Hinder

Το συγκρότημα δημιουργήθηκε το 2001 στην Oklahoma και αποτελούνται απο τους Austin Winkler:φωνητικά, Joe 'Blower’Garvey: κιθάρα, Mark King: κιθάρα, Cody Hanson: ντράμς και Mike Rodden: μπάσο . Το 2005 κυκλοφόρησαν τον δίσκο Extreme Behavior όπου κομμάτια όπως Get Stoned, Lips Of An Angel και Better Than Me έγιναν μεγάλη επιτυχία. Πάρα πολύ καλή και η διασκευή του Born To Be Wild των Steppenwolf. Επιρροές απο 80s και τέλος αξιοσημείωτη ειναι η δήλωση του Hanson ‘‘We’re hoping to be the band to get people into rock again’’.

Λοιπόν πια η γνώμη σας ;

απλα εχω κολλησει με την φωνη του και την σκηνικη του παρουσια και ελπιζω να συνεχισουν ετσι…get stoned, lips of an angel, nothing good about goodbye, better than me, ειναι ολα τελεια, συστηνω ανεπιφυλακτα…:roll: :roll:

Αντε βρε παιδια … και ελεγα οτι μονο εγω ακουω τετοια :slight_smile: καλοι ειναι :thumbup:

Outshined…They are NOT fake accounts of mine :stuck_out_tongue: 8)

Χαχα, νομιζεις …:stuck_out_tongue: Καλα ο Winkler ειναι μεγαλο ψωνιο και του πηγαινει καταπληκτικα ( ειναι και θεουλίνος…:oops: :oops: ) και απο τους καλυτερους καινούργιους frontmen για μενα …

Daz, you’ve gone too far…

Το extreme behaviour είναι δυναμίτης.
Κάθε φορά που το ακούω μου έρχονται εικόνες από την πόλη της Ρόδου…

Το νέο δείγμα με το Use Me δεν με τρέλανε, ο δεύτερος δίσκος πήρε αναβολή για φθινόπωρο.
Έχει ωραίο γρέντζο ο τραγουδιάρης, λέει ωραία και το Bed Of Roses.

Άντε να δούμε τώρα ποιός “εντελώς τυχαία” θα αρχίσει να μιλάει για τους Dare…ξανά…

O:) :-# :roll: :–

Μερικά κομμάτια πολύ ωραία, μερικά αδιάφορα. Μου φέρνουν πολύ σε Nickelback:-s

Και ένα θενκς στη τσίλι που με μύησε!8)

Χα, αυτά τα είχα πει όταν είχα ακούσει το Extreme Behavior, και ακούγοντας το πάλι, εμένω στις απόψεις αυτές.

Σε αντίθεση με τον φίλο Outshined που το “Take It To The Limit” θεωρώ δυναμίτη!

Anyway, όμορφες μουσικές από τους Αμερικάνους.

Πρόκειται για γκρουπ που το όνομά του θυμίζει Χίτλερ :-s

τι έκανα εγώ;
ναι ακόμα πιστεύω ότι είναι δισκάρα το Take It To The Limit.
για όποιον αρέκσεται στο είδος είναι από τα καλύτερα τα τελευταία χρόνια.

Πιο πάνω λες το Extreme Behavior δυναμίτη, εκεί αναφέρομαι:P

Πριν κυκλοφορήσει το Take… προφανώς.

ήταν άποψη πριν κυκλοφορήσει το καινούργιο
και τα 2 μου αρέσουν, το 2ο πιο κοντά στο γούστο μου και νομίζω καλύτερο, αλλά δεν βλέπω να πλησιάζει καν τις απίστευτες πωλήσεις του 1ου και την εμπορική του επιτυχία.

εχουν καποια καλα τραγουδια,αν και δεν μου αρεσει πολυ το στιλ τους(μουσικο στιλ εννοω)
και μενα μου θυμιζουν (παρα πολυ) τους nickelback…

[φανμποη]

Nα σε ρωτησω και γω με τη σειρα μου γιατι μπαινεις σε θρεντ συγκροτηματων που δεν σου αρεσουν?

[/φανμποη]

σε ενοχλω? (λεει καπου οτι πρεπει να μπαινουμε μονο σε θρεεντς που μας αρεσουν???)

εε ξερω γω, trolling λεγεται. :expressionless:

καλα τι να πω… θα μπαινω ΜΟΝΟ σε αυτα που μου αρεσουν για να μην κανω trolling. he

Trollin λέγεται το να μπαίνεις σε θρεντ συγκροτημάτων που δε γουστάρεις για να κράξεις, όχι για να πεις τη γνώμη σου [αρνητική-θετική].

Με συγχωρεις τοτε