Τherion 14/4 στη Θεσσαλονικη κ 15/4 στην Αθηνα!

Εχω ηδη χασει Dream Theater,WASP και Ross The Boss λογω παρεας…
Και πολυ πιθανον να χασω και Manowar για τον ιδιο λογο.
Δυστυχως κι εμενα ολη η παρεα μου δεν εχει καμια σχεση με ροκ κ μεταλ,οι περισσοτεροι μαλιστα ειναι στην αλλη ακρη,μπουζουκια κ κλαμπ και τετοια(ενας ηταν παλια μεταλλας,αλλα τωρα ακουει και μπουζουκομαλακιες,ενω ενας αλλος απο την σχολη ηταν φανατικος blackας και τωρα δεν ακουει καν μεταλ και παει να γινει gay κ τρεντυ(του αρεσουν οι james,οι placebo και η trance).Νταξει,που ειναι η καραμπινα μου…?)

Παντως Therion ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα παμε.

Τι σημαίνει πάει να γίνει;
Είναι ήδη! :lol3: :twisted:

Εμένα δεν “αλλαξοπίστησε” κανένας από αυτούς!
Μόνο που ο ένας δεν ζει πια :cry: , ο άλλος έπιασε δουλειά στην Ξάνθη :? , ο άλλος αρραβωνιάστηκε και πήγε στη Λήμνο #-o και ο άλλος είναι στρατό :bleh:

Τι καλά… με ψιλοπαρηγορήσατε!
Μόνο που εμένα το πρόβλημά μου δεν είναι ότι η παρέα μεταλλάδων άλλαξε γούστα, αλλά το ότι όποτε γνωρίζω μεταλλάδες (συνήθως) είναι για τα μπάζα! :cry: και απογοητεύομαι… Μένω και σε trendo-προάστιο, οπότε καταλαβαίνετε…
Στις συναυλίες ούτε εγώ έχω ιδιαίτερο πρόβλημα να είμαι μόνη μου, μια χαρά περνάς κι έτσι… Αφού πολλές φορές χανόμαστε έτσι κι αλλιώς με την παρέα από τον πανικό που γίνεται! :smiley:

Gia mia synaulia poy den kaigesai na pas to katalavainw. kai egw den tha phgaina xwris parea. An omws theleis polu pane kai monos sou. To exw kanei mia fora (AC/DC Germania) kai tha to xanakanw an anagkastw

Σε συναυλια που γινεται στην πολη μου και γουσταρω πολυ θα μπορουσα να παω μονος μου.
Αλλα να κατεβω Αθηνα(οπως τωρα πχ με Manowar) μονος μου δεν παιζει.Θα κοψω φλεβες στο λεωφορειο…

:? :?

Πω, πω γκαντεμιά λέμε…!

Έχεις δει AC/DC ρε κώλε;;;
Απ’ ότι βλέπω κι εγώ την ίδια διαδικασία θα ακολουθήσω για να τους δω κι ας μη βρω παρέα…

Την διαδρομή Αθήνα - Θεσσαλονίκη την έκανα κάθε 3 εβδομάδες επί 5 χρόνια! :oops:
Δεν είναι διακιολογία ότι θα κόψεις φλέβες στο λεωφορείο! Εξάλλου μία φορά θα το κάνεις!
7 ώρες είναι! Τι να πώ και εγώ πού πέρα από το μηνιαίο Αθήνα - Θεσσαλονίκη μέχρι και το 2004, την επόμενη χρονιά έκανα για 7 μήνες το Σουφλί - Αθήνα! :x
…15 ώρες ταξίδι…

Γιατί απορείς;; Κατ’αρχάς, στην περιοχή που ζω και κινούμαι τώρα, οι μεταλλάδες είναι είδος υπό εξαφάνιση! :frowning: Αλλά και άλλοι που ξέρω με έχουν απογοητεύσει και έχω κακές εμπειρίες… Τι να πω, μάλλον είμαι εντελώς γκαντέμω!! Αντίο… πάω να φουντάρω απ’το παράθυρο…](*,)

Άστα να πάνε… :frowning:

Κάτσε να βγάλουν δίσκο και να έρθουν Ευρώπη και πάμε και μαζί αν γουστάρεις! :metal:

:smiley: :smiley: Τι είναι το Σουφλίίί;; Χαχα! Τι έκανες εκεί πέρα;;… Πωπω σουφλέ μου θυμίζει! :–

Προφανώς ήσουν άτυχη! :???:

Αυτός είναι τοίχος, δεν είναι παράθυρο! \:D/

Σοβαρά δεν ξέρεις; :-k
Το Σουφλί είναι ένα μεγάλο χωριό του Έβρου (κοντά στα σύνορα)!
Είναι αρκετά γνωστό, για αυτό το ανέφερα!
Υπάρχουν πολλά στρατόπεδα σε εκείνη την περιοχή!
Εγώ δεν ήμουν ακριβώς εκεί, αλλά σε ένα κοντινό πολύ μικρότερο χωριό (200 κάτοικοι το πολύ) που λέγεται Προβατώνας! :blink:
Εκεί έμεινα 7 μήνες και φυλούσα τα σύνορα για να μπορείτε εσείς να κοιμάστε ήσυχοι… :–

Absolutely!!! :thumbup:

E που στο καλό μένεις και είναι τόσο χάλια πια; :papas:
Εγώ εδώ στο Περιστέρι θα έπρεπε δλδ να έχω ήδη φουντάρει που έχει φλωρέψει-μπουζουκοποιηθεί εντελώς η πάλαι ποτέ πρώτη μεταλλούπολη μαζί με τα Εξάρχεια!!! :evil:

Αχάα… μάλιστα! Όχι, δεν το ήξερα το Σουφλί ίσως γιατί δεν έχω πάει φαντάρος! :har: Τι καλά, δε θα χρειαστεί ποτέ να αποχωριστώ τα μαλλάκια μου! (πρέπει να ανοίξουμε ένα τόπικ γι’αυτό! είναι μείζον θέμα!)
Πάντως αν περάσω σε σχολή στην επαρχία θα ξεσκιστώ κι εγώ στα πήγαινε-έλα… :-s
Υ.Γ. All Hail Προβατώνας!!! Σ’ ευχαριστούμε θερμά Δημήτρη για τη σκοπιά, αν και εγώ τότε ήμουν εκτός συνόρων! :cold:

Β.Π. Αθηνών! (Αγ.Παρασκευή ) Χεχε! Στα χαρτιά ανήκουμε Ανατολική Αττική, αλλά τώρα πια είναι καθαρά Β.Π. η όλη φάση…!

Αχ! Tί μου το θύμισες τώρα; :frowning:
10 χρόνια τα είχα (από το 1995) και πάνε! :x

Να δηλώσεις μόνο Αθήνα! Εγώ αυτό είχα κάνει!
…και δεν έμενα Αθήνα…

Παρακαλώ … (το όνομα σου δεν ξέρω… :oops: )
Ή μήπως το Αλόη δεν είναι μόνο nickname;

…Βέλγιο ήσουν ή αλλού;

Βρε παιδιά, δε συνεχίζουμε την κουβέντα στο Off-Topic καλύτερα;:slight_smile:

ΟΚ! :oops: