Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Πολύ ενδιαφέρουσα συντέντευξη.

Μόνο Λώρης!

Θα σέβεστε!

Η μεγάλη των μπάτσων σχολή…

7 Likes

5 Likes

Ναι, άσε με. Το κοίταζα (σαν) ηλίθια και προσπαθούσα να καταλάβω τι πήγαινε τόσο στραβά wtf :rofl: από τις πιο ντροπιαστικές στιγμές της ζωής μου :stuck_out_tongue:

2 Likes

Μετά απο 7 χρόνια επέστρεψα για να δω ότι υπάρχει ακόμα το forum του rocking.gr. Απίστευτο.

10 Likes

Welcome back :heart: :heart: :heart: :heart:

1 Like

Μήπως έχει κανεις να προτείνει έπιπλο πικ απ σχετικά φθηνό και να εχει κάτω και λίγο χωρο για δίσκους;

1 Like

Kallax ikea. Σταθερή αξία

2 Likes

Δοκιμάζω το πληκτρολόγιο αφής και είμαι ενθουσιασμένη. Μην δίνετε σημασία. Αχ, μα, πώς ζούσα τόσο καιρό;!;

4 Likes

Τι είναι ένα πληκτρολόγιο αφής ?

Υπάρχουν και τηλεπαθητικά? Γιατί αν ναι, θέλω ένα

3 Likes

Πληκτρολόγιο όπου μαζεύεις άδειες μπαταρίες για ανακύκλωση

Ειλικρινά συγνώμη, ήταν πάνω από τις δυνάμεις μου

6 Likes

Πρόσφατα πήρα κινητό με πληκτρολόγιο αφής. Δεν θα το συνηθίσω ποτέ, όπως και την κυβέρνηση Μητσοτάκη.

1 Like

Υπαρχει κινητο χωρις πληκτρολογιο αφης; Μηπως ειναι swipe keyboard; Επισης, ειμαι περιεργος να μαθω περισσοτερα για το πληκτρολογιο αφης υπολογιστη. Ακουγεται ενδιαφερον.

3 Likes

Αν υπάρχει λέει…

2 Likes

Είχα για χρόνια και πάντα ξαναγόραζα ένα μικρό πρακτικό Nokia, που στέλνεις μήνυμα με κλειστά μάτια, όπως στα '00s, είναι τόσο γερή κατασκευή που δεν σπάει με τίποτα και πρακτικά μπορεί να δουλεύει ως τηλέφωνο για πάντα. Εάν δεν είχα ρίξει μπύρα προκαλώντας βραχυκύκλωμα στο πρώτο και δεν χάλαγε η κάμερα στο δεύτερο, θα το είχα κρατήσει ακόμα ως μοναδικό κινητό.

1 Like

Μα αυτό αναρωτιομουν κι εγώ.

Το swipe εννοείται γαμάει, εδώ και χρόνια μόνο έτσι γράφω