Hi!

Γεια σας φανς της μουσικης.Αν και αργησα λιγο εφτιαξα δικο μου θρεντ καλοσωρισματος(…)Λοιπον περιμενετ να σας παραδωσω τη λιστα μεαυτα που ακουω και να με κρινετε…:stuck_out_tongue:

THREE DAYS GRACE
GOOD CHARLOTE
THE EXIES
HURT
MY CHEMICAL ROMANCE
NONPOINT
LINKIN PARK
SYSTEM OF A DOWN
SLIPKNOT
SCARS OF LIFE
THEORY OF A DEADMAN
PAPA ROACH
KILLSWITCH ENGAGE
BREAKING BENJAMIN
GODSMACK
METALLICA
DISTURBED

Εχω εξαιρεσει ολα τα παλια κλασσικα συγκροτηματα που ακουω.Εχω βλει μονο τα καινουρια(metallica,godsmack lol)

Καλως όρισες!! Οι Led Zeppelin που είχες πει οτι τους λατρεύεις, που είναι?? οεο?

Πάντως τα περισσότερα συγκροτήματα που έγραψες καλά είναι…:slight_smile:
Welcome και πάλι!

Εγραψα απο κατω πως δεν εχω γραψει()τα παλια συγκροτηματα.Παρε και αυτα

LED ZEPPELIN
RAINBOW
SCORPIONS
QUEEN
DOORS
ROLLING STONES
BEATLES
R.E.M
BLACK SABBATH
IRON MAIDEN
GUNS N’ ROSES

Τώρα μάλιστα…

χμμμ… Queen και Bealtes, έχουν την ευχή μου, αλλά που είναι οι Pink Floyd? οέο? ΟΕΟ λέω?

Pink floyd?Εμ,ναι δεν εχω ακουσει ποτε.Δεν ξερω γιατι.Μαλλον δεν ενδιαφερθηκα ποτε.Ουτε deep purple.

Ωχ. Ας ελπισουμε οτι δεν θα το δει ο καρβου αυτο.

Πολυ νιου ρε παιδι μου… ελα να αυξανεται το ευρος ελα ελα ελα :stuck_out_tongue:

Welcome κι απο μενα :slight_smile:

ωχ,ωχ να κανω edit για να μην φαω ban e?:stuck_out_tongue:

πως στο καλο μπαινουν τα εμοτικον?

Καλως όρισες ! Ενα πράμα με στεναχωρει, δεν βλέπω καμια Death Metal μπαντα 8) :wink: :roll: #-o

Ακουω ελαχιστα OPETH & MASTODON αλλα δεν με τρελαινουν κιολας τα death bands

Θα σε καλωσόριζα, αλλά… αυτή τη στιγμή βρίσκομαι στο πάτωμα και παίρνω βαθιές ανάσες, προσπαθώντας να ξεπεράσω το ΣΟΚ.

Χαχαχα.Λογικο…Νταξει να σου πω εχω ακουσει 3 τραγουδια ολα κι ολα,αλλα δεν με τρελαιναν και ετσι δεν ενδιαφερθηκα,με deep purple απλα δεν εχω ψαξει το θεμα ακομα

Οι Floyd δεν είναι συγκρότημα που θα ακούσει κάποιος 2-3 χιτάκια και θα γουστάρει, συν το οτι έδιναν πολύ περισσότερη σημασία στην δημιουργία κατάλληλης ατμόσφαιρας, παρά στην δυναμική μουσική. Πρέπει να ακούει κανείς ολόκληρα τα άλμπουμ, για να καταλάβει τι παίζει. Ελπίζω κάποτε να τους ψάξεις περισσότερο και να γουστάρεις! :slight_smile:

Μμμμ…μιας και το λες εσυ κατι θα ξερεις…παω να κατεβσω κανα αλμπουμ…

Ωπ, ωπ, ήρθε πιο γρήγορα απ’ ότι το περίμενα! Λοιπόν, τσέκαρε τα Wish You Were Here και Dark Side Of The Moon!! Ξέχασε τη σκληρή μουσική, όπως και όλα τα άλλα συγκροτήματα που ξέρεις! Άκουσε τα απλά με τη λογική “ακούω μουσική”, και αν γίνεται και με κλειστά φώτα!

Αν δε σου αρέσει αυτό που ακούς, απλά δε σου αρέσουν οι Floyd. Εγώ πάντως έκανα το καθήκον μου. :smiley:

Να τους ακούσεις περισσότερο!!!

Καλώς όρισες:)

Ναι λοιπον ακουσα floyd και μου αρεσαν αρκετα…αλλα γνωμη για αυτους!Τωρα κατεβαζω ολη τη δισκογραφια τους!

Ξεχασα να γραψω τους foo fighters τους οποιους ακουω

Εύγε τέκνο μου… Έχεις την ευχή μου πλέον!

Welcome, welcome, welcome:)

Welcome κι από εμένα:D