Hi there!

Γειά σας!:smiley:
Ψιλοδιάβαζα το forum εδώ και λίγο καιρό και είπα να γίνω μέλος! Φέτος βέβαια δίνω και τις περιβοήτες πανελλαδικές οπότε δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορώ να συμμετέχω but we’ll see!
Από ακούσματα η αγαπημένη μου μπάντα είναι οι Pink Floyd (προφανώς:p) και ακολουθούν με μικρή διαφορά οι Porcupine Tree. Άλλοι που μου αρέσουν: Opeth,Radiohead,System of A Down,Nightwish,Mostly Autumn,Emilie Autumn,Red Sparowes,Tool κ.α. Γενικότερα αυτήν την περίοδο μου αρέσουν ότι είδους ατμοσφαιρικές/μελωδικές/θεατρικές μουσικές υπάρχουν και επειδή δεν είμαι ακόμα τόσο ψαγμένη όσο θέλω, προτείνετε κάτι.:stuck_out_tongue:

Καλως ήρθες στο φόρουμ μας :D:D
Αφού ακούς pink floyd είσαι σίγουρα ευπρόσδεκτη :stuck_out_tongue:
Για μουσικές να τσεκάρεις το καταπληκτικό rockipedia που έχει πλούτο πληροφοριών για κάθε είδος μουσικής,και ότι θές εμείς εδώ είμαστε

Χαίρεται χαίρεται!:smiley:
Εχμμ στην αρχή νόμιζα ότι είσαι αγόρι αλλά από ότι φαίνεται δεν…:-s
Καλώς όρισες λοιπόν(το λέω για δεύτερη φορά αλλά δεν πειράζει!).Καταρχάς εφόσον το αγαπημένο σου συγκρότημα είναι το καλύτερο συγκρότημα όλων των εποχών,δεν τίθεται κανέναν θέμα!

Τώρα από την μουσική που ζητάς,θα στα πουν και οι άλλοι όμως επειδή το θυμήθηκα και επειδή είναι και Έλληνες,να τσεκάρεις οπωσδήποτε τους Dirty Granny Tales.
Τους είδα πρόσφατα live και έμεινα με το στόμα ανοιχτό γενικώς,δεν θυμάμαι αν το έγραψα εδώ μέσα,αλλά να μια καλή ευκαιρία!!!

Και μιας και ακούς Floyd τσέκαρε και πιο παλιά μουσική,που ούτως ή άλλως οι Floyd έχουν και μεγαλύτερες συγγένειες :wink:

Καλωσήρθες, αν και σε πήρε το μάτι μου στο φόρουμ και πρόσφατα! Σίγουρα θα τα πας μια χαρά με κάποιους από εδώ μέσα γκμουχφλουνταιζντγκμουχ.

Α, και να ακούσεις Fates Warning. Με τα ακούσματά σου δεν παίζει να μην σ’ αρέσουν.

Floyd + Πανελλήνιες = \μ/

Μια απ’τα ίδια κοινώς(στα υπόλοιπα ακούσματα το χαλάς λίγο βέβαια:D), καλωσήρθες.

*Και τώρα είναι δυο.!!

καλωηρθες και καλή τύχη εδώ μέσα…
μικροαντικείμενα και αδέσποτες ειρωνείες εκτοξεύονται απο διάφορες μεριές…αλλά συνήθως μετά τα βρίσκουμε και τρίβουμε τις μουσούδες μας…θα δεις…

καλως ορισες και καλα post!!

Χμ! Pink Floyd βλέπω [SPOILER]ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!:bounce:[/SPOILER] Εύγε! Καλώς μας ήρθες μικρή! :slight_smile:

Ενώ το [B]tree [/B]το προσπερνάς έτσι απλά? :stuck_out_tongue:

Καλώς ήρθες και από εμένα!

Kαλως ήρθες και από μένα!!!
Καλά ποστς και τα σχετικά.

Επίσης μιας και σου αρέσουν τόσο οι floyd μπορεί να βρεις ένα σωρό groups από τα 70ς που να γουστάρεις όπως οι camel. Σε περίπτωση βέβαια που δεν έχεις ασχοληθεί.

Thanks everyone!:smiley:
Και ευχαριστώ για τις προτάσεις! Πάω στο youtube για ψάξιμο!:stuck_out_tongue:

εουμμμ δεν έχω εντριφήσει πάνω στους p.t. :-s

Απαπά.

Λάθος άνθρωπο καλωσορίζουμε στο φόρουμ τότε.

[SPOILER]χεχεχε. ;)[/SPOILER]

Ωχουυυυ τι γίνεται εσείς αυξάνεστε!!!

  1. Καλώς ήρθες λοιπόν καλά ποσταρίσματα και καλή υπομονή
  2. Καλό κουράγιο για φέτος
  3. Ώρα να βάλεις Manowar :slight_smile: :slight_smile:

Γίνεσαι πάλι γραφικός. [-X

Εδώ μιλάμε για Pink Floy και Porcupine Tree και λες Manowar.
Ουστ!!!

Τι Manowar ρε,κανονικά ούτε τα πολύ ατμοσφαιρικά πρέπει γιατί μπορεί να οδηγήσουν αλλού,μόνο τίμια ροκ και μπλουζ μουσική!:stuck_out_tongue:
Ε και μετά τζαζ

Μη τρομάζετε τους νέους χρήστες με τους manowar please 8)

Μα αυτή είναι η δουλειά μας μαζί με τον Ελρικ!!! It’s in the job descripition. Αν δεν γίνουμε εμείς γραφικοί ποιοι θα γίνουν; 8)

Βασική εκπαίδευση :wink:

Γιατί κάτι μου λέει ότι αν ήταν [B]Ο[/B] Floydian Tree θα ήμαστε ακόμη στην πρώτη σελίδα? Χμμμ…

Anyway, καλώς ήρθες! Μια χαρά είναι τα ακούσματά σου. Στο περίπου… :stuck_out_tongue:

Σαν πολλοί που δίνουν πανελλήνιες δε μαζεύτηκαν εδώ μέσα?

Γιατι ισχύει :wink: