενος του κερατα που ειμαι εστειλα mail στη botton raw productions τους παραγωγους των Helloween(βρηκα την adress στο helloween.org) ροτωντας(στα αγγλικα)αν υπαρχει πιθανοτητα να ερθουν φετος Ελλαδα.Δεν περιμενα και καμια απαντηση φυσικα(αλλη ορεξη δεν ειχαν…)αλλα διαψευστηκα.Σημερα πηρα απαντηση απο τον Ελληνα εκπροσωπο της brp:Sent: Wednesday, May 02, 2007 2:30:26 PM
Reply-to: kosta.zafiriou@bottomrow.com
To: powermetallives@hotmail.com
Gia sou file, I Helloween tha kanoun pali European Tour telos tis xronias. Best regards / beste Grüße, Kosta Zafiriou

Ενταξει οχι τπτ τρομερο σαν ειδηση απλα να το εχουμε υπ’οψη…

Βασικα ο Κωστας Ζαφειριου ειναι ο drummer των Pink Cream 69…δεν ερχοντε καλυτερα αυτοι που δεν τους εχουμε και τοσες πολλες φορες?:smiley:

ε και παραγωγος…Ε οχι ρε ενταξει γιατι οι helloween ποσεσ φορες εχοθν ερθει…τεσπα ας ερθουν οι Helloween με suppot pink cream…mia xara…:smiley:

Μακαρι να ερθουν!!!Απο το τελος της χρονιας γιατι δεν ρεει το ρευστο!:smiley:

Εκει κατα το Νοεμβρη καλο θα ηταν να περασουν απο δω. Αλλα προς θεου οχι Ιουνιο-Ιουλιο.

+1 !!!
Pink Cream 69 θελουμε!!!

Το θέμα είναι να έρθουν “πακέτο” με τους Gamma Ray… :wink:

Εκεί είναι η ουσία… 8)

http://www.roadrun.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=66682

Να το κατεδαφίσουμε το Gagarin, να μην μείνει τίποτα… :lol:

:smiley: Καλα θα ειναι απιστευτη συναυλια!!!Αλλα το Gagarin θα ειναι πολυ μικρο γι αυτο το Event!!!

Ας έρθουν και ας παίξουν οπουδήποτε…

Εγώ θα είμαι μέσα πάντως… 8)

Χθεςτον ρωτησα αν μπορει να μου πει ποτε βγαινουν τα live dates και μου ειπε στα μεσα καλοκαιριου και οτι σιγουρα θα συμπεριλαμβανει η περιοδεια και την Ελλαδα:slight_smile:

Κ εγω ανετα τους ξαναβλεπω,στο περσινο live ηταν πολυ καλοι.

Επιτελους θα δω Helloween!!! Αντε, περιμενουμε με αγωνια…

μακάρι να ξανάρθουν, χαλαρά τους βλέπεις και 2η και 3η φόρα…αν είναι δε μαζί με Gamma Ray δε το συζητώ…!!!

Μακαρι να ερθουν, αλλα μετα το rw ρε παιδια. Να παιζουν φραγκα. Γιατι Ιουνιο-Ιουλιο εχουμε τοσες συναυλιες, δε νομιζω καποιος να τους κλεισει τοτε. :slight_smile:

οχι απο οσο καταλαβα θα ειναι απο τελη καλοκαιριου και μετα…

Και ελπιζω οχι μεσα στην εξεταστικη…:-s

αντε να δουμε…

:metal: :metal: :metal: :metal:

Να το κατεδαφισοθμε να το κανουν μεγαλυτερο!!!:stuck_out_tongue:

Και χωρίς σκαλιά μπροστά να μπορούμε να κάνουμε και ένα μοσπιτ της προκοπής 8) 8) 8)

Αν και με βολεύει περισσότερο σπόρτινγκ μιας και είναι 3min από το σπίτι μου…