Him - 13-14/9/2007

Ε, με δυο support το βαφτιζουμε φεστιβαλ και εχουμε το γνωστο 50/70/80… :lol:

Ωραία μέχρι στιγμής εγώ, εσύ και tolkki.
Άλλος;;;

εγω…χρειαζοσαστε τουλαχιστον αλλον εναν για να <καθαρισουμε> την ελεινη και τρισαθλια μπαντα …την πιο ελεινη που βγηκε ποτε σε αυτον τον πλανητη και που θα βγει στο μελλον…

Κατουρα και λιγο…

Όχι, όχι, όχι, όχι, όχι, όχι!!!

Η πιο ελεεινή και τρισάθλια μπάντα…η πιο ελεεινή που βγήκε ποτέ σε αυτόν τον πλανήτη και που θα βγει στο μέλλον είναι οι…

MANOWAR!!! :stuck_out_tongue: :lol: :roll:

Για τους Placebo δεν βάζω το χέρι μου στη φωτία αλλά για τους HIM(για όσους θέλουν να πανέ να προσκυνήσουν το λεώ:p )είναι διασταυρώμενο ότι έχουν σπίτι στη Μυκονό…φήμες που ακούγονται ότι είναι διπλά από ένα μαγαζί Pieros(η όπως στο διάλο λέγεται:p ) μενούν ακόμα ανεξακρίβωτες:p . Πάρτε λοιπόν καράβια και τρέξτε:p

Πωπω σε κατι τετοιες περιπτωσεις (μαζικου κραξιματος χωρις ιδιαιτερο λογο) με πιανει το συνδρομο του “δικηγορου του διαβολου”…

Απ οτι βλεπω λοιπον, πολυς κοσμος εδω μεσα τρωει τα λυσσακα του που πολλα κοριτσακια κανουν σαν τρελα για τον Vallo… Δεν εξηγειται αλλιως οτι το βασικο επιχειρημα εναντιον τους ειναι οτι ειναι gay…

Δεν βλεπω κανεναν να λεει για το τραγικα επιτηδευμενο στυλ φωνητικων του Vallo, ουτε για τα σχεδον πανομοιοτυπα κομματια τους βασισμενα σε λιγες συγχορδιες, ουτε για τα πληρως αδιαφορα (και καλα καταθλιπτικα) πληκτρα τους…

Το μονο που βλεπω ειναι να τους λενε GAY…

Ρε γαμωτο, αν δεν σας αρεσουν, γιατι πρεπει να μπειτε και να γραφετε βλακειες??? Για κραξιμο, υπαρχουν αντιστοιχα threads…

Κάποτε οι γκόμενες ψάχνανε για λεβέντη
Τώρα για GAY ψάχνουνε και τον φωνάζουν trendy
8)

Οχι…[-X

πρεπει να εμφανιστει και ο νινο μαζι τους και το ολο event να το ονομασουμε hino:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: θεος! με τετοιο nick ιδικα!:wink: 8)

+1. Κόψτε το γιατί θα αρχίσουν να σβήνονται μηνύματα.

αν και ούτε το κράξιμο καταλαβαίνω…για μουσική μιλάμε…δεν σου αρέσει κάτι,αρέσει σε κάποιον άλλον όμως…:wink:

Ωρα να ξεθαψουμε ενα ακομη τοπικ.Οι τιμες των εισητηριων βγηκαν!40ευρω προπωληση και 45ταμειο.Θα μπορουσαν και φθηνοτερα ομως.Εδω θα δω τοολ με 25 και θα δωσω 40 για ΗΙΜ?:-k

Θα πάω μαζί με tolkki.
Άλλος;

Εννοείται πως θα πάω…

Οπου γαμος και χαρα, η Νεφελη πρωτη…

Φυσικά ρε συ!ΗΙΜ!ΗΙΜ!ΗΙΜ!ΗΙΜ!ΗΙΜ!ΗΙΜ!ΗΙΜ!ΗΙΜ!:smiley:

Μη σου πω ότι έχεις ήδη κατασκηνώσει απ’ έξω! :lol: