HIM/ Paradise Lost European Tour 2008

για τους συμφορουμιτες του εξωτερικου!

blabbermouth.net >

PARADISE LOST supporting HIM:

Feb. 16 - Berlin (D) @ Tempodrom
Feb. 17 - Mannheim (D) @ Mozartsaal
Feb. 18 - München (D) @ Elserhalle
Feb. 20 - Leipzig (D) @ Haus Auensee
Feb. 23 - Dortmund (D) @ Westfalenhalle 2
Feb. 24 - Köln (D) @ Palladium
Feb. 26 - Hamburg (D) @ Docks
Feb. 27 - Hamburg (D) @ Docks
Feb. 28 - Amsterdam (NL) @ Paradiso
Feb. 29 - Tilburg (NL) @ O13
Mar. 03 - Madrid (ES) @ La Riviera
Mar. 04 - Barcelona (ES) @ Espacio Movistar
Mar. 06 - Milan (I) @ Alcatrazz
Mar. 07 - Florence (I) @ Saschall
Mar. 08 - Modena (I) @ Vox
Mar. 10 - Zürich (CH) @ Xtra
Mar. 11 - Wien (AT) @ Gasometer
Mar. 12 - Prague (CZ) @ Lucerna

Οπα! Τι εγινε εδω? 8O

Μην με γελουν τα ματια μου? Οι αρχοντες του gothmetal με τα “πουστρακια” της Φινλανδιας? Support κιολας, ουτε καν special guests? Αυτα ειναι ρε!

Καταρχας πρεπει να διαβασεις τους κανονες του φορουμ πριν ποσταρεις νεοπα

Οταν βριζουμε τους HIM ποτε δεν βαζουμε " "

ναι ειναι και στα ματια μου πληγμα στο γοητρο των Paradise Lost. Εκανα σχετικο ποστ στο τοπικ των Λοστ, μιας και εδω λεμε για τα λαηβ. Αλλα ναι, οι Λοστ σαππορτ στους ανυπαρκτους χτυπαει ασχημα.

Μια λεξη εχω μονο να πω για αυτο που διαβασα στο 1ο post…ΕΛΕΟΣ!!!

καθόλου κακό πακέτο… Μπορεί να είναι και οι μόνες συναυλίες στη σταδιοδρομία των Paradise Lost που θα έχουν τόσες πολλές γυναίκες στο κοινό.:stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol: :lol:
Σωστος! Αν και οι Lost συγκριτικα με αλλες metal μπαντες του βεληνεκους τους ειχαν παντα αρκετες ομορφες (και μη) θηλυκες παρουσιες…

το “¨(και μη)” πάει στο όμορφες ή στο θηλυκές? :lol:

(πλάκα κάνω… παραδέχομαι ότι οι Lost έχουν και γυναικείο κοινό. Βέβαια δε συγκρίνονται με HIM…)

Γιατί νομίζω οτι μπερδεύετε τις γυναίκες με τα κοριτσάκια; :-k:p

ευτυχώς! φαντασου να εβγαινε ο Χολμς και να ακουγοταν καταιγιδα γυναικειων τσιριδων > Niiiiiccckk!!!
μπλιάχ! :lol:

κάποτε ήταν κοριτσάκια. Τώρα πια μεγάλωσαν :stuck_out_tongue:

Λες ε; :roll:

κοριτσακια μοναχα απο την εποχη του One second και επειτα,γιατι πιο πριν…χλωμο :stuck_out_tongue:
οποτε βαλε το 97-98 να τανε γυρω στα 16-17 , σημερα θα ναι 26-27!μια χαρα…μοναχα που συγκριτικα με το πληθος των κοριτσοπουλων που πανε Him,ειναι μετρημενες στο χερι! :slight_smile:

Kαλά ρε έκφυλοι, βγαίνουν σε περιοδεία οι θεοί και εσείς μιλάτε για κοριτσόπουλα?

Για τους HIM μιλάω φυσικά

8O 8O Oνοιδος…#-o (Support οι Lost στα Φιλανδικά τραβέλια…Ρε τι αλλο θα δουμε σε αυτήν την ζωή…)

:lol: :lol: :lol: :lol:
Eντάξει, τι να πω κι εγώ…το θέμα πάντως είναι ότι θα είναι πολύ καλή η συναυλία!:smiley:

εγω παντως εχω να πω οτι οι παρανταις λοστ βρηκανε το ταιρι τους στο προσωπο του βιλε βγαλο .
αντε και σαπορτ οι μεταλλικα :!: οχι σαν φετος , μαλακια :!: :!:

Εδω ρε παιδια το εχουν δεχτει οι Paradise Lost . Εσεις τι ζορι τραβατε να πουμε ?

Χαιρεται.Διαβαζω πολυ καιρο αυτο το φορουμ σαν επισκεπτης, αλλα αυτη η ειδηση μου εδωσε αφορμη να γραφτω :stuck_out_tongue:

Οχι και support ρε παιδια οι Θεοι στους λουλιδες.Εδω καποτε δεν θυμαμαι σε ποιο φεστιβαλ ειχαν βαλει τους Λοστ δευτερη μερα και ο Χολμς τα πηρε για αυτον τον λογο…και τωρα δεχεται να ειναι support στα εμο!!

Βασικα στην αρχη οταν ειδα τον τιτλο νομιζα πως θα ειναι οι Χιμ support στην περιοδεια των Paradise Lost και εμεινα λιγο μαλακας, λεω καλα που τους βρηκαν!#-o Λιγο αργοτερα απο τα ποστ καταλαβα οτι προκειται για το αντιθετο (8O 8O 8O ) και τωρα νοσηλευομαι στην εντατικη με πολλαπλα εγκεφαλικα.:? :eek: :blink: :? :?

Ευτυχως εδω τον Δεκεμβριο δεν θα ερθουν με αυτες…

Αντε και οι Summoning support σε Backstreet Boys!!8O