Helloween

Το είπε ο Blackie, το λένε και οι ίδιοι πλαγίως νταξ ρε παιδιά done deal που λέμε.

Επειδή βλέπω η περιοδεία λέγεται united alive part 2 {η κάπως έτσι} να περιμένουμε και το σπέσιαλ 3ωρο show προ τριετίας στην Σόφια πχ;;

1 Like

Δυσκολο, με νεο δισκο… λογικα θα παιξει μεγαλη προωθηση, οπως ειναι και αυτονοητο

1 Like

Τπτ δεν ξέρω. Μόνο ποιος είναι ο φύλακας των επτά κλειδιών.

1 Like

To 6o κλειδί που πήγε τελικά;

Αν έχουν βγάλει δίσκο αλλάζει το σόου και ίσως είναι 2:30 ώρες πλέον , έτσι ακουγόταν αν θυμάμαι καλά . Το σετλιστ θα αλλάξει σίγουρα

Όχι ότι μας πειράζει

1 Like

Έπεσε στον υπόνομο, δεν το ξέρει το αφεντικό, μην το κάνεις θέμα τώρα.

Disease

Disease, disease, disease my friend
For this whole world’s in devil’s hand
Disease, disease, disease my friend
Throw the key or you may die

Η δική μου απορία ήταν πάντα πού πήγε το έβδομο κλειδί. :slightly_smiling_face:

Κάτι μυστήριοι τύποι που υπάρχουν…

Στη θάλασσα της, εχμ, αρρώστιας (sea of disease). “Throw the key or you may die”. Με πρόλαβε ο από πάνω. Το 7ο είναι το κλειδί για να νικηθεί το boss, “the last sea”, “don’t throw the key…, throw the key” κλπ

1 Like

Ααααααααααααα ιτς χελλογουιν

4 Likes

Τουναητ

2 Likes

Του Μάϊκ του Νάϊτ;

1 Like

Του Αη Λαητ

2 Likes

Α ρε Deris ΥΠΕΡΘΕΕ

Λες και ειναι απο το στουντιο το τραγουδαει.

6 Likes

https://www.facebook.com/events/487230145553862/

image

Σαν σήμερα κυκλοφόρησε το 1996 αυτό το διαμάντι (που είχε πάρει 6 στο Hammer)

2 Likes

Κ το καλυτερο τραγουδι ηταν το ποζεραδικο anything my mama dont like συμφωνα με τον τολη γ παλαντζα που εκανε την κριτικη. Εμ βεβαια τοτε γλυφαμε guardian και gamma ray.
Tεσπα περασμενα ξεχασμενα.

Τα εχουνε πει τα εχουμε γραψει πολλες φορες για το 3ο καλυτερο αλμπουμ τον κολοκυθων.

Το οποίο γαμάει φυσικά αλλά μιλάμε για τον δίσκο που έχει μέσα Mission Motherland, Before The War, ομώνυμο, Kings Will Be Kings, 2 υπέροχες μπαλάντες και και και…

Κ φυσικα γαμαει αλλα οταν με τετοια τραγουδια που ανεφερες κ εσυ λες οτι το καλυτερο ειναι το anything εισαι απλα ασχετος κ δεν δεχομαι ουτε την προσωπικη αποψη. Τον διαβαζαμε τον Τολη ξεραμε οτι ειναι χαζος.

Τι μου θύμισες ρε φίλε…Δεν θα το ξεχάσω μόλις είχα ακούσει το δίσκο μου ειχε πέσει το σαγόνι κάτω…και ο άλλος έγραφε ότι ο Deris δεν αφήνει τα τραγούδια να speedaroun…Ευτυχως ο φίλος @achilleas είχε στείλει ένα τρομερό γράμμα εκείνη την εποχή μιλάμε για 1996 και τον είχε ξεφτιλίσει…παντως τόσο εύκολα είχε θαφτεί ο καλύτερος δίσκος Helloween μέχρι εκείνη την εποχή…μην ξεχάσουμε 2 χρόνια μετά τον Χακο να βάζει 7 1/2 στο Βetter Τhan Raw αλλά που τουλάχιστον ο ιδιος παραδέχτηκε μετά από καιρό ότι είναι διαμάντι και άξιζε πολύ παραπάνω…

1 Like