Hi,red pyramid here!

Άργησα λίγο να το φτιάξω,αλλά τα κατάφερα.

Λοιπόν είμαι 18,σπουδάζω γραφιστική και έχω ως όνειρο να κάνω κομικ και να διδάσκω ζωγραφική.

Λατρεύω τα κομικς,ειδικά τα manga,τις ταινίες τρόμου,να διάβαζω,το μπάσκετ,και να κουβεντιάζω,τουλάχιστον με άτομα που είναι εντάξει.

Από μουσική,αυτά είναι κάποια από αυτά που ακούω:Paradise Lost,Fear Factory,Opeth,Type O Negative,Boris,The Dillinger Escape Plan,David Bowie,Nirvana,Arcturus,Darkthrone,Sworn Enemy,Machine Head,My Dying Bride,Akira Yamaoka,Blind Guardian,Sun of Nothing,Puplic Enemy,Depeche Mode,Portished, και διάφορα άλλα,ενώ ακούω πολύ,για την ακρίβεια ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ japanese pop,electro, everything that’s from japan.

να κάποια παραδείγματα…δεν είναι metal,γιατί είπα να βάλω κάτι διαφορετικό

Το μόνο είδος ‘ανθρώπων’ που δεν θέλω δίπλα μου είναι φασίστες,οποιυδήποτε είδους,ναζί,μυσογήνιδες,κτλ.

Αυτά!..Σόρρυ για το πρήξιμο.

c u

Καλωσόρισες! Έλα κ στους πολεμίους αν έχεις καμιά κακή κουβέντα να πεις!

χμ… δεν έχεις τους Pink Floyd εκεί μέσα.:frowning: Δεν πειράζει όμως, έχεις Portishead!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Καλώς ήρθες στη παρέα μας!!!:smiley:

Να ποιούς ξέχασα!!!
Thx για τα λόγια τα καλά:)

Υ.γ.Ο Χόμερ από Simpsons είναι στο Avatar σου?

hi και από μένα kotoko φαν.

Φυσικά! Υπάρχει άλλος με τόσο μεγάλο εγκέφαλο?:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Καλώς όρισες red pyramid:)

Ωραίο ψώνιο τα καρτούν και τα κόμιξ. Θα τα πούμε φαντάζομαι σε κάποια έκθεση στο Γκάζι :wink:

Αγαπημένο το Joe Bar Team

Το 'χω δεί πολλές φορές αλλά δεν έτυχε να το πάρω ακόμα.Θα τσεκάρω οπωσδήποτε:thumbup:
Είμαι πιο πολύ των manga.Απο αμερικάνικα ή ευρωπαικά προτιμώ κυρίως έργα τύπου Sandman,Walking Dead,Hellboy,κτλ.

Αν θές μια πρόταση πάρε το Persepolis της Marjane Satrapi(δεν είμαι σίγουρος ότι το γράφω σωστά).

Υ.γ. Απο που μαθαίνεις για τις εκθέσεις?

Τα τρία πρώτα άλμπουμ το Joe Bar έχουν εξαντληθεί (έτσι τουλάχιστον μου είπαν στο βιβλιοπωλειο “Νο Limits”)

Όσο για τις εκθέσεις είτε από κανά “Αθηνόραμα” είτε από είτε από φίλους που ασχολούνται και παραγγέλνουν απ’ έξω. Συνιστώ ανεπιφύλακτα με την σειρά μου οτιδήποτε από “2000 Α.D.”.

Στα 90ς που έψαχνα για tatoo αγόρασα κάποια άλμπουμ με αντιπροσωπευτικά δείγματα δουλειάς γνωστών καλλιτεχνών, μόλις τα βρω θα σου γράψω.

welcome!!και…:rockon:

Καλωσήρθες αντιφασίστα:)

Καλωσηρθες στην πιο απιθανη,φανταστικη,καταπληκτικη παρεα!!!
Αν στα μουσικα ακουσματα σου προσθεσεις και τους μοναδικους SCORPIONSθα σε συμπαθησω ακομη περισσοτερο!!!:stuck_out_tongue:
Φιλακιαααααα!!!:smiley:

Οχι μη. Αφου γουσταρεις Drakthrone κλπ, ειναι κομματακι αντιφατικο να ΜΗΝ εισαι πολεμιος scorpions.
Welcome! :smiley:

Η Ολγα το εχει παρακανει με τους σκορπιους… Ουτε ο ρουντολφ δεν εκανε ετσι ρε…:lol:

Eκανε απλα ειδε οτι δεν εχει μελλον αυτη η πρακτικη… :stuck_out_tongue:

Καλα, καλα…θα σας δειξω εγω… θα δειτε τι θα παθετε…
Και ειχα αρχισει να σε συμπαθω ρε Χρηστακη…[-X :? :-k :stuck_out_tongue:

:?::?::?:

ΣΟΡΥ!!! Μαλλον εκανα λαθος το ονομα σου…zafrock ηθελα να πω…:smiley:

Ζαφειρης λεγεται…[-X [-X [-X [-X

Οκ…Θα επανορθωσω…σορυ, ακομη δεν σας εχω μαθει ολους!!!:? :smiley: