Hi there!

Γεια χαρά!

Είμαι ο Ναβουχοδονόσωρ και είμαι καλά! :slight_smile:

Είμαι λάτρης του US Power/Prog αλλά δεν λέω ποτέ όχι σε καλές heavy, epic, doom ή thrash μπάντες!:smiley:
Αντιπαθώ το black/death και αυτό δεν πρόκειται ν’ αλλάξει ποτέ!:lol: Με το ροκ πάλι ίσως αποκτήσω κάποια σχέση αν περάσω τα 50. Until then… :wink:

Καλώς σας βρήκα!

Ωραίο νικ :|:|

Ωραιο νικ
Ωραια ακουσματα
γινε λιγο πιο συγκεκριμενος εκθειαζοντας καμια απο τις αγαπημενες σου παουερ μπαντες (γινομαι κοινοτυπη ε?:-s )

Σ’αγαπαμε. Ολοι μας.:slight_smile:

*Faceless_Rania Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα! Οι μπάντες είναι πάρα πολλές… Τι να πρωτογράψω!

Mystic Force, Enchanter (US-Michigan), Syris, Mercury Rising, Omen, Aska, Conditioned Response, Fiarro, Stormbringer, Spellbinder, Sacred Warrior, Fates Warning, Recon, Titan Force, Sanctuary, Jag Panzer και πολλές πολλές ακόμα…

Η ράνια λέει ωραία ακούσματα! Της αρέσουν πολύ!

Σε όσους αρέσουνε, για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε… :lol: 8)

τα 5/16 που ξερω μ’αρεσουνε ναι:-s

Φρηδομ θα σε λεω Ματσα ε.[-X

Ναβουχοδονόσωρ

Αυτή είναι η απόδοση του ονόματος του βασιλιά της Βαβυλώνας Ναμπού-Κουντούρ-Ουζούρ (ο Θεός προστατεύει το στέμμα του), στα εβραϊκά.

Καλώς όρισες.:slight_smile:
Αλλά τα γούστα μας διαφέρουν τραγικά…:frowning:
Καλή διαμονή.:wink:

Καιρός ν’ ανακαλύψεις και τα άλλα!!

@ Scourge Of God : Ροκάς ή Blackμεταλλάς? 8)

Δεν μου βάζω ταμπέλες…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Απλά δεν ακούω καθόλου power.:-s
Αλλά είπες ακούς και άλλα είδη.
Οπότε θα τα πούμε στα μουσικά:D

Εγω και το Ρανια σχολιασαμε ποσο γαματο ειναι το νικ σου και ψηνομασταν και για τοπικ καλωσορισματος.
Πες Ρανια.:expressionless:
Anyway καλωσηρθες Ναβουχοδονοσωρα!

Ναι ναι αληθεια λεει το σοφι καπα :expressionless:
Λεγαμε οτι θα ειναι η πρωτη φορα στα ιστορικα του φορουμ που θα ανοιγαμε οι υπολοιποι τοπικ για καποιον καινουριο και οχι το ιδιο το μελος. Αλλα μας προλαβες :slight_smile:

Πως εμπνευστηκες τετοιο νικ?:-s

hi…καλως ηρθες καλα ποστ και τα λοιπα…
Εχεις επικο νικ btw…:slight_smile:

Χεχε… be quick or be dead!

Ιστορικοί λόγοι και όχι μόνο… :wink: 8)

Θένκς!
Ναι! Πάει πακέτο με τις μουσικές προτιμήσεις!!:wink: 8)

Αυτο τωρα γιατι το εγραψες? :expressionless:

Καλως ηρθες παντως! :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Ελα ρε… οι Αμερικανοι με Huffman; Γουσταρεις btw Twelfth Gate και Spirit Web;

Στο πρωτο ξερω ειχαν αλλον & δεν εχουμε τσεκαρει…

Μου αρέσουν τα συγκροτήματα που ανέφερες όπως και οι Mindwarp Chamber (γαμώ!!) , Metallian κτλ που συμμετέχει το παλληκάρι. Αλλά για το 1ο Syris ας ποστάρω τι έχει γράψει ένα φιλαράκι.

“Unseen forces” is a decent technical/power/speed metal album, but “Syris” is a high-class US power metal.

Δεν θα μπορούσα να το γράψω καλύτερα!!! O Bucci απλά παίρνει σκάλπ… Τρομερή ερμηνεία… Τσίμπησέ το με κλειστά μάτια. Η Γιαπωνέζικη έκδοση έχει μόνο διαφορετικό εξώφυλλο, no bonus tracks…

ΥΓ : Το ότι δεν έχω καθήσει να γράψω Queensryche, Crimson Glory και γνωστούς… ύποπτους δεν σημαίνει ότι τους ξέχασα απλά θεωρούνται δεδομένοι.

ΥΓ2 : Λίγα πόστ δεν έχει η κάθε σελίδα?:-k

Να σε καλωσορισω κι απο εδω φιλαρακο…αντε καλα ποστ:D

Ευχαριστώ! Βαζελού? Κρίμα και σε είχα συμπαθήσει… :smiley: