Hey

Καλησπέρα παιδιά. Είμαι ο Χάρης, ένα από τα καινούρια μέλη αυτού του φανταστικού (γλειψ, γλειψ) Forum. Είμαι 16 ετών, από την Ξάνθη. Μου αρέσει η Metal & Rock μουσική. Όταν λέω ότι μου αρέσει, μην νομίζεται ότι λέω τίποτα άσχετα, όταν λέω ότι μου αρέσει, το εννοώ. Είμαι καμένος!

Ακόμα, μισώ τον κινηματογράφο, παίζω ερασιτεχνικά μπάσκετ, μου αρέσει η μουσική, και τα Video Games. Είμαι Fan των Adventure & Sports & Action Games. Μου αρέσει ακόμα να βγαίνω βόλτα με τους φίλους, να κάνουμε τον χαβαλέ μας, και μου αρέσει η TV, και ενημερώνομαι πολύ συχνά για όλα τα αθλήματα.

Ακόμα, ασχολούμαι πολύ με PC, Web Desing & Hosting, Internet, Programms, και τα λοιπά. Ξέρω την γλώσσα PHP (μέχρι στιγμής) και κάτι ψιλά από τις άλλες γλώσσες προγραμματισμού, και πριν 7 μήνες έφτιαξα μόνος μου τον πρώτο μου ιο ;D! Γενικά, βγάζω 4 ώρες καθημερινά, και 7 ώρες τα σαββατοκύριακα.

Ελπίζω να περάσουμε καλά όλοι μας, στο μεγαλύτερο Forum για την αγαπημένη μας μουσική στην Ελλάδα!

Φιλικά, Χάρης.

καλωσήρθες. είσαι ευπρόσδεκτος, όχι οι ιοί σου όμως ε :stuck_out_tongue:

Καλωσήρθες ρε Χάρη!!Ξάνθη turris spectrum εεεετσι!!!

Ευχαριστώ για το καλώς όρισμα. Το Turris Spectrum δεν το 'πιασα όμως.:-k

LoL. Εννοείται. :stuck_out_tongue:

Συγκρότημα απο Ξάνθη είναι ρε συ!!..Παίζουν και support στους haggard σαλονικα!

8O8O8O8O8O8O8O

Τι λες τώρα ρε; Τι είδος; Εγώ γιατί δεν ξέρω τίποτα; 8O

Κανένα Vidεακι;

Καλώστον. Πες αν θες και αγαπημένα συγκροτήματα.

Κάναν καλό ιό που να μπλέκει το πρόγραμμα μισθοδοσίας tης εταιρίας μου και να μου κάνει άυξηση 10% το μήνα(ξέρεις από αυτούς που έχουν τα διευθυντικά στελεχη των ελληνικών δημόσιων φορέων) έχεις? Θα τον έφτιαχνα εγώ αλλά βαριέμαι να διαβάζω τώρα πίσω πίσω για να μάθω πως φτιάχνονται οι ιοί.

Γιατί μισείς τον κινηματογράφο?

Καλά Posts.

Καλώς όρισες βορειό-Ελλαδίτη. Ωραίο βιογραφικο έχεις. :stuck_out_tongue:

Μπλακαδες ειναι
Παρε myspace και λιωσε: http://www.myspace.com/turrisspectrum

γτ μισεις τν κινηματγρφο???

Welcome mate. Καλη διαμονη καλα ποστς.:slight_smile: