Hey all

Χαίρετε…Είμαι η Νάσια - Φοίβη αλλά μπορείτε να με φωνάζετε Corpsette:)

Hey you!
Καλώς ήρθες!
Η παράδοση λέει ότι πρέπει να μας πεις αγαπημένα συγκροτήματα, ενδιαφέροντα κτλ…
Ξεκίνα λοιπόν :smiley: !

Kαλώς σας βρήκα :slight_smile:
Λοιπόν,μερικά αγαπημένα συγκροτήματα είναι Bolt Thrower,Ulver,Arcturus,Satyricon,Marillion,Entombed,King Diamond, Solitude Aeturnus,Neurosis, Obscenity, Hypocrisy, Solefald, ΤΟΝ…μπορώ να συνεχίσω για πολλέεςςς ώρες.
Εκτός από μουσική, διαβάζω πολλά -πολλά βιβλία (ο αγαπημένος μου είναι ο Haruki Murakami),βλέπω επίσης πολλές ταινίες(ειδικά τώρα με το festival έχουν γίνει τετράγωνα τα μάτια μου),ασχολούμαι με anime(το τελευταίο που είδα και μ’ άρεσε πολύ,ήταν το elfen leid) κλπ.Μου αρέσει που επιτέλους φαίνεται να ηρθε το φθινόπωρο και μόλις πέσουν τα πρώτα φύλλα θα τα μαζέψω και θα τα απλώσω στο σαλόνι μου.
Mεγάλωσα με u.s. death metal μέχρι τελικής πτώσεως which makes me just the average sllice n’ dice γυναικάκι της διπλανής κάσας εεεε πόρτας εννοώ, εξού και το nick Corpsette.
Αυτάααααα

Α!Σε συμπαθησα εσενα πολυ.:stuck_out_tongue:

Γεια σου και γουελκομ. Ωραία μουσική ακούς. :wink:

Γειάααα!!εδώ Νεφέλη!καλώς ήρθες!!:smiley:

H Nεφέλη ακούει ότι κ εσύ. Θα γίνεται πολύ καλές φίλες !

Πες ηλικία

γουέλκαμ !

Κατι μου λεει οτι ο nihilist θα τη λατρεψει…

Βλεπει τα πνευματικα του παιδια να μεγαλωνουν… Μετα τη Νεφελη παιρνον δρομο και αλλοι…

Μπα, απ’ αυτά μόνο Entombed παίζει ν’ ακούει!! Αλλά τώρα που έχει έρθει και ο Σέρβος, και με Ζαφ-Deathster, το φόρουμ έχει αρχίσει σιγά-σιγά να μαυρίζει επικίνδυνα :stuck_out_tongue:

Γεια και από μένα!

Δεν κατάλαβα… και Bolt Thrower ακούω και Arcturus, Satyricon, Solitude Aeturnus, Hypocrisy.
Ντάξει οι υπόλοιποι δεν μου πολυκάνουν κούκου αλλά δεν έχει σημασία. Άντε τώρα!

Welcome corpsette. 8)

Καλως ηρθες και καλα ποστς. Αντε να πληθαινουν οι καφροι/-ες εδω μεσα…

Δεν είμαι ακόμα σίγουρη πως γίνεται αυτό με to quote αλλά ας είναι.thx to all for warm welcome.Είμαι 27.
Και χαίρομαι πολύ όταν ακούω για κάφρους/κάφρες κλπ.Γι αυτά ζω:)

Hellcome.N’joy your stay 8)

Κακως την!:stuck_out_tongue:

Βλέπεις anime?Διαβάζεις manga?WELCOME!!!:smiley: :smiley: :smiley: Μπράβο,μπράβο:D Έτσι,να αυξάνοντε αυτοί που γουστάρουν 9η τέχνη.:smiley:

Γουελκαμ δεν. Ναις νικ.

Καλως ηρθες!

Καλωσήρθες και ωραίες μπάντες.:slight_smile:

Πες μου ότι πήρες το νικ σου από τους Cannibal!!!

Από αυτούς φυσικά…Η κυρία Πτωμαϊνη κι έτσι.