Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

https://www.youtube.com/shorts/FQW1qXHj2Gk

Το στέλνω σε αρραβωνιαστικιά τώρα, με την σημείωση “ορίστε, είμαι ευτυχισμένος που θα παντρευτούμε, αλλά δεν χρειάζεται να νιώθω τον ίδιο ενθουσιασμό με σένα , πόσο μάλλον για την τελετή” για να δω τι θα πει.

Χάρηκα που σας γνώρισα όλους, see you in another lifetime brothas.

3 Likes

Θα κάνετε και καμιά φάση σε Greek Island?

1 Like

1 Like

Δεν πιστεύω να μην μας καλέσεις :stuck_out_tongue:

1 Like

Θα σας δω όλους στους Royksopp!
Και ίσως σε Ghost. Εκεί είστε σίγουρα καλεσμένοι :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ο γάμος έχει πολύ βασικό κανόνα “ΜΕΤΑΛΛΑΔΕΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΑΥΣΤΗΡΑ” στον οποίο υπάρχει μόνο μία εξαίρεση, ο Παντελής. Για τους υπόλοιπους σόρρυ , you’re too metal for your own good.

5 Likes

Πω, πως μας πετσόκοψες έτσι ρε φίλε; Τυχερός είσαι που πλήττω αφόρητα με τους γάμους :joy:

2 Likes

4 Likes

Actually :stuck_out_tongue:

Άντε, με το καλό ρε παιδιά!

3 Likes

μεταλλάδες που γουστάρουν τραπ ωστόσο;

5 Likes

4 Likes

Θα χρησιμοποιηθει δηλαδή ανιχνευτής μετάλλων για να μην παιχτεί μαλακια :grey_question:

11 Likes

Θα βάλεις τον δικό σου Metal detector σαν τα αεροδρόμια; Κάναν φουσκωτό να ρωτάει τι μουσική ακούει ο καθένας ας πούμε :sweat_smile:

Άντε να πάνε όλα καλά εύχομαι και εγώ με την σειρά μου

4 Likes

Καταλαβαίνω τι λες αλλά δεν έχω άλλα ηχεία ή άλλες συσκευές συνδεδεμένες. Έχει πολύ λογική, θα δω μήπως βρω κάποιο φθηνο cd player.
@kbil , @pantelis79 ευχαριστώ για τις προτάσεις παιδιά.

2 Likes

ενημέρωσέ μας πως θα πάει

1 Like

3 Likes

Τώρα είδα το μύνημα του φιλτατου @RiderToUtopia btw. Πόσες οι πιθανότητες να στείλουμε το ίδιο αστείο ταυτόχρονα;

3 Likes

Δοκίμασε με ακουστικά. Αν το πρόβλημα ακούγεται κι εκεί, τα ηχεία σου είναι ΟΚ.

Ποιο cd player ρε συ, το pc και το κινητό σου μια χαρά κάνει.

Θα πάρεις το καλώδιο που συνδέεις τα ηχεία, θα δεις από ποια μεριά συνδέονται με τον ενισχυτή σου (υποθέτω πως τα ηχεία μπορούν να βγάζουν ήχο κατευθείαν από την πηγή, χωρίς να παρεμβάλλεται ενισχυτής ενδιάμεσα), θα πάρεις και το κινητό σου, και θα πας στο μαγαζί να τους πεις “θέλω το καλώδιο με αυτές τις καταλήξεις για να συνδέσω αυτό με αυτό”

1 Like

Δε νομιζω οτι ειναι τοσο απλο.

1 Like

Δεν πρέπει να είναι active τα ηχεία για να παίζουν χωρίς ενισχυτή? Εν τω μεταξύ, μόλις το ένα ηχείο έχασε λίγο τον ήχο, πήγα να βάλω τα ακουστικά στην υποδοχή κ με το ακούμπησε το “καρφί” στην είσοδο του ενισχυτή επανήλθε ο ήχος…τι στο μπούτσο συμβαίνει?