Holly Knight

Aγαπημένη μουσικός,τραγουδίστρια,συνθέτης…Έτυχε να ακούσω τελευταία ένα φοβερό κομμάτι ονόματι Who Says των Device,μπάντα που σχημάτισε η holly knight εκεί στα μέσα 80s και κόλλησα…

Έχει κάνει άπειρες συνεργασίες με μεγάλους μουσικούς και σχήματα Bon Jovi(Stick to your guns),
Aerosmith(Ragdoll),
Tina Turner
Pat Benatar(Love is a battlefield)
Heart(There’s the girl/Tall dark handsome stranger)
Kiss
Cheap Trick
Lou Gramm και πολλούς πολλούς άλλους κορυφαίους.
Σκέφτηκα ότι της αξίζει μία θέση κ δω,so here it is:)


(όποιος κοροιδέψει θα τον φάει μαύρο φίδι…!)

Eντάξει να μην κοροιδέψω αλλά δε μας αφήνεις και πολλά περιθώρια δικιά μου!
Δεν είναι η Ηolly Knight, είναι Ο Ηοlly Knight! (εκτός κι αν έχει αλλάξει κάτι δραματικά από τότε:lol:)
Πλάκα έχει, αν και αυτό το AOR δεν είναι του στυλ μου…

Eδιτ: τελικά όντως κάτι άλλαξε δραματικά από τότε…:?

Όχι είναι Η Holly Knight,δεν έχει κάνει εγχείρηση αλλαγής φύλλου:p

Πες μου τι σε μπερδεύει…!

Άκυρο, απλά το βίντεο που έβαλες έλεγε holly knight male lead singer, προφανώς αυτός που το ανέβασε δεν ήξερε.

Αν παρατηρήσεις λέει Paul (male lead singer) για τον Paul Engemann

K’άλλη φωτό…Πιτσιρίκια!

και γω εχω υπερπορωθει με το τραγουδι αυτο των Device που μου στειλε πριν κανα 2 μερες η Negative…ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙ ΑΣ ΜΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ.

Δύσκολο.Ως Device κυκλοφόρησαν έναν μόνο δίσκο αυτόν που περιέχει και το who says,με τίτλο νομίζω pieces on the ground ή hanging on a heart attack δεν είμαι σίγουρη…Μετά η Holly έφυγε απ το γκρουπ,για ν’ακολουθήσει καριέρα κυρίως συνθέτη.
Αν τύχει κάτι βέβαια,καλοδεχούμενο!

Τιποτα δεν ειναι δυσκολο στον internet :wink:, το εχω το δισκακι σε mp3
Οποιος ενδιαφερεται pm

Edit: by the way ο δισκος λεγεται 22B3

Το μόνο που είχα βρει ήταν ο δίσκος αυθεντικός στο e bay 70 $
Εύγε JerryMoore!

παιδες μετα απο απειρες ακροασεις του 22b3 των Device…εχω να πω οτι εχει μπει ανετα το δισκακι στο τοπ 7 των καλυτερων δισκων συνολικα για μενα…μιλαμε για απιστευτο πραμα…αριστουργημα…τσεκαρετε…!