Him - 13-14/9/2007

Sas eleipsan??
Auτό το καλοκαίρι απολαύστε το “Summer Wine” με την σκέψη στραμμένη στο…Σεπτέμβριο.*

Οι ΗΙΜ θα είναι εδώ !! Ο Ville Valo και η παρέα του θα εμφανιστούν στις 13 και 14 Σεπτεμβρίου στο Λυκαβηττό και στην Θεσσαλονίκη αντίστοιχα για να μας χαρίσουν στιγμές συγκίνησης όπως μόνο αυτοί ξέρουν.*

Ερχονται με την παγκόσμια αίγλη της σταθερά ανοδικής πορείας, όλα τα αγαπημένα κομμάτια τους όπως “Rip out the wings of a butterfly”, “The funeral of hearts”, “Killing Loneliness”,την διασκευή του “Wicked Game” αλλά και δείγματα από τη νέα τους δουλειά . Προ -Ετοιμαστείτε ! …

Οι His Infernal Majesty, θα μας καταπλήξουν όπως πάντα.

apo tin didi

Άρα κάτι ήξερε η Νεφέλη που την πειράζατε όταν έλεγε για συναυλία HIM το φθινόπωρο…:wink:

ελεος…αν δεν κανω λαθος βρισκομαι στο rocking.gr…οι him που κολλανε??

Οι HIM δεν ξέρω που κολλάνε, αλλά εσύ ίσως είναι καιρός να ξεκολλήσεις… Ίσως.

Ξερει κανεις ποτε βγαινουν τα εισητηρια???

Man επειδή σε βλέπω λίγο τσιτωμένο έχω να σου πω μια φιλική συμβουλή ??.
Βρες καμιά γκόμενα ρεεεεεεε!!!

…exei anakoinw8ei epishma;;;;

Ας μην είχα τον montecristo να μου φωνάζει μετά και θα σου 'δινα μια απάντηση λουκούμι…
Άντε και πέρασε 12, η φρουταγορά κλείνει.

Εχεις αγωνια??? :stuck_out_tongue:

Wow! Πάω να πάρω το εισιτήριο των 80 ευρώ… Ανυπομονώ να ακούσω το soyndtrack των transformers από κοντά!!!

:lol: :lol: :lol:

Καλα ρε παιδια μονο εγω το ειδα αυτο? :lol:

8O 8O 8O 8O 8O

αν προκειται για αστειο ειναι πολύ κρυο…ο τολκκι εγινε προδοτης των ιδιων του των ιδεών… :cold: :cold: :cold:

Χμμμμ σε πιανω αδιαβαστο.Η αγορα στου Ρεντη στις 12 ανοιγει :stuck_out_tongue:

ka8olou omws…egyklopaidikes gnwseis mazevw…

Κάτι μου λέει ότι οι HIM, οι Placebo και οι Scorpions έχουν από ένα εξοχικό στην Ελλάδα για τα καλοκαίρια:-k

Απο 1 μονο???:lol: :lol:

Θα μας επισκεφτει η μικρη λουκια Ville Valo? Και χαιρεστε? #-o #-o #-o #-o
Ε ρε καταντιες…

Στο σπιτι σου θα μεινει;#-o

Έχω πραγματικά πολύυυυυυυ μεγάλη περιέργια να δώ τη τιμή θα σκαρφιστεί αυτή τη φορά ο Νικολάκης για τα εισητήρια… :lol:

Φυσικά και το ήξερα!!!χεχεχε!!:smiley: :smiley: :smiley:
Εννοείται πως θα πάω!!!ΗΙΜ ρεεεε!!(μη σχολιάσει κανείς!:smiley: )