Helloween

Δώσε πόνο!!!

1 Like

Ω ρε παπούδια… Καλά να περάσετε

1 Like

Μέχρι τώρα μόνο playback

5 Likes

3 Likes

Απο το #public wifi της αρενας

Παμε γερα!

9 Likes

με @toxikos

9 Likes

Σας ΓΑΜΑΕΙ ο περούκας

2 Likes

Μόνο ο ρεμπελ είναι νιατο εδώ μέσα τελικα

3 Likes

Σαλμονέλα

1 Like

Σταφυλοκοκκος

1 Like

E.coli

1 Like

Πιες καμία και για μένα στη μαγαζαρα…

2 Likes

Bukkake ο καράφλας σε κάθε πρηξαρχιδι

Τεράστια εμπειρία . Αριστούργημα σαν σόου

Νομίζω, αν δεν φταίει η καύλα, ότι σε σχέση με κάποια βίντεο ο kiske ήταν ακόμα καλύτερα σήμερα

Δάκρυα σε forever , Tale , eagle

Εξωπραγματικό keeper

Deris θυμομουν κάτι βίντεο που δεν ακουγόταν . Πολύ καλός

4 Likes

Ηδη στο πουλμαν κ επιστροφή. Ήταν ολα υπεροχα. Πιο πολυ ενιωσα πάρα άκουσα! Πλάνταγμα δεδομενο… Σε κομμάτι kiske outsider και παμε για άλλα. Ενα απωθημένο λιγότερο

Καλη επιστροφή σε ολους!

3 Likes

Ξέρω που μένεις.

2 Likes

Καλά να είμαστε να βλέπουμε τέτοια.

2 Likes

Top της βραδιάς και για μένα το Keeper…απίστευτη αίσθηση.

Χρονομηχανή το medley του Kai, αν και ο ήχος του δε μου άρεσε.

Μόνο δάκρυα στο tale…

Το καλύτερο στήσιμο σε encore ever μαζί με αυτό των Accept ένα τέταρτο του αιώνα πίσω

2 Likes

4 Likes

6 Likes

Αεροδρόμιο Σόφιας. Ώρα 4.

Ο γέρο τοξικός είναι σε τεύχη. Κεφάλι σε χαλαρή, έως αμφίβολη σύνδεση με το υπόλοιπο σώμα. Μέση υπό διάλυση. Γόνατα σαν του Σπανούλη, πέλματα σαν του Πρίντεζη. Μόνο που εγώ κέρδισα χθες βράδυ γατάκια…
Μια βραδιά που πολύς κόσμος γύρισε 25 με 30 χρόνια πίσω. Και ξανάγινε έφηβος.
Το encore γάμησε σύμπαντα. Ήταν μια συναυλία από μόνο του. Eagle, Keeper, Future world, I want out… γνωστό, αλλά αν δεν το ζήσεις, δεν το νιώσεις…τί να λέμε…
Ενα ταξίδι που άξιζε όλη την αναμονή την κούραση και το τελευταίο του ευρώ και λεβ. Και αν μπορούσα και γινόταν και αύριο (σήμερα) το ίδιο πράγμα θα ξαναέκανα.
Τιμή και δόξα στον καράφλα, στον περούκα, στον τσαλακωμένο, στον ιμο, στο κτήνος στο drumkit, στον μικρό Άντι και στο γκροΜΠκοφ. Τιμή και στους 500+ Έλληνες…
Εν αναμονή της πτήσης για επιστροφή. Το πρωί δουλειά. Σας αγαπώ όλους. Και όλες. Και συνεχίζω να τραγουδάω από μέσα μου το keeper…

9 Likes