His name is Beckham

Εχουν αναφερθει πολλα στον κυριο Δαβιδ.Ειναι λοιπον ενας πολυ καλος μεσος και στα νιατα του ηταν απο τους καλυτερους της εποχης του ή απλα ενας καλος ποδοσφαιριστης αλλα κυριως ενας εξυπνος σταρ;

ειναι θεωρω και τα 2! ισως τοκαλυτερο ποδι στα τελη της δεκαετιας 90 αρχες 00 αλλα εφτασε στο πανθεον κυριως λογο θεοποιησης του προσωπου του! 8)

κάτι ενδιάμεσο δεν υπάρχει ρε birockili?

Καταρχήν ένας έξυπνος star και μετά ένας καλό ποδοσφαιριστής

ειχε τρελο ποδι το παλικαρι αλλα απο ενα σημειο και επειτα εγινε τοσο διασημος που η μπαλα περασε σε 8η μοιρα…

Οχι φιλε μου.Οι αποψεις που εκφραζονται ειναι κυριως αυτες οι δυο.Πες την δικη σου και ας μην ψηφισεις :wink::wink:

Εγώ εχω να πω οτι στα πρώτα του χρόνια στην Manchester ήταν από τους καλύτερους μέσο-επιθετικούς που πέρασαν από την ομάδα. Μετα τον εφαγε το συστημα (star system εν προκειμενη)

Ναι δε θα ψηφισω

μισητός και γλοιώδης, αλλά ένα από τα καλύτερα δεξιά πόδια των τελευταίων 20 χρόνων.

Η καλύτερη φανέλα που φόρεσε ποτέ είναι αυτή

και η καλύτερη στιγμή στην καριέρα του αυτή

Fixed.

Edit: Exodus λεει.

απο τους καλυτερους μεσους και αγαπημενους παικτες…το οτι ειναι πιο γαματος απο μας ειναι αλλο θεμα.

Eίναι μια τρίχα από τα αρχίδια του Scholes και άλλη μία από τις μπούκλες του Giggs.

Τι γράφει εκεί Red Rum; Exodus; δε βλέπω κιόλας…

To 96-00 ολοι οι φιλοι της United τον αγαπουσαμε… Μετα στ αρχιδια μου τον εγραψα

Θυμαμαι ποσο γουσταρα τον παιχτη σε μια βιντεοκασετα απο ενα περιοδικο με τα καλυτερα γκολ της United προ - τρεμπλ… Αν υπαρχει καπου στο youtube η κατι τετοιο ενημερωστε γτ βιντεο δε παιζει πλεον… Ειχε μεσα Καντονα, Χιουτζ, Καντσελσκις κτλ κτλ

^^ εννοείς μια που έχει και γκολ ανάλογα με τα χρώματα τις φανέλας ή κάτι τέτοιο?

Κατι τετοιο θυμαμαι, ναι…

Την “300 Premiership Goals” πρέπει να λέτε, την είχα κι εγώ