Hi!

Ειμαι εδω μονο μια μερα αλλα καταφερα σε αυτη τη μερα να κανω καμια 70αρα ποστ.

Με λενε Μαριο,ειμαι απο την Πατρα,ειμαι Παναθηναικος και ειμαι 14 χρονων.
Αγαπημενα μου συγκροτηματα ειναι οι Cradle of Filth,οι Maiden,οι Μetallica,oι Black Sabbath,o Οzzy και αλλοι πολλοι.
Αγαπημενος μου κιθαριστας ειναι ο god Randy Rhoads.
Drummer ο Joey.
Μπασιστας ο Cliff.
Και τελος τραγουδιστης ο τιτανιμεγιστοτεραστιος Ozzy.

Kαλωσηρθες στη παρεα του φορουμ.

Για χαρα και καλο καψιμο… :smiley:

Αυτο για το καψιμο ξαναπεσ’το.Απο οτι καταβατε απο την αρχη θα πεσει πολυ καψιμο.

Τον Μανο δεν τον περνας που να χτυπιεσαι ρε!

Κοιτα στην αρχη ειναι λογικο να εχεις πολλα να πεις καθως υπαρχουν πολλα θεματα που δεν εχεις εκφρασει τις αποψεις σου.Μακαρι να ταιριαξεις στη παρεα και να μη βαρεθεις… :slight_smile:

Αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να ξεθαψει ολο το φορουμ… :roll:

Γιατι οχι?Δεν ενοχλει κανεναν ρε… :dunno:

Γεια σου Μαριε… Α ρε τριφυλλαρα…:bye: :bye: :thumbup:

Γειά σου και καλώς ήρθες.Συνχαρητίρια για τα πόστ σου,αναμένουμε ακόμη περρισσότερα,και threads επίσης,αν και εκεί μην περιμένεις να με φτάσεις.:lol: :stuck_out_tongue:

:rockon:

Γειά σου ρε Μάριε μεταλλάκι, που σε 1 μέρα μέσα έκανες τόσα posts όσα δεν έχω κάνει εγώ σε ένα μήνα περίπου που έχω γραφτεί!!! :stuck_out_tongue:

Μου έδωσες την ευκαιρία να δω κάποια topics που δύσκολα θα έβλεπα αλλιώς… :wink: (led zeppelin vs pink floyd??? τι λέτε ρε παιδιααααααα, σαν να συγκρίνουμε τον Κινγκ Κονγκ με τον Γκοντζίλα! :lol: (καλό θέμα για poll πλάκα πλάκα)

hint: δε ξέρω τι λέτε, αλλά ο γκοντζίλα δε παίζεται

Καλή παραμονή στο φόρουμ λοιπόν!

ΥΓ: Θυμήθηκα πως εγώ όταν γράφτηκα δε μπήκα ποτέ στη διαδικασία να συστηθώ εδώ… Πρόσεξα αυτό το thread με μια μικρή καθυστέρηση…! Anyway, better late than never! :p:p:p

Ηι κι απο δω!Καλώς μας ήρθες και καλό κάψιμο,όπως είπε και ο defix!
Αφού υπερασπίστηκες και τους ΗΙΜ έχεις τη συμπάθειά μου!!!:smiley: :smiley:

Απο τους λιγους ειναι…:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Sorry κιολας αλλα ποιος ειναι ο Μανος και με συγκρινεται ολοι με αυτον;;;;;

Μπες εδω για αρχη και θα καταλαβεις…
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4228&highlight=spambot
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4191
Εγω στην αρχη της καριερας μου τον κοντραρα στα ισια και μερικες φορες τον ξεπερναγα κιολας.Τωρα ομως που εχει περασει ο καιρος,φανηκε ποιος ειναι ο πραγματικος αυτοκρατορας του αθληματος… :bow2: =D> :oops:

Καλωσήρθες!! Μάνο, έχεις ανταγωνισμό!!

Ναι ρε δεν ειναι Defix να ανοιγει 48,000 ηλιθια τοπικ και να μας τα κανει τσουρεκια…

Καλως ηρθες φιλε και καλα ποστ!!! :slight_smile: 8)

welcome

Σεβαστη η αποψη σου για εμενα αλλα δεν νομιζω να υπαρχουν και πολλοι απο εδω μεσα που να την αφουγκραζονται.Τεσπα,κακως κανεις και θιγεις αυτο το θεμα εδω μεσα γιατι εισαι εντελως off topic…
On topic, Metal13 κανεις πολυ καλη δουλεια εδω περα και μου αρεσει και το νεο θεμα που ανοιξες με την ιστοριουλα.Συνεχισε ετσι! :smiley: