Hola!

γεια, ειμαι η βικ, ακουω λιιιγη ροκ πού κ πού, παίζω κιθάρα κ τραγουδάω πού και πού, βαριέμαι τα forums, αλλά γράφτηκα για χάρη της διάσημης φίλης μου , Space Dementia, μήπως και με εντάξει επιτέλους επίσημα στο fan club της.!..+ επειδή καμιά φορά γνωρίζεις ενδιαφέροντα άτομα στα φοrums, αληθεύει…

Πόσο καθυστερημένη μπορεί να είσαι btw?#-o:p
Καλώς όρισες, όπως κ να έχει! :slight_smile:

εύχομαι ,εδω μέσα το λιιγη Ροκ να γίνει πολύ Ροκ.
Καλως όρισες

Μπαααααα…
Χρόνια προσπαθώ να την ψήσω, αλλά δεν…[-X

:slight_smile: εχω την εντυπωση οτι ειναι αργα για να αλλαξουν ριζικα τα μουσικα μου γουστα :smiley: αλλα όπως και να’ χει, η λιγη ροκ μπορει να γινει πιο συνειδητη ροκ …
ειναι για πιο επιθετικους τυπους αυτη η μουσικη …:Ρ ή για τις ώρες που ξεχειλιζεις απο ενεργεια και θελεις να εκτονωθεις καπου για να μην εκτονωθεις σε κανεναν συνανθρωπο…

Και επίσης για να ξεχαστής στο λεωφορείο και να χάσεις την στάση σου #-o

Kαλως ορισες Βικ! Καλη διαμονη!

Υ.Σ. Λαθος γνωμη εχεις σχηματισει για αυτην την μουσικη :stuck_out_tongue:

ελα ρε διασημη Space Dementia να πουμε, τη περιμενα πως και πως αυτη τη φιλεναδα σου.

χολα βικ, ευχομαι χαρουμενες συζητησεις, ουσιαστικα ποστ και επιτελους βοηθηστε με τη φινετσα σας και την καλοσυνη που σας διακατεχει, να φτιαξουμε ενα καλυτερο ροκιν.

και όπως είπε ο φίλος μας για ένα καλύτερο ρόκιν,και να έχουμε και μια καλή εικόνα για το πώς μοιάζεις :stuck_out_tongue:

can i get an amen here

8)Το ήξερα και γι αυτό της πρότεινα να γραφτεί… (ανάθεμα την ώρα, τώρα τρώω δούλεμα και για τις κοτσάνες των άλλων, ήμαρτον…#-o#-o)