Hinder

ευχαριστω freedomfrock για την διευκρίνιση σου:)…
ενταξει σε συγχωρω mr_whatsisname :stuck_out_tongue:

Oute kan. Einai piso kana 2,5ari ekatomyria…

ψιλοπράγματα.

είναι από αυτά τα ακατανόητα της μουσικής βιομηχανίας. Είναι τόσο καλύτερο το Lips Of An Angel από το Without You? Και εν τέλει δεν βαρέθηκαν να ακούνε το ίδιο τραγούδι στο ραδιόφωνο;

Το Extreme Behaviour μου άρεσε πολύ και κάθε φορά με ταξιδεύει στη Ρόδο αφού ακούγοντάς το στο i-pod έχω γυρίσει όλη την πόλη της Ρόδου περπατώντας, αλλά καθαρά μουσικά το Take It To The Limit είναι πιο δυνατό νομίζω.

Min ta ksanaleo (esy C ta ksereis). Oti plasaretai sto mainstream pernaei kai stis poliseis. Telos. Pososto epityxias 99,9%.
To deytero einai toulaxiston isaksio, toulaxiston…

Δισκάρα μεγατόνων είναι το δεύτερο, τι ισάξια και μου σηκώνονται οι τρίχες! Μα να μην έχει ούτε ένα μέτριο τραγουδι!

Cool it baby! To proto diskara sto post grunge / modern rock, to deytero diskara sto Hard Rock 8)
Anomoia…

Το πρώτο δε με έχει ενθουσιάσει τόσο ρε νταζ. Εχει 3-4 κομματάρες αλλά σα σύνολο κάπου χάνει :dunno:

Den akous ayton ton ixo Freedom, logiko einai. An kai prepei na sou arese sigoura to homecoming queen :lol:

Γάτος είσαι :D:D

δισκάρες είναι και τα δύο κρίμα που δεν έχουνε προώθηση…το attitude που έχουνε είναι λίγο σπαστικό αλλά τι να κάνουμε:p

Tο καινούργιο video clip από το πρώτο single των Hinder ‘’ Αll American Nightmare ‘’, που κυκλοφόρησε στις 14 Σεπτέμβρη. Το καινούργιο τους album θα κυκλοφορήσει στις 7 Δεκέμβρη.

Hinder - All American Nightmare

Eγω προσωπικά το έχω ώρα στο repeat! :smiley:

Ωραίο κομμάτι, περιμένουμε το δίσκο!