Hiiiiii!

Γεια σας!!! Τι μοθ κανετε ??? Με λενε Μαρια (μπορειτε να με φωναζετε και Μαρακι) και ειμαι 21 χρονων. Μου αρεσει πολυ το εντεχνο ελληνικο και ακουω πολυ Scorpions.
το forum μου το συστησε μια καλη μου φιλη!!! :slight_smile:

γειά σου Μαράκι καλως ήρθες στο φόρουμ μας!! :slight_smile:

Γεια σου Μαράκι! Καλωσήρθες κ καλά να περάσεις εδώ! :smiley:

Γεια!Μηπως η φιλη σου αρχιζει απο μπλακ και τελειωνει σε τουλιπ;Ετσι στην τυχη ρωταω

οχι! Κωνσταντινα τη λενε!!! Ευχαριστω πολυ παιδια για τις ευχες σας

γεια.
μπορεί οι scorpions και ειδικά το ελληνικό έντεχνο να μη… με ενθουσιάζουν αλλά καλώς ήρθες και καλές μουσικές να γνωρίσεις.:slight_smile:

Μαράκι γιατί λες ότι είσαι 21 κ στο προφίλ σου λέει 30; :-k

χεχεχε Εγινε λαθος καλε! εκατσε το μικρο μου αδερφακι στον υπολογιστη οταν το εφτιαχνα και κατι θα πατησε. Πως το αλλαζω βρε παιδια? μπορει να διορθωθει??? :?

εσύ δεν μπορείς αλλα ρώτα καναν mod αυτοί μάλλον μπορούν

Θα πας στο “User CP” που βλέπεις πανω-πανω στη σελίδα κ εκεί μπορείς να επεξεργαστείς τα στοιχεία, το προφίλ σου κ ο,τι άλλο θες :slight_smile:

Edit: Βλακείες λέω, δεν μπορείς όντως, καλά λέει ο metalmilitia. Ό,τι σου είπε βασικά :stuck_out_tongue:

Ευχαριστω πολυ!!!

τι;
βασικά δεν γίνετε την ημερομηνία γέννησης…νομίζω δηλαδή

Σωστά, έχεις δίκιο bro… Έκανα edit :slight_smile:

Δε πειραζει παιδια!! το γραψα στα στοιχεια μου οτι ειναι λαθος! δε με χουνε παρει και τα χρονια! ακου εκει 30! huhu!!

wellcome…!

γεια σου μαρια…αν σου αρεσουν οι σκορπιονς μη πας και κοιταξεις στο θρεντ για συναυλιες τους σε γιαννενα και πατρα.δε θα με συμπαθησεις καθολου.:stuck_out_tongue:
καλωσηλθες!!!:smiley:
(και δε ξερω…εσεις οι υπολοιποι το χαψατε αυτο με τις ηλικιες και τα μικρα αδερφακια?)

Calium μην είσαι καχύποπτος με την κοπέλα ακόμα δεν ήρθε… Ας είμστε κ λίγο φιλόξενοι εδώ μέσα δεν είναι κακό! Ήμαρτον δλδ! #-o

σωστα…sorry!!!
ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ στο rocking.gr:D

όχι απαραίτητα.

τεσπα, τουλάχιστον όταν μπαίνεις στο φόρουμ θα είσαι 30χρονη…:roll::stuck_out_tongue:

Hail σε Bleedin που πρόλαβε κ την έκανε friend σε χρόνο ρεκόρ! :stuck_out_tongue:

(πλάκα κάνω ε; :D)