Hokam's Razor-Buttman vs.Supperman.mp3-Θέλουμε την άποψή σας

Αξιότιμοι μουσικοί συνταξιδιώτες θα θέλαμε την γνώμη σας για το Buttman vs. Supperman.mp3 των Hokam’s Razor που προσφέρεται στην πρώτη σελίδα.Η άποψή σας μας είναι πολύτιμη και ουσιαστική!Ευχαριστούμε προκαταβολικά! :wink:

Τι να πω ρε μαγκες…ειχα παρει το ντεμο απο το prog rock fest και στη συναυλια παιξατε φανταστικα!Ανυπομονω για κι αλλο υλικο…! Πολυ καλο το ντεμο!

Φίλε μου σ’ευχαριστούμε και πάλι για τα καλά σου λόγια :slight_smile: .Από βδομάδα μπαίνουμε στο studio για να ηχογραφήσουμε νέο υλικό και ελπίζουμε τώρα που θα ολοκληρωθεί η πρώτη μας δουλειά σαν full length cd,η διαρκεια θα ξεπερνάει την μία ώρα,να έρθει και το πολυπόθητο συμβόλαιο!Περιμένουμε και άλλες απόψεις απο σας!!!Cheers!!

Πολύ καλό το τραγούδι με έξοχη τεχνική και έξυπνες ιδέες. Στην αρχή, για να σας πω την αλήθεια, μου φάνηκε ότι είναι λιγάκι μεγαλύτερο σε διάρκεια απ’όσο θα έπρεπε, αλλά με κάθε ακρόαση μου άρεσε όλο και περισσότερο οπότε το προσπερνάω αυτό.
Πολύ καλή δουλειά, περιμένω να ακούσω και τα υπόλοιπα τραγούδια.
Σας εύχομαι καλή επιτυχία!!

Thanks xarok!Η αλήθεια είναι πως όλα τα κομμάτια είναι λίγο πολύ κάπως μεγάλα σε διάρκεια αλλά όπως έχει πει και ο John Petrucci για τους LTE “τι progressive group θα είμασταν αν δεν είχαμε και μεγάλα σε διάρκεια τραγούδια!” :wink: χε,χε!Πάντως είναι μουσική που θέλει λίγο χρόνο και μερικά ακούσματα για να αφομοιωθεί.

παιδιά μην μασάτε συνεχίστε να παίζετε την μουσική που γαουστάρετε το demo σας σπέρνει :smiley: :smiley: :smiley: