Ψαχνω απο helloween

ζητουνται τα εξης (ολα απο Helloween) :

CD :
Keepers Live
I Want Out / mini 3 inch CD single
Lay All Your Love on Me / CD single
Walls of Jericho (EXPANDED EDITION)
Keeper 1 (EXPANDED EDITION)
Keeper 2 (EXPANDED EDITION)
Pink Bubbles Go Ape (EXPANDED EDITION)
Chameleon (EXPANDED EDITION)
promo CDs

VINYL :
Halloween / pumpkin shaped promo
I Want Out / How Many Tears / Live 7 inch
Dr. Stein / 12 inch vinyl single CLEAR VINYL EDITION
Number One / vinyl single
Rabbit Don’t Come Easy

Rabbit Don’t Come Easy BOX

  • t-shirts + promo stuff

walls of jerico expanded εννοείς την έκδοση που έχει μέσα και το judas? έχω μία κόπια

Στα walls - chameleon expanded εννοεις τις επανακυκλοφοριες του 2006???

@ cynic ναι τις επανακυκλοφοριες του 2006 ψαχνω.

@ TRAMPAKOULAS την επανεκδοση του 2006 εννοω, διπλο σιντι και ερχεται με cardboard case

α οκ αυτό που λέω εγώ είναι κορεάτικη επανακυκλοφορία του 2002 από sauron, μονό cd με μπόνους το judas και το mini

Στο play αν λεμε τα ιδια τα χει παμφθηνα

δες εδω :
http://www.cdwow.net/search?q=helloween&sort=price
και εδω:
http://www.blahdvd.com/search.aspx?search=helloween&type=CAT100012

στο που ?

…define παμφθηνα :stuck_out_tongue: εχω 3 απο αυτη τη σειρα κ τα τσιμπησα 5-6 ευρω το ενα incl postage απο ebay. να διαυκρινησω κατι, ΔΕΝ ειναι καθολου σπανια. βρισκονται ανετα. απλα επειδη εχω αυτα τα αλμπουμ ηδη σε 3-4 εκδοσεις το καθενα, δεν θελω να δωσω πολλα φραγκα γιαυτες τις επανακυκλοφοριες. οποτε η αγγελια απευθυνονταν πιο πολυ μηπως τα εχει καποιος απο σας και θελει να τα διωξει κοψοχρονια, παρα οτι δεν τα βρισκω αλλου. θενξ.

@ dargaard-79 θενξ, το blah! εχει αρκετα καλες τιμες, αν δεν βγαλω ακρη απο δω παιζει να τα τσιμπησω απο κει!

www.play.com

Με [B]δωρεαν [/B]μεταφορικα, για οποιαδηποτε παραγγελια

thanks, θα το τσεκαρω

κανιεις?? για θυμηθειτε τι helloween τρωει σκονη στη δισκοθηκη σας ?!

Αποκλειστικά αυτά ψάχνεις? έχω γνωριμίες με Κορεάτες μαγαζάτορες, θα κοιτάξω για το cd μήπως το πουλάνε.
Επίσης έχω έξτρα κόπια time of the oath αν και απ’ οτι καταλαβαινω , κι εσύ προνόησες και την πήρες όταν βγήκε!

για να καταλαβεις, το time of the oath το ψαχνω στην ιαπωνικη του εκδοση, και κανενα προμο. κατα τα αλλα εχω την στανταρ εκδοση του 96, την expanded 2006, αυτην με την αφισα (δεν θυμαμαι χρονια), σε βινυλιο, σε κασετα…αυτα ! :stuck_out_tongue:

αν εχει την ιαπωνικη κανενας κορεατης πες μου. θενξ!

ok!! αν τότε ψάχνεις διάφορα κουλά πες κι αυτά!θα ρωτήσω. επίσης είχα αφήσει να μου φύγει high live promo japanese…:-s 20 ευρώ…#-o εννοειται το πουλησε αλλου!

κριμα, καλουτσικη τιμη. βασικα παιζουν πολυ αυτα, εχω προμο του maser of the rings κ το πηρα κατω απο 10 ευρω… σε αυτα τα προμο δεν υπαρχει αντικειμενικη τιμη, απλα παιζει κωλοφραδια… οτι “obscure” απο Helloween τυχει στο δρομο σου σφυριξε μου, θα το εκτιμησω! cheers

γεια σου φιλε.
εχω το διπλο live high που ειναι σε 3000 κομματια limited edition σε βινυλιο σε παρα πολυ καλη κατασταση αν σε ενδιαφερει…

θενξ. θα με ενδιαφερε μονο αν ειναι πολυ χαμηλη η τιμη σου, κ αυτο σαν δευτερη κοπια γιατι το εχω ηδη σε βινυλιο. οποτε αν νομιζεις οτι θα με ενδιαφερει, στειλε πμ :wink:

BUMP! ΨΑΧΝΩ ΤΑ ΕΞΗΣ :

CD :
Lay All Your Love on Me / CD single
Walls of Jericho (2006 EXPANDED EDITION + cardboard case)
Keeper 1 (2006 EXPANDED EDITION + cardboard case)
Keeper 2 (2006 EXPANDED EDITION + cardboard case)
Pink Bubbles Go Ape (2006 EXPANDED EDITION + cardboard case)
Chameleon (2006 EXPANDED EDITION + cardboard case)
1994 Mini LP replica CDs : ΟΛΑ, εκτος απο Helloween (EP), Walls of Jericho, Keeper 2. (μαζι με ΟΒΙ)
promo CDs

VINYL :
Halloween / pumpkin shaped promo 7 inch
I Want Out / How Many Tears / Live 7 inch
Number One / vinyl single 12 inch

CASETTES :
High Live (double casette case)
Better Than Raw + later albums

  • t-shirts + promo stuff

help a junkie out! 'φχαριστω!

κολοκυθια…

ρεσυ είναι δυνατόν το number one να πιάνει 100ευρώ?! (και οι 3 που το έχουν στο popsike το έχουν 100+)