Hi!

48000 οχι (ακομα), ηλιθια ναι.

70 posts σε 1 ημέρα;;; 8O

Βλέπω τρελή κόντρα με Μάνο! :lol:

Ηλίθια - ξεηλίθια, σε μερικά τόπικς του Defix έχετε ποστάρει και εσείς και τα περισσότερα έχουν και πολλά ποστ, κάτι που δεν έχουν τα τόπικς που εσείς έχετε ανοίξει κατά καιρούς. (εξαιρείται το τόπικ του hatebreeder που μας ενημέρωνε για την αποχώρηση του από το φόρουμ και στο οποίο ποστάρανε αρκετοί την άποψη τους από ότι θυμάμαι…)

Γίνεστε αγενείς και προσβλητικοί. Το πρώτο είναι δικό σας θέμα που θα πρέπει να το λύσετε μόνοι ή με τη βοήθεια των γονιών σας, το δεύτερο όμως είναι και δικό μου θέμα για αυτό μαζευτείτε.

Συγγνώμη Metal13 που ξέφυγε εκτός θέματος το τόπικ σου, σου υπόσχομαι ότι αν κάποιος άλλος βγει εκτός θέματος εδώ μέσα, θα διαγράφει (έστω και αν απαντάει σε εμένα).

Όπως και αν έχει, καλώς μας ήρθες!!! Σου εύχομαι να έχεις πολλά να λες και μιας και είσαι ακόμα μικρός στην ηλικία, σου εύχομαι να βρεις πολλά να μάθεις και να ανακαλύψεις εδώ μέσα!!! (Δε ξέρω αν έχεις ακούσει, αλλά η αλήθεια είναι στους Pink Floyd:p :stuck_out_tongue: πάρε το “Dark Side of the moon” , άκουσε το, διάβασε στίχους και θα έχεις ανακάλύψει τι εστί μουσική!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )

Χεχεε, άκουσε τον τον σοφό, ξέρει τι σου λέει… :slight_smile:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ενταξει χαλαρωστε χαβαλε εκανα!αμα ειχα προβλημα με το παιδι θα του τα ελεγα μεσς pm δεν ειμαι κανας μλκας!(Ξερω οτι εσεις αυτο πιστευετα αλλα νταξει…)Το οτι εχει ανοιξει πολλα ακυρα τοπικ πιστευω το καταλαβαινει και μονος του και αμα τον πειραξει το comment του ζητω συγνωμμη αλλα εκενα πλακα!

Eγω εκανα πικροχολη πλακα.

Σε αλλα φορουμ που υπαρχει αυτο τοπικ παει κανονικα και δν βγαζει πολυ γελιο.

εδω γραφει ο καθενας οτι του καθησει και βγαζει τρελο γελιο.Επισης αν το διαβασει καποιος θα βγαλει και νοημα.:lol: :lol: Το τοπικ ειναι σωστα γραμμενο απο αποχη συντακτικου.:smiley: :smiley: :smiley:

Καλωσήρθες και άκου καλά τη συμβουλή του κυρ μοντεράτορα. Καλά όμως…:smiley:

Καλώς ήρθες και την καλύτερη ομάδα διάλεξες!!!τριφυλλι και πάλι τριφύλλι!!

geia xara se oloys!

Tyxaia brhka to site ayto ,to opoio briskw poly endiaferwn…
opote osonoypo tha gnwristoyme:p

paidia keep on rocking and think positive allways…

ta leme
sissy

όχι greeklish παρακαλώ γιατί κουράζουν…

ΥΓ. Για λίγα δεύτερα βρήκα ασύρματο δίκτυο για να “κλέψω” λίγο ίντερνετ για τα e-mail και τα σπαταλάω σε παρατηρήσεις για greeklish :p… Άντε, σας αφήνω γιατί πάω στο Cabo (αφού περάσω πρώτα από τον Πλάτανο για να βρω γνωστούς… Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε :stuck_out_tongue:

Kαλωστην.

Γεια σου!!!:smiley:

Καλωσηρθες,καλη διαμονη και καλα ποστ.