¡Hola!

Καλησπέρα! Ονομάζομαι Αγάπη, είμαι 31 ετών, (ΟΚ, ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΚΛΕΙΝΩ ΤΑ 32) και είμαι σχετικά παλιό μέλος του forum -όχι ιδιαίτερα ενεργό ωστόσο - που επανήλθα.

Αγαπημένο top3 συγκροτημάτων που έχω λιώσει τους τελευταιους μήνες : Allochiria, Cult of luna, Kylesa. Την Παρασκευή τίμησα το live των πρώτων μαζί με Mass Culture και Their methlab. Φοβεροί και οι τρεις. Επόμενη στάση κάποιο φεστιβαλ, είτε release ειτε rockwave.

21 Likes

Και γαμώ τις ηλικίες!

2 Likes

Να γράφεις πιο συχνά από εδώ και πέρα .

Καλώς (ξανά) ήρθες λοιπόν

3 Likes

Σε θυμάμαι. Θυμόμουν, επίσης, ότι ήσουν κοπέλα. Χαίρομαι διπλά, αφ’ ενός γτ έχουμε την ίδια ηλικία, και αφ’ ετέρου, γτ έμαθα το όνομά σου… πολύ όμορφο, από Α κιόλας, με κάνεις πολύ περήφανη. Καλώς όρισες ξανά, και ευελπιστώ, αυτή τη φορά, να γύρισες πίσω για να μείνεις!

Καλές ακροάσεις!

2 Likes

Το μονο επιστημονικο αποτελεσμα που προκυπτει πλεον ειναι οτι ολες οι ενεργες κοπελες του φορουμ γεννηθηκαν το 1991

7 Likes

Για τρεις ημέρες, θα αποτελούσα εξαίρεση.

1 Like

Ευχαριστώ παιδιά, καλώς σας βρήκα πάλι!

@Silent_Winter Κ γω σε θυμάμαι. Χαίρομαι που σε ξαναβρίσκω ενεργή μετά απο χρόνια. ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΟΥ '91

1 Like

:heart:

ΟΥΠΣ, τώρα πρόσεξα ότι έγραψα λάθος το ΠΕΡΗΦΑΝΗ. Πάω ν’ αυτομαστιγωθώ.

1 Like

1 Like

welcome back!

2 Likes

Καλώς την! Γενιά του '91 κι εδώ.
Ελπίζουμε να μας βρεις σε κάποιο λάιβ!

3 Likes

Βλεπω Kylesa παταω καρδουλα …! Καλως ηρθες!

3 Likes

Ευχαριστώ παιδιά, ελπίζω να τα πούμε από κοντά σε καποιο live!!

5 Likes

Δυσκολο αλλα θα δουμε!

Εντωμεταξυ εχουμε 4 κοπελες στο φορουμ αν δεν κανω λαθος, οντως ολες του 1991 ειναι?!

1 Like