Hellshock live in Greece!

Οι φανς του Crust και ειδικά του stenchcore θα χαρούν πάρα πολύ πιστεύω!

Είχα μπει προηγουμένως στο myspace τους και κοίταγα διάφορες μαλακίες και πήρε το μάτι μου την εξής αφίσα: http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=viewImage&friendID=6278554&albumID=2203605&imageID=70830993

Έτσι λοιπόν Hellshock live in Athens: 18/11/09, Thessaloniki: 19/11/09

και γαμώ!

Aθηνα στη VIlla, oπως σου χα πει μαζι με Antimob και Uptight Bastard

Σωστός ο παίκτης!

Tσεκάρετε αφισάρες των λαιβ των χελσοκ στο Diymusic.org

ΓΙΑΤΊ ΝΑ ΝΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΓΑΜΩ ΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ

Σαλόνικα με Dyspnea

aaaaaaaaaax

Πωωωω ρε πουστη μ, αυτο ΘΑ ΓΑΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΠΕΙΡΕΙ!

Ακριβώς, Σαλονίκη και Dyspnea μαζί. Στο στέκι στο Βιολογικό για όποιον ενδιαφέρεται.

Tυχεροι κωλο-βουλγαροι:p

Bump γιατί είναι αύριο! :smiley:

Λοιπόν μόλις γύρισα από το λαιβ!

Είχα πάει με Cynic, όπου για καλή τύχη και των 2 είδαμε ένα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ live…Πραγματικά…Ξεκίνησαν οι uptight bastard, τους οποίους είδα πρώτη φορά και οι οποίοι μου φάνηκαν αρκετά καλοί (μου θύμισαν inepsy σε κάποια σημεία)…

Αntimob ακύρωσαν

Και μετά HELLSHOCK και πόλεμος!!! Πραγματικά οι τύποι τα γάμησαν όλα!! Χωρίς να παίξουν πάρα πολύ προσέφεραν μία ώρα γάματου και πορωτικού μεταλικού crust…Απλά, χωρίς πολλά λόγια, απίστευτο live…

Στα πολύ συν: Ο γαμάτος ήχος της Villa, πράγμα που δεν το περίμενα…Απ’ τους καλύτερους ήχους που χω ακούσει σε diy live…

Και τα απίστευτα (ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ομως) βύνιλια που χαν φέρει οι τυπάδες μαζί τους…Μιλάμε έβρισκες τα πάντα! Από end of all (που τσάκωσα), nuxvomica, morne μέχρι vitamin x και πολλά καλά θρασ (όπως θα σας πει κι ο cynic)…Για Hellshock εννοείται ότι υπήρχε πολύ πράμα…

ΓΑΜΗΣΕΕΕΕΕ!!! Αν και θελαμε περισσοτερο, απλα ξεκωλιασε… τοση πωρωση, τοση δυναμη να βγαινει απο μεσα σου σε live ειχα καιρο να ζησω… Σιγουρα μια απο τις καλυτερες συναυλιες της χρονιας!!! Και ηχος τουμπανο, για οποιον λεει οτι diy και καλος ηχος δεν πανε μαζι! Τα ιδια θα σας πει κι ο worst enemy:lol:
Α, και τα συν σε uptight bastαρδσ που ηταν πολυ καλοι!

+1000

Kαλα τα παιξα με τα βινυλια… Ειδικα τα crust τους ηταν για να τραβας μαλακια:lol:
Απο thrash ειχε αρκετα Hirax, Sabbat, DRI, Onslaught, και κατι αλλα που δεν τα θυμαμαι τωρα:p

Γαμώτο, εγώ ήμουν με πυρετό όλες αυτές τις μέρες και τους έχασα.

Πραγματικά έχασες. Απίστευτο λάηβ. Και οι 3 μπάντες απίστευτες. Τους march into the void τους έβλεπα πρώτη φορά και έσπειραν κανονικά, οι Dyspnea στα γνωστά επίπεδα και οι Hellshock γάμησαν αν και μου φάνηκε πως έπαιξαν λίγο.

Το λαιβ καλο στο Σαλονικα αλλά οι Χελσοκ ενω δείξανε οτι είναι η ισχυρότερη μπαντα του Stenchcore αυτή τη στιγμή, παιξξανε λίγο και με πίκραναν. Και έτσι κάνουν και οι περισσότερες μπάντες απο την Αμερική