Helloween

14 Νοεμβρίου έγραφε κιόλας αν θυμάμαι.

EDIT θυμάμαι:

3 Likes

Πάντως Χέλογουιν με τέτοια αφίσα, το λες και αστοχία.
Τίποτα Mastodon με Baroness είναι αυτό, αλλά τεσπα.

Δε διαφωνώ. Η αφίσα δεν προϊδεάζει με την καμία για Helloween.

Εικασίες κάνουμε κι εμείς, οι ημερομηνίες ταιριάζουν πάντως.

Εγώ δεν θα απέκλεια τους Helloween@AthensRocks λόγω αφίσας αλλά λόγω του ότι δεν πιστεύω ότι υπάρχουν 7-8000 μεταλλαδες που θα πάνε να τους δουν με 60€

60 είναι πολλά πιστεύω, κάνα 50άρι το κόβω έστω τα early bird.

Βάλε την ημερομηνία κάτω από τη λίστα με τα tour dates από το προηγούμενο ποστ σου κι άφησε τις εικασίες και τις αφίσες.

3 Likes

νταξει αν ισχυσει, τελεια. μην το χάσει κανείς. βουλγαρία το τικετ πάντως παίζει στα 30€, πιο φτηνά αν δεν απατώμαι από την προ διετίας εμφάνιση στο ίδιο βένιου. ίσως ρίξαν κάπως την τιμή για το λεγκ αυτό οι κολοκύθες; χλωμό μεν, αλλά ποιος ξέρει

1 Like

Εγώ 30€ είχα δώσει τότε τον Δεκέμβριο στη Σόφια

3 Likes

για να το λες σιγουρα θυμασαι καλυτερα. εγώ νόμιζα πως ήταν 40αρι, πάντως άξιζε κάθε ευρώ! τεράστια συναυλία

2 Likes

Και κάθε ευρώ του merch άξιζε μη σου πω χαχα

Τεράστια εμπειρία , 3ωρο σόου τα λέγαμε και τότε . Γι’αυτό και πρέπει οπωσδήποτε να το δουμε και Ελλάδα

3 Likes

Η αφίσα για μένα, χωρίς να ξέρω κάτι παραπάνω, είναι απλά επιρροής Game Of Thrones, Starks, Baratheons, σπαθιά ιστορίες. Δεν νομίζω πως είναι για να προϊδεάσει για κάποιο συγκρότημα.

1 Like

Ναι μωρέ ήθελε να παίξει με το Winter is coming γι αυτό είναι έτσι η αφίσα… μάλλον

3 Likes

Εγω κοπαναω την κεφαλα μου στον τοιχο,εχω κλεισει Βουδαπέστη

1 Like

Ωραία η Βουδαπέστη :wink:

1 Like

Φιλαράκι παρηγοριά σου δίνω αλλά καλύτερα Βουδαπέστη από Σόφια αν με ρωταγες

1 Like

Το ξερω οτι ειναι ωραια,εχω παει αλλες 2 φορες.μας εκαψαν,που να φανταστω οτι θα ανακοινωσουν 4 μηνες μετα σοφιες κλπ

Καλύτερη έξοδος από το να δεις live φουλ τρίωρο σετ των θεών δεν νομίζω ότι υπάρχει… Εκτός και αν ξέρεις κάτι παραπάνω :smile:

1 Like

Btw μιας και κάνουμε εικασίες απ το official page στο fb
20200220_201413|690x453, 50%

2 Likes

Εφόσον έχει κάνει λογοπαίγνιο ο @mike_blackie έχει ξεφύγει από το στάδιο της φήμης ρε !!

Αναμένουμε ανακοίνωση

4 Likes

Εγώ φαν δεν είμαι αλλά ψιλοκαίγομαι να τους δω με κισκε. Είχα πάει και το 13 που παίξανε στο fuzz με σαππορτ τους gamma ray, καλή φάση αλλά τώρα είναι αλλιώς.
Με ένα καλό σαππορτ είναι συναυλία των 5-6 χιλιάδων; πολλοί μου φαινονται

1 Like