Hi there!

pink floyd βλεπω,ατμοσφαιρικες μουσικες βλεπω
μια χαρα!σε θεωρω ηδη φιλη μου!
γουελκαμ!

Καλως ηρθες και απο μενα.Καλα να περασεις στο φορουμ και καλα post να εχεις :):):slight_smile:

welcome!

[SPOILER][/SPOILER]

άστους αστάλδε! καλύτερα ρε,περισσότερες θέσεις στη βαλχάλα :stuck_out_tongue:

Καλωσήρθατε δεσποινίς Φλοϋδικό Δένδρο.

Να ξέρεις, όπου να ναι θα ρθει εδώ κάποιος razor7 και θα σου γράψει “Burzum ακούς; :)”. “Ναι” πες του.

Γειά σου Δέντρο. Καλά post και καλά κουράγια.

Α, και άκου αν είναι και λίγο stoner και doom ε? Υπάρχουμε αρκετοί καμένοι εδώ μέσα. :stuck_out_tongue:

δεν επρεπε να μιλησεις μου το χαλας.:slight_smile:
τελος παντων καλως ηρθες και απο μενα και καλη διαμονη στο ταπεινο μας φορουμ[SPOILER]burzum ακους?:p[/SPOILER]

#-o :lol: :lol: Είσαι έλεος ρε!

Καλως ήρθες FloydianTree. Καλά πόστς στο φόρουμ και καλή διασκέδαση. Θα τα βρεις με πολλά άτομα από εδώ μέσα τα οποία θα τα καταλάβεις από το nickname τους. :stuck_out_tongue: Και αν ασχοληθείς σοβαρά με μερικά πόστς εδώ μέσα το μόνο σίγουρο είναι ότι θα μάθεις πολλά για τη μουσική που ακούς. 1ος κανόνας του φόρουμ…ανοιχτό μυαλό και όλα τα άλλα έρχονται! :smiley:

Καλώς μας ήρθες και πάλι! :slight_smile:

Πέρα απ’ τη πλάκα σαν πολύ δεν μαζευτήκαμε ; :-k
Σαν να έχει δίκιο τελικά ο horror.

Ευχαριστώ για την υποδοχή! Περίμενα το πολύ μια σελίδα.:stuck_out_tongue:

Γιατί κάτι μου λέει ότι αν ήταν Ο Floydian Tree θα ήμαστε ακόμη στην πρώτη σελίδα? Χμμμ…

Α, τώρα εξηγήται.:stuck_out_tongue:
Και ευχαριστώ για τις προτάσεις σας! :slight_smile:

Α, και άκου αν είναι και λίγο stoner και doom ε? Υπάρχουμε αρκετοί καμένοι εδώ μέσα.

Έχω ακούσει λίγο Candlemass και Clutch, μετράνε;

burzum ακους?

Ε…ναι?:stuck_out_tongue:
Σοβαρά τώρα όχι δεν έχω ακούσει, αλλά απ’ ότι βλέπω στην wikipedia δεν παίζει να μου αρέσουν.:-s

Ρε μην ζαλίζεται το κορίτσι με όλα τα άχρηστα συγκροτήματα. Έχει γερές βάσεις βάσεις και θα βρεί μόνη της το μουσικό δρόμο της

[SPOILER]http://www.toolband.com/[/SPOILER]

δεν μας κανεις τοτε!:stuck_out_tongue: