Hi

Είμαι ο Αλέξανδρος και είμαι καλά.

Hello, I’m Marshall, I’m an alchoholic. :expressionless:

Γεια σου αλεξαΝΤΡΕ. Τι μουσικη ακους αλεξανΝΤΡΕ? Εμαθα πως εισαι καλα αλεξαΝΤΡΕ. Ισχύει?

Καλωσηρθες

Μη τον λες ΑλέξαΝΤΡΟ το παλικάρι ρε αλκοολικέ!

Εδώ, σε αυτόν τον όμορφο Κύκλο, αφήνουμε πέρα τα προβλήματα μας και γινόμαστε όλοι μια ομάδα, ενωμένη και δυνατή. Καλώς ήρθες λοιπόν συνονόματε. :stuck_out_tongue:

Γεια σας, είμαι χρήστης εδώ και 5 χρόνια αλλά τα τελευταία 20 λεπτά είμαι καθαρός.
Καλωσήρθες.

Χελόου ολ, καλώς σας βρήκα, καλώς πολίτης, καλώς πάσχας και λοιπά.

Σχετικά με τη μουσική, απέφυγα να το αναφέρω γιατί την καταβρίσκω με φλωριές, αλλα δεν *****ται…

punkrock, powerpop, nu metal, alternative, και τα παρεμφερή!

:-s

welcome και μη μασάς.Αγαπάμε και τους φλώρους

Τουλάχιστον είμαι συνειδητοποιημένος.

Το οτι αγαπάτε και τους φλώρους πάει να πει οτι υπάρχουν πιθανότητες να μας δώσετε και κανα τηλέφωνο η κατιτίς της …δεσποινίδας στο άβαταρ; haha.

Ακόμα μια τραγική τετάρτη περνάει χαζεύοντας τη λαική.

Yeah! Και γω φλωρος ειμαι (συν τοις αλλοις, ξερετε, γαματος κι ετσι) :smiley:

Πως κανα ονομα ρε αδερφε

Απο bands? Ουυυυ! Τον τελευταίο καιρό το εμ πι τρια παίζει με:

Atreyu, Billy Talent, Sum 41 (έλα κομμένα τα σχόλια), Three Days Grace, The Exies, I Am Ghost, Rise Against, Gogol Bordello, Bad Religion (εδω και χρόνια), Ill Nino, Millencolin, Muse, επιλεγμένα απο The Used…

Αυτά παίζουν τώρα… γενικά είναι μεγάλη η λίστα, απο Arctic Monkeys + Backyard Babies μέχρι Blink μέχρι Slipknot…

Αχταρμάς!

Καλως ηρθες κι απο μενα :smiley: (ομορφο ονομα btw).

Τα χαλαμε λιγο στα ακουσματα αλλα δε βαριεσαι :Ρ

Πηγαινε να βαλεις αλμπουμ στο αλλο θρεντ! :Ρ

εδιτ ακυρο εβαλε ο θεριος

τεσπα περιμενουμε τη συμμετοχη σου εκει.

M αρεσεις…ΗELLCOME (Welcome to hell) λοιπον!

Γουελκαμ, γουελκαμ καλως σε βρήκαμε!!! :smiley:

Alternative?? Μηπως ακους Peppers?? :slight_smile:

Eισαι αρχηγος.Ακου και λιγο hardcore και εισαι μεσα.

Eισαι μπροστα εσυ ρε, δεν εισαι φλωρος :stuck_out_tongue: ATREYU

Επισης ψαξε για το νεο δισκο των Rise Against, αψογο.

ααα… ψαξε επισης στο alternative κυκλοφοριες, θα περασεις καλα :smiley: γκουχου γκουχου Shinedown

Αμα σου λεει οτι ακουει και Bad Religion,Millencolin τελειωσε.Ο man τα σπαει,respect.Πες μου οτι ακους και Hatebreed,αν οχι καντο δε θα χασεις.

Ευχαριστώ ευχαριστώ! Η συμμετοχή δεν θα αργήσει! Ειδικά απο τη δουλειά, χαχα

Καλώς σας βρήκα! Έχω ακούσει οτι εδώ στο hell γίνονται καλά πάρτι και τα σχετικά :smiley:

Όχι φανατικά αλλα είναι σίγουρα στις τοπ θέσεις της λίστας με τους μουσικούς που εκτιμώ περισσότερο! Και θα εδινά αρκετά για να τους δω live! :stuck_out_tongue:

Έχουμε καμμία πρόταση παραπλήσια στα ακούσματα; Είμαι ανοιχτός!

Ξεκινάω αμέσως το διαδυκτιακό ψάξιμο :stuck_out_tongue:

Hatebreed έχω ακούσει ελάχιστα αλλα παλιά, τώρα που το είπες όμως ας ξαναψάξω γιατι τότε ήμουν μικρός και αδαής

Thanks all!

Madball-Set it Off
Biohazard-State of the World Address
Throwdown-Haymaker
Terror-One With the Underdogs

Αυτα για αρχη,αμα θες περισσοτερα δες το θρεντ “δισκαρες που προτεινουμε στους συν-φορουμιτες” εκει εχω ποσταρει πολυ πραμα(and more soon).

Τα τσέκαρα όλα! Nice nice! Θα την ψάξω περισσότερο κάνα βαρετό βράδυ :stuck_out_tongue:

Θενξ αρχηγέ!

Αληθεια? Αντε να μεγαλωνουμε εδω μεσα … Χιχιχιχι… :slight_smile: Χαιρομαι! Πσσςς ειδικα απο την στιγμη που καθε λαιβ τους ειναι εκρηκτικο!!! :smiley: Σε συμπαθησα απο τωρα! :slight_smile:

Γεια σου pyroLX! Καλη χρονια (: