Him - 13-14/9/2007

Ουστ ρε!μια χαρά είναι το di!!:slight_smile: και οι ΗΙΜ είναι θεοί!!!:smiley:

:slight_smile: :smiley:

Ε,ε…[-X

Τι να περάσει ρε ο καραγκιόζης;:?

Ville για να είμαι on topic…:lol:

Πέστα ρε τζιμ!!!villeeeeeeeeeeeeeee!!:smiley:

Σημερα πηρα και εγω σαν καλο παιδι το εισητηριακι μου μισοτιμης απο ενα φιλαρακι Νο 0606 αν εχει καμια σημασια ΗΙΜ ρε!!!8)

Εγώ θα πάρω εισητηριάκι στις 15 Σεπτεμβρίου…:stuck_out_tongue:

Κάπου άκουσα ότι ακυρώθηκαν.Ισχύει?

Λόγω εκλογών;8O

Φάε τη γλώσσα σου γκαντεμόσαυρε! :stuck_out_tongue:

Kαι ποιος ακούει τα μοιρολόγια της Νεφέλης μετά…

:lol:

Αληθεια υπαρχει περιπτωση λογω εκλογων να ακυρωθει η συναυλια?:-k

Εμένα μου το είπε μια κοπέλα που θα πήγαινε…κάτι παραπάνω θα ξέρει…:slight_smile:

Ρε παιδιά μην διαδίδετε έτσι φήμες ! [-X [-X

Αν είναι να αναβληθεί/ακυρωθεί η συναυλία, η διοργανώτρια αρχή θα στείλει επίσημη ανακοίνωση στι ρόκιν και εμείς θα την δημοσιεύσουμε ! Αν είναι δηλαδή η συναυλία να μην γίνει θα το διαβάσετε στην κεντρική μας σελίδα! Μέχρι να ανακοινωθεί κάτι, η συναυλία θα γίνει κανονικά

:oops:

οντως. αν οι φημες παιδια ηταν αληθινες (γενικα μιλωντας), θα ειχαμε καθε χρονο τριήμερο φεστιβαλ με τους metallica, system of a down και ac/dc! :lol:

το τι χω ακουσει κατα καιρους δε λεγεται…[-X δεν αναφερομαι στα μελη του φορουμ βεβαια…

Na k to poster twn sinauliwn.

Παντως που το ειδανε το (νεο?) συμβολο του sex στο προσωπο του vile valo τα διαφορα κοριτσακια ειναι
αξιο αποριας…:stuck_out_tongue: :lol:

8O Ω Ζευς, πως εκανε ετσι το μαλλι του?
Ελεος… τριανταρησες Ville.Κανε παιδι.
(Loooool!:stuck_out_tongue: )

Bρε άσε τον άνθρωπο να ζήσει!

Άκου εκεί να κάνει παιδί από τα 30 του! :stuck_out_tongue:

Off topic… 2001 κατεβαινα την Πανεπιστημίου να πάω Διόνυσο(R.I.P) για καφέ και βλέπω καμιά 200 κορίτσια έξω από το Metropolis να ουρλιάζουν και να είναι μεσα σε μια γενική υστερία…Ρωταω μια εκεί και της λέω ποιος είναι μέσα?Και μου λέει ο Ville…Kαι της απαντάω…(:lol: )Και ποιος μαλάκας είναι αυτός ο Ville ?(δεν ήξερα το όνομα βλέπετε…)Περιττό να σας πω οτι το μισό πεζοδρόμιο γύρισε προς το μέρος μου και την έκανα με γοργά πηδηματάκια…

Πολύ καλά έκανες, γιατί αλλιώς θα είχες να κάνεις με το γυναικείο μένος εις την διακοσιοστή!! :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: